Jump to content

Ukidanje Snage Reci


Demonic_Alliance

Da li ste da se ukine ova soba  

106 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

(oops, trebalo je da pise "da li ste za to da se ukine ova soba" ali mislim da je jasno)

 

Svaki komentar je suvisan. Cisto me zanima koliko vas no-lifera ce ostati bez wc-a.

 

Sto se onih koji su se ludo zabavljali komentarima, prozivkama i zajebancijama tiche (sto sam i ja jedno vreme radio) - ima na ovom forumu gomila tema na kojima se to moze nastaviti a da ima smisla.

 

Bez obzira na rezultate glasanja, radicu na tome da se ova soba zatvori (i naravno sva sranja s nje zavrse tamo gde im je i mesto - u zaboravu).

Edited by Demonic_Alliance

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Не знам из ког разлога питаш кад ћеш је свеједно затворити ...

А ово би требао да остане само метал форум, а ...?

ОК, чему се више трудити на "Снази речи" ...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve lepo pise u prvom postu. Moje misljenje o snazi reci je jasno (nije je trebalo ni otvarati), i nema veze sa metal, ne-metal, nu-metal, muzickom, zajebantskom, itd, orijentacijom foruma. Prosto, soba je tesko sranje, sve i da je u pitanju ...nemampojma..., forum KST-a, na primer...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cisto me zanima koliko vas no-lifera ce ostati bez wc-a.

ukoliko ti je to zaista cilj, moraces da zatvoris jos neke sobe da bi ga ostvario i da "razalujes" pola moderatora koji su zapravo najveci zagadjivaci.

Edited by imaginos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Друго, Тотем (као несумњиво један од лидера) не пише већ пар дана, изменио је и профил тако да сумњам да се овај форум претвара у нешто друго од онога што је сада ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono,jebe mi se,mada moze i 'da' icon_biggrin.gif

 

By the way,te 2 opcije (1. i 3.) ubedljivo vode za sada cool.gif

 

EDIT:

jedino ne znam sta ce:

Heimdall

Angelene

Herr_Wolf

lestate

Smorock

sada da rade? ph34r.gif

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

ukoliko ti je to zaista cilj, moraces da zatvoris jos neke sobe da bi ga ostvario i da "razalujes" pola moderatora koji su zapravo najveci zagadjivaci.

slazem se.

 

 

 

 

 

slazem se da ima govana ovdje od radova, ali upravo u tome i jeste zabava.

ono na sve i svasta nema smisla. na koju god temu dodjes, neko ti prica o jebanju, rek`o bi covjek da u Srbiji zivi bar 50 miliona ljudi od tolike jebade.

a ovdje, znas ono - ljudi se otvore, koliko god da je smijesno, toliko je iskreno.

 

 

i sad, poenta ove teme je da nam demonic dokaze koliki mu je kurac ili sta? ako ces uraditi onako kako ti je volja, pa si nam to jos i rekao, sto si otvarao temu? da se kurcis? kazes lijepo iskreno i otvoreno..

 

 

 

da napomenem da u posljednje vrijeme ima cak par likova koji objavljuju prelijepa, nadasve inspirativna djela.

 

aj sad zdravo.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono,jebe mi se,mada moze i 'da' icon_biggrin.gif

 

By the way,te 2 opcije (1. i 3.) ubedljivo vode za sada cool.gif

 

EDIT:

jedino ne znam sta ce:

Heimdall

Angelene

Herr_Wolf

lestate

Smorock

sada da rade? ph34r.gif

Ja ostajem na KUM-u. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

hvala sto se brines icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje misljenje o snazi reci je jasno (nije je trebalo ni otvarati), i nema veze sa metal, ne-metal, nu-metal, muzickom, zajebantskom, itd, orijentacijom foruma.

 

Meni ovo ima svake veze sa zajebancijom. Nije bash da che mi zhivot propasti bez nje, al` chini celo ovvo mesto mnogo zanimljivijim...

 

A i ti si neki licemerni smrda...Shto uopshte pitash "no lifere" za mishljenje ako chesh da zatvarash temu. Jeftino i usrano pukeface.gif

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...