Jump to content

Through Art


voodoo_

Recommended Posts

  • 1 month later...

Verovatno nemate pojma da pande umiru kad napune 69 postova... boli vas bas kurac za jadne male pande, u bambusovim sumama negde na jugozapadu Kine :sad: ...

 

Mislim da je prava stvar da se oprostim malim tribute-om Steve Irwin-u(koji je za razliku od vas znao puno o pandama, picke jedne nezainteresovane!), napravljenim sada daleke 2005 dok je ovaj jos uvek bio ziv:

 

 

U glavnoj ulozi je Srki, tadasnji basista, a sada clan Daggerspawna, a tu su i ostali pajseri :D

 

Terajte se svi dodjavola!

 

offtopic: snimljeno dosta nekih ritam gitara, bice album uskoro gotov :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Искрено, певач је убедљиво најслабија карика у бенду. Не мислим под овим пре свега на певање, него понаша се као аутистичан и константно пева окренут леђима публици. То је неопростиво!

 

Aспергеров синдром тебра, не аутизам :rolleyes: . Можда сам некад окренуо леђа публици, ал то је опростиво пошто се стално крећем по бини ;) a ако ме све то чини најслабијом кариком , јбг :P

Edited by Господин Граул

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, можда Давид и није најхиперсоничнији фронтмен, али не можете рећи да није занимљив!

То повучено понашање (према нечијем критеријуму) у складу са жустрим звуом даје баш добар контрапункт!

Е, оћ буде добро у суботу, а? :metalac:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 1 month later...

@Uruk Hai: Taj ambijent je dnevna soba moje gajbe. Rekao samo da ti pojasnim pošto ti nije bilo jasno o čemu se radi :)

 

Ja sam rekao Zecu, jednog dana ću da pričam svojoj deci kako sam pomagao kultnom Tru Artu za fotosešn :D. Što se tiče pesme, nemam reči! Ali stvarno, oduvali ste brate. Album će da bude mrvljenje muda! Znači stvarno, nek se onaj englez upuca ako vas ne potpiše. Objasnili ste, majke mi. Jedino mi je žao što nema više one dvojke koju ste nekad furali u pesmi uživo. To je isto bilo vrh. Ali izuzev toga, snimak izuva. Sve je na mestu. David je objasnio sa pevanjem. Svaka čast!

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je "dnevna soba" i ako Boba zivi iskljucivo nocu :bigblue:

 

 

 

Nego, danas je izasao (jako dobar) novi Gibonni - "Toleranca", pa bi bilo pametno da se ogrebemo za malo tog hajpa:

 

http://www.youtube.com/watch?v=xeSabi0xURs

 

...osim Gibonnija i solaze, ostalo je manje/vise isto kao demo verzija. miks nije finalni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

marich999: Gibo, jesi razmišljao pitat Tony Levina da otpjevaš nešta na idućem Liquid Tension Experiments-u (ako bude idući album ovaj put sa vokalima)? hehe

Gibonni: Nemoj shvatiti doslovno, ali naše je prijateljstvo je kao ljetna ekskurzija, vidimo se po 2 tjedna i onda se opet dugo ne vidimo, do sljedeće ekskurzije, teško je uvijek usaglasiti želje i planove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo Zece, Bora i ja sedimo ispred kompa u pet ujutru i slusamo ovo, kad imas takve fanove mislim da stvarno mozes da kazes da si uspeo u zivotu.

Super zvuce pesme. I svaka cast sto ste navatali Gibu da vam pozira za spot, to ce vam sigurno povecati popularnost. Bar u Hrvatskoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...