Jump to content

НАРОДЊАЦИ


Recommended Posts

E ovo je kult:

 

Lepa do bola

 

Boze, kako godine lete

Boze, juce bila si dete

danas, mlada, prelepa zena

za ljubav rodjena

 

Boze, ti mene zoves na pice

nemoj, bicu ti bolno otkrice

nemoj, ne trazi ljubav od mene

ja nisam sreca za zene

 

Ref.

Do zore rade klubovi

drze ih moji drugovi

na racun moga imena

sva su ti vrata otvorena

 

Do zore rade klubovi

idi, zavedi pola grada

a ja cu biti covek iz senke

koji te cuva jer jos si mlada

i lepa do bola, lepa do bola

 

Boze, sve ovo tesko mi pada

Boze, ipak si previse mlada

veruj, nije mi lako ni malo

bas zato sto mi je stalo

 

Boze, u oku suza ti blista

idi, u dusi ostani cista

idi, ja nisam dobar ni sebi

srecu ti doneo ne bi

 

Ref.

:)

 

http://www.youtube.com/watch?v=CUGqi980iD0

 

al sto se sinan ofuco...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovi stari kultovi jesu kultovi i tachka.

Ovo novo je smejurija i zajebancija, fakat.

Ваистину...

 

Него, јуче сам био на свадби и какве су само песме биле - није нормално какви стари квалитети... Чак и три Кемалове Ожени ме бабо мој, Окреће се коло среће и Ко губи :rockdevil: И два пута је ишла "Реци ми реци драга колико ме волиш/ Волим те више од свега, одавде до неба..." Моја родбина из Стајковце познаје музику...

Share this post


Link to post
Share on other sites

кажеш да је време

старом морском вуку

да се страсти смире

повуку у луку

 

реф: опрости, извини

још сам онај стари

душа ће ми увек бити у гитари

опрости, извини

у срцу ми места

за још два живота и љубави двеста

 

све је с тобом било

затишје пред буру

сад ми срце слути

нову авантуру

 

реф.

 

зашто да се мењам

сад по старе дане

кад и у децембру

сунце зна да гране

 

реф.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ваистину...

 

Него, јуче сам био на свадби и какве су само песме биле - није нормално какви стари квалитети... Чак и три Кемалове Ожени ме бабо мој, Окреће се коло среће и Ко губи :rockdevil: И два пута је ишла "Реци ми реци драга колико ме волиш/ Волим те више од свега, одавде до неба..." Моја родбина из Стајковце познаје музику...

 

Kralju :rockdevil: Ove godine nisam ishla u selo a bash mi nedostaju seoske svadbe pod shatrom kad se slavlje razvuche na 3dana ...a najbolje kad idemo u kokanjarenje(tak se u mom selu kaze za one koji upadaju na svadbu)

Nego gledala sam sinoc zvezde granda(dodushe repriza ono kad je sanja ispala) i bio prilog s mora ,ekipa se super provodi jede se hobotnica i morski specijaliteti ...al najjachi je Cobe :"Ne jedem ti ja te domace zivotinje" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

 

Код нас нема великих свадби више, а ни бараке, тј. еквиваленто вашим шатрама, па самим тим нема ни стругарине.. Пре се посебно правило за госте, а посебно за оне који тако наиђу, и трајало дуже... Сад, ресторан и зависно од тога одакле су људи буде и музика... Ја волим ело, а још је јаче кад дође неки гастербајтер који зна само оне старе песме :rockdevil: и не треба пиће да се одузмеш...

 

Сад иду репризе од ЗГ, али иду и они прилози, али ја не гледам... Свашта људи чувају у Лесковац, јес да немају море :bigblue: ... И Цобе је фаворит!

Share this post


Link to post
Share on other sites

''Stiže Novo Meso...'' što bi rek'o Neša iz benda Bombarder. :no:

 

 

A onog ''Crnog'' bih obesio za jajca rošava posred Kalemegdana,

jebem li mu gusarsku majku u pičkicu orutavelu....

 

...Tuk'o bih ga, tuk'o k'o vola u kupusu - njega i onog proverenog pedera Acu Pejovića ( u paketu ).

 

Najcrnja & najzapeklija gowanca ( od muških ) na muzičkoj estradi....

 

Koga su najviše unakazili u Jet Set-u?

 

- Crnog naravno, kar'o mu ja zlu kevu....i ako su 'vala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma teraj ih u kurac sve redom...svi zajedno nemogu ni do clanaka da dodju jednom Kemalu Malovcicu. :rockdevil: Smrt Grandu,ziveo Juzni vetar!!!

 

To Miki to!

 

Long Live Kemal & da nam objaviš još toliko albuma koliko si dosad objavio ( valjda 30 ).

 

Upravo tako k'o što kaže Lemilica : Smrt Grandu,živeo Južni Vetar... i dodao bih još VIP Produkcija!

 

Vipovci su carevi ( ne mislim na provajdera naravno).

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

VIP je sranje...isti kurac ko i Grand.Ne svidja mi se.

 

Ja volim Juzni vetar.Iskljucivo.Naravno,i po koji kultni narodnjacki hit koji ne spada pod njihovu jurisdikciju.Volim onaj album od Kebe na kome su "Akaraftu Me","Bre Gidi Dzanum" i "Srce pise suzama".Te tri pesme su :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lud si, zbog njih bre Grand ima jednog ( nadam se skorijeg dana ) da propadne...

 

...U pravu si za ono za ''Okreće se kolo sreće'' na temi ''Savršenstvo'' - i nju bih dodao,

ali neće nešto da mi edituje post.

Склопиће Поповић пакт и са њима, али се и ја надам да ће да пропадне... Иначе, бугарске певаљке су класа за ове Грандовке, по изгледу мислим, и имају си телевизију на којој њихове песме иду целодневно... Ипак, један је Јужни ветар. А од других ја ценим Шабана и Тому и можда још понеког али не могу тренутно да се сетим. Да, и Гордану Стоићевић, и је л зна неко да ли је био Ипче Ахмедовски у ЈВ? Бог да му душу прости има добре песме...

 

Окреће се коло среће јесте савршена. Идем после на испраћај...

Edited by Álvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blizanci su za mene novi kraljevi džiberskih scenskih kretnji i izraza, počev od meškoljenja kukova, bacanja stopala u stranu, nastojanja da im ramena izgledaju što šire pomoću pokušaja plivačkih zamaha i uvežbanih ovlaž pogleda koji su "zadirem ispod devojačkih gaćica" u najavi. Imala sam loš utisak da Srđana M.-a niko neće prevazići po tom pogledu, no, ne lezi vraže... :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...