Jump to content

Shadowdream


Recommended Posts

Слава!

 

Ово је мој соло пројекат. Као што кратак опис каже, у питању је паган блек метал, мада ја волим да додам и епитет атмосферични, јер мешам амбиент музику, као и етно музику са блек металом.

 

До сада сам снимио два албума, "Слава Перуну" и "Братство Смрти". Текстови су инспририсани славном словенском историјом, религијом, као и антихришћанством. Албуми су покупили јако пуно похвала и позитивних критика.

 

На адреси Shadowdream Download можете да скинете две песме са албума "Братство Смрти", па оставите своје коментаре! На овој адреси имате и линк до мог официјалног сајта, па га посетите, кад будете имали времена и упишите се у књигу посетиоца...

 

 

Shadowdream

 

Место: Нови Сад

 

Чланови: Растко - сви инструменти и вокали

 

Дискограгфија:

 

2005 - Демо

2006 - Слава Перуну

2006 - Братство Смрти

 

Слава!

Share this post


Link to post
Share on other sites

И да, заборавих да напоменем...

 

Уколико желите да вам спржим на диск своје албуме, обратите се на моју е-мејл адресу: [email protected]

 

Дискове ћу делити и на свиркама по Београду, али уколико неко жели, нека се јави на дати мејл, биће ми драго да му проследим своје албуме!

 

Слава!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ОООООООЈЈЈЈЈЈЈ, ја скроз заборавио да поделим утиске, па овако, све је одлично, има фантастичних ствари, е сада, све сам стигао да преслушам само једном осим оног албума што си га издао...мислим да је Владавима Перуна у питању, е-од тог албум се сатирем јер је одлично!!!

 

ВИДИМО СЕ!!! СЛАВА !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Е, па, драго ми је да ти је стигао диск и да ти се свиђа! pivopije.gif

 

Него, управо завршавам трибјут бенду Burzum, као и бенду Ashen Light, које ћу објединити на једном диску!

 

Тренутно радим на песми Дункелхајт од Burzum, а готова је моја, ауторска песма, "Пад Хришћанства", која је посвећена раду Burzum, јер неодољиво подсећа на песму "Еа, Lord... "!

 

Од бенда Ashen Light сам снимио песму "Песн Велеса" а у току сам са снимањем песме "Последња Битва Част у Част"...

 

Слава!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...