Jump to content

НАРОДЊАЦИ


Recommended Posts

stari dobri baja mali knindza icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

inace za ovog bugarskog pedera-cigana sam cuo da ima spot gde se kreshe sa nekim psom...bolesna gamad...kao i svi sto ih slusaju...turkofili icon_uhoh.gifevotigana.gif

o boze! fuj pukeface.gif

ne mogu da verujem no.gif jel on ima mentalnih problema?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma uopste.. icon_smile.gif

 

EDIT:

 

Šta mislite o našoj turbo folk muzici?

 

Pavle Aksentijević: To nije naša muzika. To je muzika koja je komponovana za narod ometen u razvoju, tačnije za narod obamrle svesti. Taj zvuk agresivne, tuđe, azijatske muzike, pratio je sve naše poraze i izgleda da je pravljen za narod, da bi ga pripremio za sve loše što nam se događalo.

Edited by Varg

Share this post


Link to post
Share on other sites

EDIT:

 

Šta mislite o našoj turbo folk muzici?

 

Pavle Aksentijević: To nije naša muzika. To je muzika koja je komponovana za narod ometen u razvoju, tačnije za narod obamrle svesti. Taj zvuk agresivne, tuđe, azijatske muzike, pratio je sve naše poraze i izgleda da je pravljen za narod, da bi ga pripremio za sve loše što nam se događalo.

icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

 

Obožavam muziku koju Pavle stvara i stvarno pratim njegov rad i cenim ga jako, ali on je čovek iz druge priče. Muzika koju on stvara je daleko duhovnija, kompleksnija od narodne. Mada on je miran čovek, ne ulazi u sukobe, prosto ne mogu da verujem da bi on tako nešto rekao... Daj mi link molim te za ceo intervju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretpostavljam da ovakvim izjavama nije mesto ovde, al` kako uspevate da pomeshate narodnjake i ono shto je mislim inache materija na ovom forumu? Jeste vi slushali te stvari kad ste bili klinci il` (ako ste josh uvek klinci) drushtvo il`shta vech. Duugo sam bio padavichar i jednostavno mi se te dve stvari uzajamno potiru...

Istina ja ne znam ni jednu narodnjacku stvar.

Molim Vas, prosvetlite me...

Unapred hvala na odgovorima,

 

m.

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako uspevate da pomeshate narodnjake i ono shto je mislim inache materija na ovom forumu?

To se i ja pitam... Mada, znas onu staru: kol'ko ljudi, tol'ko cudi laugh.gif

 

P.s. samo mi nije jasan ovaj Azis... Ako vec hoce da izgleda kao zensko, sto lepo ne promeni pol i bude komplet zensko a ne ovako, niti musko niti zensko... Ili mu je mozda to neki fazon?

Edited by RedGirl

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

 

Obožavam muziku koju Pavle stvara i stvarno pratim njegov rad i cenim ga jako, ali on je čovek iz druge priče. Muzika koju on stvara je daleko duhovnija, kompleksnija od narodne. Mada on je miran čovek, ne ulazi u sukobe, prosto ne mogu da verujem da bi on tako nešto rekao... Daj mi link molim te za ceo intervju

Evo ga link.

 

Ja ga veoma cenim i slusam ga svaki dan. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledah Grand malopre i ona Indy je bas hot icon_redface.gif a po ceo dan slusam samo pesmu Bela haljina musik20.gif

Ја сам само одгледао Тину синоћ. Екстра, само екстра, само то се тражи...icon_rockdevil.gif

 

А видео сам и Инди ... Није била лоша...

 

Иначе, ово а Гранду и није турбофолк.

 

Pretpostavljam da ovakvim izjavama nije mesto ovde, al` kako uspevate da pomeshate narodnjake i ono shto je mislim inache materija na ovom forumu? Jeste vi slushali te stvari kad ste bili klinci il` (ako ste josh uvek klinci) drushtvo il`shta vech.

