Jump to content

НАРОДЊАЦИ


Recommended Posts

Nesto neverovatnje skoro nisam cula:

"Dos'o je Real iz x u dvojku,

odneo je djavo novog golfa trojku,

a uvece kao dete ja sam plak'o

kad je dosla dvojka na Monako!"

Da nisam cula svojim usima, ne bih verovala da neko moze da peva tako nesto! I ostatak teksta je da se slognes, ali nisam zapamtila...

Edited by Nimfadora

Share this post


Link to post
Share on other sites

svi stihovi imaju savrsenu logiku i uopste nisu glupavi

uostalom, kako ces ti seljaku da kroz stihove objasnis da osim onog njihovog boga, nekada su postojali bogovi u prirodi, pa vise njih, pa onda silni ratovi, da onda mitologije, pa onda textovi koji mogu da se protumace na 1001 nacin.

nema sanse

to je savrsena muzika za njih

 

:) :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

svi stihovi imaju savrsenu logiku i uopste nisu glupavi

uostalom, kako ces ti seljaku da kroz stihove objasnis da osim onog njihovog boga, nekada su postojali bogovi u prirodi, pa vise njih, pa onda silni ratovi, da onda mitologije, pa onda textovi koji mogu da se protumace na 1001 nacin.

nema sanse

to je savrsena muzika za njih

 

:) :) :) :) :)

Ajde, molim te, mi objasni kako ima smisla da ce sve ono gore navedeno da odradi za jedan dan? Ili npr. "moje suze padaju na gore" - jel savladala zakon gravitacije?

Daj, molim te!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde, molim te, mi objasni kako ima smisla da ce sve ono gore navedeno da odradi za jedan dan? Ili npr. "moje suze padaju na gore" - jel savladala zakon gravitacije?

Daj, molim te!

 

 

Ta Cecina pjesma je o Arkanu koji je po njenom misljenju u raju tj. na nebu. Zato njene suzice idu "ka gore". Mada, mislim da te njene suze iako prkose gravitaciji idu na pogresno mjesto, taj zlikovac je vec res pecen u paklu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jesam zensko, kao sto vidis pisem u zenskom rodu;

2. Nemam nista protiv metala, ali nije da ga nesto slusam;

3. Ne slusam pesme samo zbog muzike, vec zbog kombinacije muzike i reci, tako da ne slusam pesme ciji tekstovi nemaju smisla;

4. Kad ne zelim da slusam tekst, vec samo da uzivam u muzici, onda pustim klasiku ili jazz saksofon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...