Jump to content

НАРОДЊАЦИ


Recommended Posts

Овако, Бокијев албум је мноооого добар, барем, за мене... Људи око мене чак ни не подносе његове песме, а ја не обраћам пажњу. Тренутно ме одушевљавају песме Да ли да приђем и То није то... Платиће ми, тако ми већ звони телефон и то ...

 

Што се тиче Доне Арес нисам скинуо, али сам видео да су многи људи одушевљени и да ме је бар њих троје питало да ли имам њене песме ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Људи око мене чак ни не подносе његове песме

o boze... ima raznih... no.gif

 

"platiće mi" je najveci hit icon_rockdevil.gif , mada taj album je stvarno predobar... jel si bacio pogled na baladu "nemoj da me ostavis"... boki zna da bude i emo icon_redface.gif

dobra je jos i "sjaj za usne" musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Обратио сам пажњу на ове веселе песме biggrin.gif ... Јер поред њих слушам и стари квалитет Аце Лукаса Умри у самоћи, па тако ...

 

А стварно, нико кога познајем скоро у Нишу не воли Бокијеве песме, није ми јасно ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gomila ljudi ovde, koliko se da primetiti ni ne zna šta je narodna muzika...Svi ti Jašari, Mitrovi, Ane Kokićevi mi ga, Ace Pejeovići,Cece,Goge,Marte Savići, Kitići i da ne nabrajam dalje nemaju ''N'' od narodne muzike, niti su ikad pevali na svojim nastupima ijednu od pesama koje stvarno reprezezentuju monikir narodna muzika. Em što nemaju glas, em što šta drugo pride.

Kod nas ljudi uglavnom sve što dodje sa pinka smatraju narodnom muzikom koja je za 'zaklat', a da to sve ustvari i nema blage veze sa narodnom muzikom. More islamističkih i grčki obojenih tonova,nema nikakve veze sa Srpskom narodnom muzikom...Sad bih trebao da nabarajam i da napišem jednu poveću studiju o pravoj narodnoj muzici i pravim pevačima iste, ali za koje babe zdravlje...

Mislim da smo jedna od najgorih zemalja, koja uopšte ne neguje tradiciju sopstvene narodne muzike,pa je zato i svi gledaju kroz prizmu degenerizirane 'fol(k)' muzike, koja baca totalno umobolno svetlo na srpski narod, NO, sami smo krivi...

 

aj' zdravo druzi pioniri.

 

Ja se moram sloziti sa tobom.

Vi sto volite islamisticke tonove ste sramota Srbije. Mars u Teheran!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar je to toliko tesko ukapirati? :udri:

 

Ovo je - lepo pise - metal forum.

Mislim da je sramota sto postoji ova tema! :evil:

 

Ma sve je to jasno ali valjda ovih 37 stranica govore da je tema ipak zanimljiva.A nije mi jasno kako to da neko sebe naziva ,,open minded'' forumasem a hoce da gasi temu o necemu sto mu se ne svidja.Kad je tamo neko pisao o paganskim majcama ja nisam trazio da se tema ugasi ( ovo mi je prvo palo napamet ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar je to toliko tesko ukapirati? :udri:

 

Ovo je - lepo pise - metal forum.

Mislim da je sramota sto postoji ova tema! :evil:

 

Aj da pokusam da objasnim nesto, ja spadam u grupu koja slusa sve sto mi se svidi PA I NARODNJAKE, ugasiti ovu temu zbog metal scene podrzavam samo ako se ugasi sve sto je NE-metal muzilka. Koliko ja vidim ova tema stoji godinama, i predhodna je bila bacena, ali su vratili. Jednostavno, ljudi traze. Svi koji mene znaju, znaju i to da sam medju prvih 10 ljudi u BG-u (ako ne i prvi) koji vazi za velikog fana SODOMA. Pod-forum ne-metal postoji sa razlogom, a ne da idemo i pljujemo po svemu sto nije metal, malo mi je o extemisticki. Vidis cudno je da su tu pricu pokrenuli ljudi koji na ovom forumu hoce politiku, pa kazu "Kad postoji tema o narodnjacima treba i pod-forum politika"

Svi mi imamo neke zelje, i ja bi pod-forum SPORT, ali ne pitam se ja vec vlasnici foruma. (Zdravije je imati pod-forum sport, nego RMF, snagu reci ili fantaziju i igrice)

Ako ce neko reci da nrodnjaci lose uticu na omladinu, sta ce nam onda tema o satanizmu. Sta je pogubnije za omladinu Toma Zdravkovic ili Alister Krouli (ili kako se vec zove, bas me briga)

Znaci realno

 

IPB Image --- LEGENDA/CAR (Narodnjak)

 

IPB Image ------ Car (Trance)

 

IPB Image ------ Car ( Hip-Hop)

 

IPB Image ---- Carevi (Metal)

 

I jos mnogo toga. :)

 

I stvarno bi se zacudila kad bi napisao ko sve od velikih metalaca u Srbiji krije Cecine diskove u ormanu Itd. :da::da::da::)

 

Ali necu to da pisem.

