Sign in to follow this  
+Abigail+

Nachtmystium

617 posts in this topic

Ne nego se vracaju korenima, sam naslov govori..

Kakvi koreni takav i bend haha

Jbt imas bm selekciju od sorte da biras, ti turis Ildjarn, Von, Judas Iscariot, ono em zakasnelo par godina za prvi talas, em felericna muzika nedostojna i tog first wave bma.

Pa jedino ako su im Goat, Snake, Duck i Akenhaten dali prvi kvoter dopa, onda bih mogao da razumem.

Pobrkao sam resurse, potrosih slucajno 20 kalorija viska da se izlomatam da napisem post o Vonu i Ildjarnu

U pravu si, fali im Dethrone the Son of God za jedan stvarno dobar album obrada :haha:

Na disku nema 30 rifova, cash grab za jos gudre, pa ce citate onda opet za 2 godine "necu vise majke mi" i tako u krug :D

ne ispratismo ovde da je EP svečano izašao i da je vrlo fin i korektan: https://nachtmystium.bandcamp.com/album/resilient-luxus

a uz to je Pikac izbacio i ovo na bandcamp: https://nachtmystium2017.bandcamp.com/album/premonitions-of-imminent-disaster-the-world-we-left-behind-demos

koliko je Fireheart elementarno himnetina da je to jasno i u ovoj sirovoj instrumentalnoj demo verziji, na trianglu da je odsviraš pokidala bi

Edited by Talvi

hot take: ljudi koji u 2019. godini i dalje šalju pare Blejku su još veći idioti od njega i ovo je samo prirodna, takoreći darvinovska preraspodela novca 

• Upvote 1