Jump to content

НАРОДЊАЦИ


Recommended Posts

Nije nesto,ali ajde...

 

Otisla ciganka kod zubara da namesti vestake,nije imala kinte dovoljno,pa joj je doktor ugradio metalne zube,na polasku joj je rekao"nece biti problema sa njima,samo se pazi kad grmi,najbolje je da zakopas glavu u zemlju dok ne prodje"

U povratku,naravno,poche da grmi,i ona brze-bolje zakopa glavu u zemlju.U tom trenutku prodje medved,i videci ciganku onako naguzenu,pridje joj otpozadi i poche da je delje,utom se zacu glas iz zemlje:"Udri grome moj,do zuba neces doci!"

 

laugh.gif asocijacija je tu laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije nesto,ali ajde...

 

Otisla ciganka kod zubara da namesti vestake,nije imala kinte dovoljno,pa joj je doktor ugradio metalne zube,na polasku joj je rekao"nece biti problema sa njima,samo se pazi kad grmi,najbolje je da zakopas glavu u zemlju dok ne prodje"

U povratku,naravno,poche da grmi,i ona brze-bolje zakopa glavu u zemlju.U tom trenutku prodje medved,i videci ciganku onako naguzenu,pridje joj otpozadi i poche da je delje,utom se zacu glas iz zemlje:"Udri grome moj,do zuba neces doci!"

 

laugh.gif asocijacija je tu laugh.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif e ne mogu da verujem icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahah sto kaze jedan ortak --> menjam 3 karte za Apocalypticu za jednu Cecinu ahahaha laugh.gif

 

Vic je vrh hahaha mislim posebno u vezi sa Cecinim novih hitom koji nisam cula

ejoj

nardonjaci veseljaci laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je neko cuo pesmu "Nemam nista ispod" pravi hit!!!!!!!!! icon_rockdevil.gif  icon_rockdevil.gif  icon_rockdevil.gif  pivopije.gif  pivopije.gif  pivopije.gif  pivopije.gif

Pesmu peva Natasha Molnar, poznata hrvatska glumica/erotski model. Inace se slikala i za casopis "Kucke". Poznata je po tome sto nema dlake na jeziku i otvoreno prica o seksu i o tome s kim se jebala i s kim bi htela. Na netu lako mozete naci njene nage fotografije.

 

 

INTERVJU

 

INTERVJU 2

 

Obavezno procitati!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

A i pesma je extra!!! Mozete je cuti na Palmi musik20.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno pitanje za poznavaoce

evotigana.gif

Sta mislite, po vasem skromnom misljenju ko je najveca budala na grand estradi ?(kad kazem budala mislim bas budala...)

uh da li se uopste moze iko odluciti samo za jednu budalu?! meni je prva pala na pamet ona sto peva"malo erotike", i marinko rokvic...ne znam da li su budale ali upravo to prave od sebe na pinku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...