Jump to content

Ukidanje Snage Reci


Demonic_Alliance

Da li ste da se ukine ova soba  

106 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nisam siguran da ste razumeli Vi koji ste glasali ovako/onako ...

Prva je "Snaga reci" koje ce nestati, zatim ce (verovatno) doci na red i "Kultura, Umetnost, Mediji" a u "Sve i Svasta" bi se razgovaralo samo o metalu ...

Ako je moja pretpostavka tacna - ovo postaje ISKLJUCIVO metal forum ...

Mozda gresim ali je meni "Snaga reci" neodvojiva od "Kultura, Umetnost, Mediji".

Ukoliko nestane jedne od njih, verovatno ce za njom krenuti i druga ...

Neka me ispravi neko ko moze da kaze da gresim ...

to bih volela da vidim, kad se pohisterishe po metal temama. ovo je tako opsht forum da je to neverovatno, samo mu je ime trOO agro grim.

 

da, stvarno bih volela da vidim zatvaranje opshtih tema icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni je yum jedan od najboljih foruma kod nas i ne gledam na njega kao na striktno metal forum, kao sto mu ime kaze.

Kao sto kazes, toliko je opsiran da se bilo ko moze naci u njemu i to je po meni super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskreno, odavno na Snazi Reci nema kvalitetnih radova (osim kvalitetnih zajebancija mhihi.gif )

pa i zbog toga vrijedi, sto da ne.. nije lako napraviti dobru sprdacinu icon_wink.gif

 

 

 

 

rece lijepo imaginos, ko je mazohista - nek trazi drugi vid zabave, sto dolazi ovdje?

 

 

 

icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni je yum jedan od najboljih foruma kod nas i ne gledam na njega kao na striktno metal forum, kao sto mu ime kaze.

Kao sto kazes, toliko je opsiran da se bilo ko moze naci u njemu i to je po meni super.

i meni je super, ko shto vidish, blejim ovde dugo i shiroko. al ko shto rekoh, volela bih da vidim tu revoluciju i floodovanje metal tema kad bi se ukinule opshte. ko da pokushavash da strpash gorilu u farmerke jelene karleushe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko ne kaze: "Necemo cenzuru! Hocu da postujem sranja i da spamujem!" !

Naravno da odredjena cenzura treba da postoji, naravno da se mora filtrirati!

Ali postavlja se pitanje UKIDANJA teme, ne poostravanja kriterijuma (za sta glasam istog trena!) ...

I sasvim si u pravu, i ja od sebe ocekujem samo najbolje ali to ne znaci da niko drugi ne treba/ne sme da pise, naravno, najbolje sto zna i ume ...

Ali kako kad nece biti mesta da se to radi ...?

normalno. onda modovi kao sudije lepo sve procitaju i kazu moze ili ne moze. problem resen. bar kod razumnih. medjutim, ima i onih koji misle da je neko njihovo sranje vrhunac umetnosti. a onda smaraju sto su cenzurisani.

 

@ marija:

 

apsolutno se slazemo sto se ukidanja ne-muzickih delova tice.

btw, kako je bilo na vrelom jugu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cisto me zanima koliko vas no-lifera ce ostati bez wc-a.

Поставља се епско-миЦко питање да ли је ноулајфер онај који пише срања или онај који је санитарац? За неког другог. За неког кој' то не жели да ради.

 

orangelistening.gif ово нека буде смајли модератора комуналаца. мис'им, наранџаст је и све остало...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ marija:

 

apsolutno se slazemo sto se ukidanja ne-muzickih delova tice.

btw, kako je bilo na vrelom jugu?

deset dana sna i sad mogu da umrem... opet.

necu prichati o tom odmoru jer nisam u stanju da iskazem nishta rechima.

a dogadjaji bi zauzeli pola foruma. onda bi ukinuli mene i lepo se posvetili muzichkim temama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto kazes, toliko je opsiran da se bilo ko moze naci u njemu i to je po meni super.

Pa sa jedne strane taj neko 'bilo ko' moze biti OK,a sa druge taj neko 'bilo ko' moze biti i skroz drugaciji...sto nije OK icon_uhoh.gif

 

 

Ni gomila ljudi/tema na jednom forumu nije idealno resenje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa i zbog toga vrijedi, sto da ne.. nije lako napraviti dobru sprdacinu icon_wink.gif

naravno, ali kad vidis nazive tema "krv tece", "maloletna a primila ih 50" i cuvene "par iz KSTa, a tako se vole" itd. preskocis celu sobu icon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahem, igrom slucaja nisam dolazio nekoliko dana na forum, ali ono sto sam hteo da napisem nakon sto je tema bila otvorena 2 dana:

"samo sam hteo da vam malo pomeram dupe". Stos je propao, ali...

 

...kako je iz ovog nastala neka rasprava, receno je tu poneceg pametnog...

Prvo, po glasanju vidim da je vecina za ukidanje, i jos solidan broj onih kojima se jebe za ovu sobu. Kako stvari stoje nece se ukidati, nego je prosto treba moderisati, ali zato kad neko pocne da brise gluposti, i da deli warnove, nemate pravo da se bunite... Lepo postoje pravila, a kako je ovo najvece djubriste posle samog Djubrista, pustite onda bar komunalce da obavljaju posao.

 

I jos nesto - ako vam je toliko stalo do vasih "radova", onda ih jebeno sacuvajte na svom compu.

 

Zapravo, oni koji zaista pisu nesto sto iole vredi, ili bar misle da pisu nesto sto vredi, to prvo zapisu u nekoj drugoj formi (npr. u word ili text fajlu) pa tek onda salju po internetu.

 

Ako ste napisali neko sranje direktno na forumu, i jos niste napravili backup, onda je iz same vase akcije jasno da ni vi ne mislite da to nesto vredi, nego ste to napisali samo da biste imali na osnovu cega da se gotivite/svadjate sa ekipom ili pojedincima... Ima li ista besmislenije od toga?

 

To je isti fazon kad mi neko na koncertima i okupljanjima najavi svirku i ne napise ni datum ni mesto odrzavanja - iz pristupa se vidi koliko vam je stalo do toga.

 

Ovaj forum nije duzan da sluzi kao stovariste bilo cijih radova, tako da ako je nesto obrisano, mozete da se zalite ako mislite da nije pravedno, ali ako niste imali kopiju toga - e pa to je iskljucivo vasa krivica...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...