Edited by Silver Surfer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gomila ljudi ovde, koliko se da primetiti ni ne zna šta je narodna muzika...Svi ti Jašari, Mitrovi, Ane Kokićevi mi ga, Ace Pejeovići,Cece,Goge,Marte Savići, Kitići i da ne nabrajam dalje nemaju ''N'' od narodne muzike, niti su ikad pevali na svojim nastupima ijednu od pesama koje stvarno reprezezentuju monikir narodna muzika. Em što nemaju glas, em što šta drugo pride.

Kod nas ljudi uglavnom sve što dodje sa pinka smatraju narodnom muzikom koja je za 'zaklat', a da to sve ustvari i nema blage veze sa narodnom muzikom. More islamističkih i grčki obojenih tonova,nema nikakve veze sa Srpskom narodnom muzikom...Sad bih trebao da nabarajam i da napišem jednu poveću studiju o pravoj narodnoj muzici i pravim pevačima iste, ali za koje babe zdravlje...

Mislim da smo jedna od najgorih zemalja, koja uopšte ne neguje tradiciju sopstvene narodne muzike,pa je zato i svi gledaju kroz prizmu degenerizirane 'fol(k)' muzike, koja baca totalno umobolno svetlo na srpski narod, NO, sami smo krivi...

 

aj' zdravo druzi pioniri.

 

 

to sve stoji sto si napisao, samo ne kapiram odakle ti ideja da svi koji dolaze na ovu temu vole narodnjake?

 

 

ja ih ne slusam, ali obavezno pratim temu. nikad jace zajebavanje.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koga iskreno moze da boli kurac za jednu jebenu temu na forumu prepunom raznoraznih tema?Jebote,bas ste iskreni metalci svi,do mojega.Niko nista ne postuje po metal sobama,osim par ljudi,a ovamo svi bi da zatvore ovu temu.Ma bre...Ako ste vec na toliko visokom levelu kulture,narodnjaci vas ne mogu ugroziti ni na koji nacin,jel tako?

Share this post


Link to post
Share on other sites

:mrgreen:

 

Vi sto volite islamisticke tonove ste sramota Srbije. Mars u Teheran!

 

bas ga sada pretera.... :da::da::da: Orjentalna muzika ume da bude jako senzualna i krajnje zanimljiva... To sto nasi sve upropaste,to je druga stvar...Ne stidim se toga sto mi se dopada orjentalni zvuk,cak sam ponosna na to jer je ta muzika JOS JEDNA stvar koju slusam....Ovde se govori o tome da treba biti open minded,ja to i jesam.... :):bigblue:

Zivot bi mi bio mnooogo dosadan kada bih slusala samo jednu vrstu muzike.... :da::da::da::da:

 

Neko je spominjao Kroulija....Ne mislim da je on toliko stetan,ako ga citas kao pisca,iz puke radoznalosti. Citas sta covek ima da kaze i onda se slozis,ili ne sa njegovim misljenjem.....To bi bilo isto kao pitanje da li citanje Hitlera kvari ''decicu''? I to je mac sa dve ostrice...To mozes citati sa gledista osobe koja zeli da procita sta je taj covek mislio i zeleo,a opet mozes citati kao ''bibliju''... :mrgreen::mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"

Aj da pokusam da objasnim nesto, ja spadam u grupu koja slusa sve sto mi se svidi PA I NARODNJAKE, ugasiti ovu temu zbog metal scene podrzavam samo ako se ugasi sve sto je NE-metal muzilka.

 

Tvoja stvar, naravno, ali ne mogu da shvatim kako mogu da ti se dopadaju narodnjaci? Zaista. Toliko kica, neukusa i "teheranizma", sto rece Strahinja.

 

 

Koliko ja vidim ova tema stoji godinama, i predhodna je bila bacena, ali su vratili. Jednostavno, ljudi traze.

 

Traze? Ne mogu da verujem... ako se ne varam, ima "milion" foruma sa slicnom tematikom, zasto se i ovaj zagadjuje?

 

Svi koji mene znaju, znaju i to da sam medju prvih 10 ljudi u BG-u (ako ne i prvi) koji vazi za velikog fana SODOMA. Pod-forum ne-metal postoji sa razlogom, a ne da idemo i pljujemo po svemu sto nije metal, malo mi je o extemisticki. Vidis cudno je da su tu pricu pokrenuli ljudi koji na ovom forumu hoce politiku, pa kazu "Kad postoji tema o narodnjacima treba i pod-forum politika"

 

 

Pomenute ljude ne poznajem. Politika me ne interesuje. Ako se secas, nedavno sam reagovala bas oko ove teme, a ne oko politike. Jednostavno, nespojivo mi je da neko, ko sebe naziva metalcem, slusa narodnjake i to one najstrasnije, tipa Grand. Cak je i zalosno.