 

Ја до фебруара ове године нисам уопште слушао грандове народњајке, али сам тад открио да су те квалитетне песме нешто што може да ми сачува расположење и донесе радост у било ком тренутку. И то не свака песма, али велика већина оних од Вики, Секе, Индире, Тање Савић, Тине, Бојана Томовића ( Наташа, KEWL аватар ) и Саше Матића, пре свега а и осталих ... Ain't no sunshine withou dem ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

Ја до фебруара ове године нисам уопште слушао грандове народњајке, али сам тад открио да су те квалитетне песме нешто што може да ми сачува расположење и донесе радост у било ком тренутку. И то не свака песма, али велика већина оних од Вики, Секе, Индире, Тање Савић, Тине, Бојана Томовића ( Наташа, KEWL аватар ) и Саше Матића, пре свега а и осталих ... Ain't no sunshine withou dem ...

daaaaj covece! kvalitetne?! huh.gifblink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj ljudi...Natasha,ne svidja mi se tvoj avatar,taj lik mi je bas,bas ogavan

Hehe, pa taj lik je car bre! Šaban najteži - zato ga i cenim! Po ceo dan ga slušam, kvalitet najveći na estradi icon_rockdevil.gif

 

Varg: Voliš Pavla? icon_confused.gif Ja njega apsolutno obožavam!!! icon_redface.gif Najžalije mi je bilo kad je imao koncert u Kolarcu aja nisma mogla da odem... icon_sad.gif Pročitala sam intervju... Ne znam šta da kažem... Najviše ga cenim od svih muzičara ovde ali to njegovo mišljenje me neće naterati da se odreknem narodnjaka. Muzika koju on izvodi (ne ona vizantijska nego baš ona srpska, duhovna, srednjovekovna) je više za dušu, a narodnjaci su za provod. Volim oba... Ali oni njegovi psalmi iz 13.veka wub.gif

 

Alvaro: Hvala za Bojana. Otkrila sam njegov kvalitet zahvaljujući tebi zato što si stalno pričao o njemu pa sam ga skinula i oduševila se.

 

Bela haljina za moje telo

i tvoje novo crno odelo

u izlogu ce ostati

i jednom tudje postati

jednom tudja haljina bela

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

elaboriraj molim, dragi prijatelju.

meni se cini da ucesnici teme misle da ce ovakvom vrstom trashovanja biti iznad predmeta teme vise nego i sa cim drugim. isto tako mi se cini da ne mogu ispasti gluplji nego sto ispadaju.

 

sta ti kazes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Varg: Voliš Pavla? icon_confused.gif Ja njega apsolutno obožavam!!! icon_redface.gif Najžalije mi je bilo kad je imao koncert u Kolarcu  aja nisma mogla da odem... icon_sad.gif Pročitala sam intervju... Ne znam šta da kažem... Najviše ga cenim od svih muzičara ovde ali to njegovo mišljenje me neće naterati da se odreknem narodnjaka. Muzika koju on izvodi (ne ona vizantijska nego baš ona srpska, duhovna, srednjovekovna) je više za dušu, a narodnjaci su za provod. Volim oba... Ali oni njegovi psalmi iz 13.veka wub.gif

 

Obozavam ga, njegov glas je neverovatan i slusam ga svaki dan.

Smiruje me..

Edited by Varg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam icon_redface.gif

Baš sam tražila temu o njemu i nema je icon_uhoh.gif Ne mogu prosto da verujem da nema tema o njemu tj. da se nikom ne dopada takva muzika i on. Otkrila sam ga pre možda godinu ipo dana tek. Imam neka 3 njegova albuma, ono je savršeno!!! "Servikon" mogu da slušam ceo jebeni dan. Provalila sam da su u principu sve pesme iste samo na svakom albumu su drugačije verzije (6.glas, 8. glas, 1.glas, obična)... Njegov glas je zaista impresivan... Prtedivno icon_redface.gif

 

Varg icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam icon_redface.gif

Baš sam tražila temu o njemu i nema je icon_uhoh.gif Ne mogu prosto da verujem da nema tema o njemu tj. da se nikom ne dopada takva muzika i on. Otkrila sam ga pre možda godinu ipo dana tek. Imam neka 3 njegova albuma, ono je savršeno!!! "Servikon" mogu da slušam ceo jebeni dan. Provalila sam da su u principu sve pesme iste samo na svakom albumu su drugačije verzije (6.glas, 8. glas, 1.glas, obična)... Njegov glas je zaista impresivan... Prtedivno icon_redface.gif

 

Varg icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Gde bi mogla da se otvori tema?

 

aj' je otvori.. icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...