Jump to content

НАРОДЊАЦИ


Recommended Posts

Čisto da se ubacim

Danas sam odgledala 2min 43s Zvezda granda.

Bilo je predivno.Sledećih mesec dana ću biti na infuziji elektrolitima... :mrtav:

gasi,gasi,gasi....aaaa,gasi,gde je ono j****o dugme,gasi!!!!

Toplo preporučujem svima

 

Хах, и ја гледала данас и видела Прасицу (Ену)...и кад сам чула да је рекла 'спотић' смакла сам је...питам се само, зашто ми је требало толико дуго времена за тај чин (агонија је трајала неких десетак минута).

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha i pored toga sto je nasminkana i obradjena u photoshopu ona je ruzna :puke:

 

to sto ima velike sise i izazovno se oblaci ne znaci da je lepa...

 

 

ma pricas svasta. evo ti si sa KASHE. i reci mi da nikada nisi bila u Dunavcu kad je ona imala tezgu.

kakav fotosop. to je samo poruznjavaju. ceca ima krimi grupu, i pritom poruznjava u fotosopu sve sto je lepo od nasih pevaljki.

i mamicu im njihovu, sto su skinuli njen plakat sa stare okretnice, i okacili onog slepca, dejana matica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha i pored toga sto je nasminkana i obradjena u photoshopu ona je ruzna :puke:

 

to sto ima velike sise i izazovno se oblaci ne znaci da je lepa...

 

 

pazi, moras praviti razliku izmedju "lijepa" i "dobra". kad se kaze da je neka riba dobra to podrazumijeva da ima velike sise, dupe, da voli da se skida na sceni itd. sto se ljepote tice ona zavisi od posmatraca. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma pricas svasta. evo ti si sa KASHE. i reci mi da nikada nisi bila u Dunavcu kad je ona imala tezgu.

kakav fotosop. to je samo poruznjavaju. ceca ima krimi grupu, i pritom poruznjava u fotosopu sve sto je lepo od nasih pevaljki.

i mamicu im njihovu, sto su skinuli njen plakat sa stare okretnice, i okacili onog slepca, dejana matica.

 

 

nisam. gde je to?

ceca je 5 kčlasa iznad done ares u svakom pogledu. ova nema stila uopste...

dejan matic ima dobre pesme btw.

 

pazi, moras praviti razliku izmedju "lijepa" i "dobra". kad se kaze da je neka riba dobra to podrazumijeva da ima velike sise, dupe, da voli da se skida na sceni itd. sto se ljepote tice ona zavisi od posmatraca. :bigblue:

 

ok, da znam za ubuduce.

:) :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

on je shit meni. ima samo ok onu pesmu "prvi poljubac" da je ok a postoji vec 100 godina...

 

meni se svidja u zadnje vreme dejan matic i ona pesma "neko i niko" i indy "bato bre" i duet s bojanom bjelicem "expresno". to je kvalitet :muzicar:

 

inace, ovca elektra je neka propala voditeljka. gledala sam je kod sandra u prslook again i glupa je ko ***** :uhoh:

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne svracam cesto na ovu temu, ali sad je pravo vreme da ostavim i JA svoj trag, da nadoknadim moje odsustvo...

 

Za "Niko i neko" od DM-a se slazem u potpunosti. Pesma je najjaci GRAND narodnjak koji sam cuo...

Dovoljno je reci da me je pesma inspirisala da RAZMISLIM o tome da ucinim od sebe u zivotu, da mozda ustanem iz kreveta, izadjem iz svoje sobe i uradim nesto u cilju samoaktuelizacije...

:seronja:

 

Da ne zaboravim i mladu KRALJICU GRANDA Milicu Todorovic ciji smo hit redovno sa radoscu moje drustvo i ja slusali na prethodnom letovanju ("Uporedi me"). I ova nova sa MB GRAND festivala "Zasto cura sedi sama" je vrh. Bice od nje nesto za nekoliko godina, ima da napuni Marakanu, da napravi takav 'ncert da vise niko nece spominjati Zdravka Colica i Cecu...

 

Pre oko mesec dana sam uzeo novi mobilni (Nokiu). Sta mislite koja je prva pesma koju sam prebacio na mob? Mala pomoc: inicijali izvodjaca BT...

Lik ima dobre tekstove ali ono "...plavi momci, neki drugi put nek' kazne me..." zvuci tako bolesno homo da nisam mogao da poverujem...

 

P.S. Zar pesmu "Prvi poljubac" ne izvodi Ljuba Alicic?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za "Niko i neko" od DM-a se slazem u potpunosti. Pesma je najjaci GRAND narodnjak koji sam cuo...

Dovoljno je reci da me je pesma inspirisala da RAZMISLIM o tome da ucinim od sebe u zivotu, da mozda ustanem iz kreveta, izadjem iz svoje sobe i uradim nesto u cilju samoaktuelizacije...

:seronja:

 

Pre oko mesec dana sam uzeo novi mobilni (Nokiu). Sta mislite koja je prva pesma koju sam prebacio na mob? Mala pomoc: inicijali izvodjaca BT...

Lik ima dobre tekstove ali ono "...plavi momci, neki drugi put nek' kazne me..." zvuci tako bolesno homo da nisam mogao da poverujem...

 

P.S. Zar pesmu "Prvi poljubac" ne izvodi Ljuba Alicic?

 

 

Prvi poljubac ne peva Alicic vec Halid Beslic. Nemas pojma :)

 

Niko i neko je hit! Text ubija!

 

A BT se odnosi na mog mezimca Bojana Tomovica cijhi album zeljno iscekujem :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi poljubac je od Halida Beslica sto posto. Ja inace gotivim Halidove starije radove kao sto su kultovi Necu, necu dijamante, Beogradjanka, I zanesen tom lepotom...

 

 

dobro, to su sve kultne pesme, nema rasprave o njihovom kvalitetu i uticaju koje su ostavile na sve nas :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...