Jump to content

Nachtmystium


+Abigail+

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nabavih ovaj EP Worldfall koji je izasao pre albuma... prosek. 2 nove, Worldfall u psyche fazonu a Depravity vise black, ali su totalno neinspirativne, ko da je Blake seo i rekao "ajd da napisem takve pesme", Solitary voyage re-record stare pesme, malo prilagodjena novom fazonu, 2 obrade - Death in june, nisam slusao bend ali ova pesma je smor, i Goatsnake - nisu ni blizu tom uber heavy stilu.

 

Sreca pa su Ubice ispale keva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 month later...

:wub:

Evo poslušao sam, izgleda da je Blejku zafalilo malo straightforward metala

 

This is Nachtmystium's hark to their metal heros Autopsy, Mercyful Fate, Slayer, Beherit, Profanatica, etc

 

pa je takav i EP, meni se znatno više sviđa od Worldfall na prvu, sad jedva čekam da vidim kakvu će psihodeliju da spreme na novom albumu, nadam se totalnom ludilu, Seasick ftw!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, cool nego se secam da je Blake u jednom intervju reko da mu je Godflesh omiljena grupa ili medju omiljenim nisam siguran. Nego plashim se da skinem poshto sam josh uvek pod prevelikim uticajem Wake/Lift, da ne bude da skinem i da zanemarim izdanje.

 

Nego jel straightforward taj EP kao onaj predproshli album ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda ce Assassins part 2 lichiti na ovaj EP, samo sa psihodelijom. Poshto su sa Assassins part 1 ima li stvarno malo black metala u sebi, pa malo ovaj part 2 da se razlikuje od proshlog. Ja se ne bi bunio, samo da ostanu ovakvog kvaliteta i dodaju malo psihodelije/proga. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, ja bih voleo da dodje do jos vece mesavine psiho/post zvuka i BMa, nekako je na kecu bilo sa jedne strane ciste BM pesme kao Your true enemy a sa druge npr Seasick. Sve je tu, samo da se to jos spoji. Kec je vrh album a ako uspeju to da urade ulaze u vecnost za mene. I da, promena zvuka gitare...malo masti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, ja bih voleo da dodje do jos vece mesavine psiho/post zvuka i BMa, nekako je na kecu bilo sa jedne strane ciste BM pesme kao Your true enemy a sa druge npr Seasick. Sve je tu, samo da se to jos spoji. Kec je vrh album a ako uspeju to da urade ulaze u vecnost za mene. I da, promena zvuka gitare...malo masti!

 

To sam ja i mislio, da naprave pesme koje ce biti meshavina Blacka, proga i psihodelije. Part 1 je savrsen album, po nekoj logici da ne bi bili monotoni trebali bi da napreduju, ali gde ces vishe da napredujesh od keca. Sve u svemu napravice drukciji album u to nema sumnje. I ono sto je najvaznije kao i sa kecom mozemo ocekivati dosta oreginalan album . A vidish ja naprotiv ne bi voleo da cujem mast na Nachtmystiumu. Inache sta mislish kada kazesh post zvuk? Uglavnom mozda pored DSOa , najiscekivaniji Black album. :da:

 

Inache na Instict Decay postoji jedna pesma "A seed for Suffering". Ta pesma je neki prog. Black, e sada kada bi se to bolje odsviralo i josh malkice vishe prog/psihodelic delova to bi bilo bozanstveno.

 

Inache si nabavio oreginal(Assassinsa)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Post metal, -sis metal... to ciljam. U Seasick su objasnili kako se to radi vise od 99% te scene.

Ma mogu da napredujju itekako, zamisli samo onaj kraj pesme Assassins - kucanje i ona psiho melodija, razvucen preko celog albuma i izmesan sa Seasick (opet ja... pesma je apsolutno savrsena), to bi bilo orgazmicno.

Ne misle da maste u Crowbar fazonu, vec samo da gitare butu jace, nije vise tanak zvuk za njih, po meni.

I Instinct je naravno vrh album.

I nemam original nazalost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

 

Ima li neko ove bonus pesme? Vrede li nechemu i neki link ka ovim pesmama je pozeljno: :D

 

"Daymare Recordings will be releasing a Japanese version of Assassins: Black Meddle, Part 1 with bonus tracks on June 20, 2008."

 

DISSECTION TEMA > http://www.yumetal.net/forum/index.php?sho...0&start=560

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...