Jump to content

НАРОДЊАЦИ


Recommended Posts

Гледао сам онај новогодишњи Гранд из два дела, и врло сам задовољан... Били су сви који треба да буду, певали песме које су обележиле прошлу, а и претпрошлу годину, и тако, квалитетна емисија ...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

NARODNJAKE TREBA SVE U LOGOR!!!

MRZIM PRIMITIVIZAM I TURCIZAM KOJIM ODISHE OVA PROKLETA SRBIJA!JEBEM TI NARODNJAKE, ZAR NI JEDAN FORUM, RAZGOVOR,VECHE ILI SHTA GOD NE MOZE DA PRODJE BEZ TOGA?U KURAC I SVE!

 

 

ma nema.. ti si pravo kulturna i primjer za napredak :) :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гавро, јел то фотомонтажа ?! Уопште не личи на Цецу (можда мало на првој слици).

На овој последњој слици (пошто се ту баааааш много експонирала) ладно јој је сиса већа од главе :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odvratno...Narodnjaci su govna,muzika turska,tekstovi pesama pateticni.Gde je tu lepota i kvalitet...Sta je lepo u tome sto pevaju o tome kako treba biti kurva,kako im se sve kupuje,kurac-palac...A kvalitet...Cista nula.Kada se slusa ovako sve izgleda lepo,a kada ih slusas uzivo govna ti se prijedu...Ukratko :puke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morbidan je komentar o najboljoj pemi Ace Pejovica,morbidno je sto je neko provalio da je moja slika morbidna,narodnjaci su morbidni...Hmm...Da li nisam promasila nesto...

 

Jednostavno nema razloga da mrzim narodnjake... mrzeo sam ih dok sam bio napaljeni metalac, ali vremenom shvatis... cudi me sto nisi shvatila do sad... moje si godiste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebi ga moram i ja nesto da napisem ovde, na kurac mi idu ova

deca sto pacaju pegle po narodnjacima, a narodnjaci su zakon :)

" nema vise duge kose svi sad crnu masku nose "

Sto se mene tice Toma Zdravkovic je broj jedan,

po meni bi trebali da mu dignu spomenik, znaci bez zajebancije

covek je to zasluzio! Halid Beslic je isto legenda ( jedan nas crust - grind bend je obradio "dijamante" ), a moja naj pesma " Nije mene

duso ubilo " ( sada ne mogu da se setim ko to peva )... Jebi ga ovo je pravi old school, a od ovih novijih niko nije vredan da se pomene sem mozda Sase Matica i njegovog brata...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...