 

Svi mi imamo neke zelje, i ja bi pod-forum SPORT, ali ne pitam se ja vec vlasnici foruma. (Zdravije je imati pod-forum sport, nego RMF, snagu reci ili fantaziju i igrice)

 

I ja sam za to da se ubaci sport!

 

Ako ce neko reci da nrodnjaci lose uticu na omladinu, sta ce nam onda tema o satanizmu. Sta je pogubnije za omladinu Toma Zdravkovic ili Alister Krouli (ili kako se vec zove, bas me briga)

Znaci realno

 

 

Zvuci.

Medjutim, ako se neko zaista pali na okultno, tesko da ce promeniti misljenje a opet ako ne veruje u takve pojave, niko ga nece ubediti da je to OK, I hope so.

 

I stvarno bi se zacudila kad bi napisao ko sve od velikih metalaca u Srbiji krije Cecine diskove u ormanu Itd. :da::da::da::)

 

Ali necu to da pisem.

 

 

Ma, neka slusaju sta hoce, samo mi nije jasno zasto stoje narodnjaci na ovom siteu :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko spomenu Tomu Zdravkovica, to nije kic, to je prava narodna muzika i protiv toga nemam nista. Ne slusam ali postujem. A grand i ove sto zavijaju, gologuze pevacice, sve to je propast i ima jako los uticaj na omladinu. Kao i satanizam, slazem se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тома није права народна музика, права не постоји , мање-више, јер више нико не живи на селу скоро и сл.

 

 

Друго, Гранд је квалитет, тек сад видим да има пуно добрих ствари са овог фестивала ...

 

 

Треће, Раде је металац ...

 

 

Четврто, ова тема треба да живи ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тома није права народна музика, права не постоји , мање-више, јер више нико не живи на селу скоро и сл.

Друго, Гранд је квалитет, тек сад видим да има пуно добрих ствари са овог фестивала ...

Треће, Раде је металац ...

Четврто, ова тема треба да живи ...

 

 

Mrzi me da sve citam... Ali Dule 100% si u pravu :da:

 

Ova tema je kult i treba da zivi, sto kazes... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti si car! astrala je keva, narodnjaci isto :muzicar:

 

 

Dule, si nabavio Donu Ares? Sto je najgore, ova nova pesma je sranje, izgleda da joj valja samo "To mi nije trebalo"... :no:

I ne znam dal si čuo, al pojavila se neka Saška. Stalno je forsiraju na Palmi. Izbacuje sise i taj fazon al nema loše pesme... :muzicar:

 

edit:

procitala sam ono gore i ako se nekima ne dopada tema nek ne dolaze aman!!! koji je vas problem? ova tema je jedna od najboljih na forumu, zezanje je i ok je ekipa. sto rekoše, ako ce da se gasi onda treba sve ne metal da se ugase.

muka mi je uvek bilo tih tr00 ljudi koji slusaju smao extremnu muziku od kads su krenuli da piške u gaće :no:

i ne vidim, sta nekome koji kurac bre smeta ova tema medju milion nebuloznih tema na ovom forumu :confused:

aj iskulirajte! :muzicar:

 

 

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko bre da gasi temu?!

samo mi dajte ime i adresu tog...

 

ova tema treba da zivi dok je narodnjaka...

a vi pagani i ostali da ste onakvi kakvim se predstavljate ne bi ni zalazili na ovu temu...

tema je po meni neuporedivo zanimljivija nego vecina na ovom forumu...

i bukvalno svaki chlan ju je posetio , chak i oni 'najtru' krishom odlogovani virnu da ga ih bi videli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Natasha!

edit:

procitala sam ono gore i ako se nekima ne dopada tema nek ne dolaze aman!!! koji je vas problem? ova tema je jedna od najboljih na forumu, zezanje je i ok je ekipa. sto rekoše, ako ce da se gasi onda treba sve ne metal da se ugase.

muka mi je uvek bilo tih tr00 ljudi koji slusaju smao extremnu muziku od kads su krenuli da piške u gaće :no:

i ne vidim, sta nekome koji kurac bre smeta ova tema medju milion nebuloznih tema na ovom forumu :confused:

aj iskulirajte! :muzicar:

 

 

 

Blago tebi i slicnim tebi!

 

Uzivaj u svojoj sreci! :)

 

Ako hoces, preko kolege mogu da te ubacim u publiku u fucking Grandu, pa da sreca - bude jos veca :pivopije:

 

Sve najbolje

Edited by Vilhelmina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...