Jump to content

НАРОДЊАЦИ


Recommended Posts

Настављамо где смо стали на претходној теми о овој квалитетној ( icon_da.gificon_wink.gif ) и свепрожимајућој музици без које не може да се замисли свет, барем по мени. И као што знате , већина народњака су металци у души, почевши од Вуца у Хрватској све до Аце Лукаса и његових злих блекера .

 

 

Дакле данас сам први пут чуо песму са новог албума Бојана Томовића Ко то тамо пева, и на основу ње мисим да ће и овај његов албум да буде суви квалитет као i претходни icon_rockdevil.gif

 

Да нам тема буде дуговечна. Народњајке до краја! pivopije.gificon_rockdevil.gif

Edited by Alvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi Tinin album je zajebao sve iz Granda! Najbolji album ove godine. Svih 9 pesme su hit za hitom.

 

Kabrio Porse, Zaljubljena, Extra, Neka Zurka Krene, Useli Se Kod Mene, Unapred Zahvalna, Bez Cenzure, Upisi Recku, Hipnoza.

 

B R U K A !

E X T R A !

K V L T !

V R H !

 

Btw, u utorak idem ponovo u Grand. Nadam se da cu jos jednom da se slikam sa Anom Kokic, ali cuo sam da je istegla misic, pa necu moci nigde nedelju dana da ide! Steta!!

 

I nova Goga Sekulic ce isto jebati kevu. Ona reklama je VRH!! Dobra je, ustvari odlicna je. Extra sise. A tek ona pesma, gde je izgubila gacice.

Edited by The Watchtower

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гогу нисам волео, али сам почео да мењам мишљење после Секси Бизнисмена.

 

 

Узгред, да ти је био срећан рођендан јуче, Д Вочтауеру уз песму С пријатељима на сто, од Бојана Томовића.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo! Pozoves broj koji ti pise na pozadini omota orignalnog izdanja nekog Grandovog CD-a. I pitas kad je snimanje, i kad mogu da se uzmu karte. Onda odes toga dana kad se uzimaju karte, i jedna osoba moze da uzme 2 karte pa eto vodis jos nekog sa sobom. Ja stalno dobijam karte.

 

Snimanje je uvek utorkom ili sredom od 18. Snimaju se 2 epizode. Na ulazu dobijas neki original cd. Ja sam dobio Reni i Nenu Djurovic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Аца icon_rockdevil.gif

 

Иначе приметио сам да Тина има црвене очи као и Мистер Лорди.

 

Доказ

Wings on my back

I got horns on my head

My fangs are sharp

And my eyes are red

Not quite an angel

 

Не би било лоше

један кабрио-порше

да паркираш у моју гаражу

фул кожа клима

и два РУБИНА

да ми се са очима слажу

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aci su pesme na novom albumu krs.

Jedino su: Ti Dobro Znas, A Kada Odem i Rospija > OK!

 

Odlican album ima Indy. Ima 19 godina, i u faci je prelepa. Ali je dole debela. Imam extra sliku sa njom.

Sve pesme su joj VRH! Na Rate, Bela Haljina, Pipni Mi Ruke, Savrseno Pogresno, Satovi, Lepotica I Zver.

Edited by The Watchtower

Share this post


Link to post
Share on other sites

Промоција Бојана Томовића у Гранд Шоу тренутно . Квалитет!

" Јер када варам ја варам са бољом од тебе..." musik20.gif

Edited by Alvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceca U Emisiji Bravo Show - 24. Maja

 

Kako Ceca-Online saznaje, naša najveća zvezda će u sredu 24.05.2006. biti gost talk show emisije "Bravo show", koju vodi Jelena Bačić Alimpić na televiziji Pink, a emitovace se u 21h.

 

Ceca će premijerno otpevati pesmu “Lepi Grome Moj” sa novog albuma koji će se 17. juna 2006. godine naći u prodaji, na dan velikog solističkog koncerta na Ušću. Obavezno pogledajte emisiju, Ceca-Online će, kao i uvek biti "na licu mesta" i preneti detalje.

 

Zvanično saopštenje PR tima Cece Ražnatović

 

Press konferencija na kojoj će biti podeljene novinarske akreditacije, održaće se 5.juna u klubu "Koling", Neznanog junaka 23, u 13 časova.

 

Ostale novosti:

 

Isporuka VIP karata na kućnu adresu

Saradnja sa fotografom Milošom Nadeždinom

Snimanje spota i promocija singla “Lepi Grome Moj”

Već od desetog maja – prvog dana puštanja u prodaju karata za koncert koji će Ceca Ražnatović održati 17. juna ove godine, pokazalo se da postoji veliko interesovanje ne samo za standardne karte od 500 dinara već i za VIP ložu. U tom momentu ista nije postojala, ali je kreativna ekipa saradnika italijanske kompanije “Arco multimedia group” osmilila i taj deo koji će biti sagradjen za odredjen broj ljudi. Ova VIP loža ima dva dela, prvi je sa numerisanim sedištima dok je drugi deo sa klupama, pa tako svi oni koji budu želeli da za ovaj muzički hepening imaju numerisano sedište moraće da izdvoje 4.000, (četiri hiljade dinara), a oni drugi, pak petsto dinara manje, ali i jedni i drugi u slučaju kupovine karata preko “Ticket line”-a imaju mogućnost da svoje karte besplatno dobiju na kućnu adresu.

 

Svakako još jedna zanimljivost je puštanje i prvog singla sa albuma “Idealno Loša”. Reč je o pesmi “Lepi Grome Moj” koja će putem sajta www.ceca-online.com i putem servisa za mobilne telefone moći da se poruči cela pesma. Inače, Ceca Nacionale svoju promotivnu kampanju koja je početkom ove nedelje obogaćena velikim brojem bilborda i plakata širom Srbije, pojačaće i spotom za pomenutu numeru čije će snimanje biti finalizovano do kraja nedelje. A, Cecine fanove, pored postojeća dva seta novih promotivnih fotografija, očekuje još jedna serija fotografija koju će ovoga puta raditi beogradski fotograf Miloš Nadaždin. Nadeždin će uz šminkera Dragana Vurdelju, stilistu Sašu Vidića i frizerku Bucku Cecu njenim fanovima dočarati u sasvim drugačijem svetlu.

 

user posted image

Edited by The Watchtower

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosao sam iz Granda, i crko sam. Jebem im mater, samo sam uspeo da se slikam sa Gogom Sekulic. Posle su mi srali, sto se setkam. Sedeo sam u prvom redu sa desne strane i pricao sa mutavim voditeljkama. Ona Suzana ne moze rec da zapamti, 15 puta je ponavljala istu recenicu.

Evo liste ko je sve bio:

 

Tina - Zaljubljena

Ana Kokic - Cujem Da

Natasa Djordjevic - Nova Pesma

Bojan Tomovic - Ja Kada Varam Ja Varam

Zeljko Sasic - Gori More, Tope Se Planine

Lepa Brena - Sanjam

Zorica Brunclik I Ljuba Alicic - Duel

Goga Sekulic I Osman Hadzic - Duet (Nova Pesma)

Goga Sekulic - Gacice

Aco Pejovic - Nova Pesma

Snezana Djurisic - ?

Seka - Mane (Remix)

 

. . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...