Jump to content

НАРОДЊАЦИ


Recommended Posts

 

Sto se Granda novog tice, nevidjeno sam razocaran. U studiju jedva bude 20 ljudi, jada i beda je od kad je Sale zabranio golotinju. I reklame su bedne. I kad ce vise neki novi albumi. Seka, Viki.. Daj nesto "pravo".

У праву си... Кад ће више Сека и Вики, одавно су издале прошли ... Кад ће и Тања...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al' je lep ovaj svet

Ovde potok tamo suma

Stari Peugeot 205 skrenuo sa druma

Tek je svanulo, gde sam ja, gde sam ja to, gde sam to

 

Mirisem na dzin i jakna mi sa dva lica

Pola jogurta i mrve od pogacica

Tek je svanulo, gde sam ja, gde sam ja to, s kim sam to

 

. . .

 

Da cu ti gram po gram

Ti samo reci "AM", tvoja sam od cokolade devojka

Pod rukom lepim se, topim u ustima

To sam ja

 

 

tol'ko je glupo da je vr' :):):):):):):):):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta bre Sale zabranio koji je on faktor, da nema pevaca ne bi bilo ni granda.

 

Саша Поповић је много велики фактор у Гранду.Веруј ми прави будале од свих људи тамо и прави општу зајебанцију од Гранда.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kineskinja zvezda turbo folka

 

 

Kineskinja Chi Xsiao Yin neprikosnovena je vladarka banjalučke turbo-folk scene. U diskotekama i klubovima nemoguće je pronaći slobodno mesto za nastupe naturalizovane Banjalučanke koja se sa roditeljima u grad na Vrbasu doselila 2001. godine.

 

Chi (20), kojoj je popularni nadimak Ćin-Ćin, besprekorno govori lokalni jezik, obožava sarmu, sir, pavlaku i čvarke, a publiku baca u trans hitovima Lepe Brene i Cece Ražnatović koje interpretira izuzetno temperamentno.

 

Banjalučka Kineskinja (publika je zove i "džepna Venera") nastupa samo vikendom, pa njene koncerte prate obožavaoci iz okolnih gradova i susedne Hrvatske koji često samo zbog nje dolaze u Banja Luku.

 

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=20...p;nav_id=224064

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvalio sam da kad god neki clan po prvi put otkrije ovu temu, odmah krecu objasnjavanja ko slusa, ko ne, kakva je to muzika itd.Pogledajte svaku 5 stranu (lupio sam).

 

Nesto nema novih hitova u poslednje vreme.Mislim da je trenutno najveci Niko i Neko od S. Matica.Dobra je pesma.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Од Дејана Матића ...

 

 

Иначе, ја размишљам да ли да 1. siječnja дочекам уз Гранд , наравно на Тв-у ... То доноси радост ваљда ...

Edited by Alvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Од Дејана Матића ...

 

 

Koji sam ja kreten.Znam da to peva Deki i znam da to treba da napisem i opet pogresim.Izvalio sam ja to odmah ali sam mislio da niko nece izvaliti pa me mrzelo da menjam, ali ipak su ovde pravi poznavaoci narodnjaka.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosla nedelja je sigurno oznacila kraj jedne ere.Naime ponovo ali ovaj put sigurno na duze vreme je ugasena TV Palma.Duze vreme ona je predstavljala pravi izvor narodne, turbo folk i dizel muzike.Sa njenim gasenjem sigurno je nanet tezak udarac svim poklonicima gore pomenute muzike.Neka joj je vecna slava.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Требало је мало ове модерне песме да емитују, је ли, које су обележиле прошлу годину...

 

 

Vidis to ti je odlicna tema.Mada, cini mi se da u poslednje vreme samo smo ti i ja aktuelni na ovoj temi, osim ovih sto dodju na kratko da nas ispljuju ali ko njih sisa.Ne znam gde su ostali.

 

Obicno se secamo pesama sa kraja godine, tako da su mi sad samo one u glavi.Ali ipak u prosloj godini Ceca je objavila novi album, pojavila se Ana Kokic i da ne spominjem neprevazidjenu Donu Ares, naravno i Tinu da ne zaobidjemo :bigblue:, Sanja Maletic - Mladji, i ono poslednje je Grandov festival.Ovoga sam se sad setio, ali seticu se jos.

 

P.S. Tu je i Emina Jahovic - Dal ona zna, ali to nije narodnjak , ali je ogroman hit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosto mi je zao sto nije skoro izasao neki "novi" album. Dobro, Slavicin album nema lose pesme, ali me pomalo smaraju (izuzev Racunaj Na Mene, Nije Mi Dobro i Adrenalin). Isto se moze reci i za Anu Nikolic (ali zato Ipak Se Okrece, ubija pravo u srce).

 

Takodje, Ivana Sasic ima extra (tri) pesme, od koji su najbolje Dosli Drugovi i Jesam, Jesam. Onda, Romana ove 2 nove koje su super, Bojan Bjelic i Indy - isto vrh. Ali nema novih albuma.

 

Jedino, ova Danijela Vranic me je odusevila. Vrh album, BRE!! Sve sami hitovi. Nije ni cudo sto je kraljica splavova.

 

A vidim, ima reklame za novo celjade Granda, Dajana Penezic iz Uzica. Ova pesma Levo, Levo stvarno dobra, bre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Славичин албум није лош мада нисам упућен која се песма завртела.

А што се тиче Бојана Б. и Инди, не свиђа ми се.

Данијелу нисам слушао.

Сад кад крену журке у овој новој години видећемо који су хитови.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...