Jump to content

НАРОДЊАЦИ


Recommended Posts

Sudeći po nicku, ovoj je izgleda Seka Aleksić ''udarila u glavu''...

 

...a ja velim: Ko ne sluša Seku, nije prc'o svoga deku!

 

BTW. Enklavo imaš carski avatar, htedoh ja takav isti da postavim pre neki dan...a možda ću i sada ( ali u koloru) ;)

 

 

:opusteno::meshuggah::opusteno: Sinan Sakić - Bogate Devojke, Siromašni Momci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хармоника је један од наших најлепших инструмената и нема везе са овим гадоситима које се емитују на Пинку, БН - у, ДМ Сат -у итд. Једно су Мирослав Илић, Тома Здравковић и остали великани, а друго Сека, Мина и компанија.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto vidim da me ovde ljudi ozbiljno shvataju, moracu da budem potpuno jednosmislen - mislim da su novokomponovani narodnjaci u globalu tesko sranje, narocito oni koji se upinju da budu ozbiljni i "pametni" (Keba i kompanija), tako da me jedino uspevaju zasmejati pesme koje su bas, ali BAS tesko sranje, onaj najgori trash - jedna od njih je i Mitrova spijuni su medju nama. Ja takve stvari zovem "himne" sto je mozda i glup zargon, ali Boze moj, sta da radim, previse sam mator da se menjam.

Ne moze nam niko nista jeste bolja pesma od spijuna, ali bas zato sto je postala mainstream ne moze ni da prismrdi jednom takvom underground trash biseru kakav je Spijuni su medju nama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brain Salad Guuuz
Posto vidim da me ovde ljudi ozbiljno shvataju, moracu da budem potpuno jednosmislen - mislim da su novokomponovani narodnjaci u globalu tesko sranje, narocito oni koji se upinju da budu ozbiljni i "pametni" (Keba i kompanija), tako da me jedino uspevaju zasmejati pesme koje su bas, ali BAS tesko sranje, onaj najgori trash - jedna od njih je i Mitrova spijuni su medju nama. Ja takve stvari zovem "himne" sto je mozda i glup zargon, ali Boze moj, sta da radim, previse sam mator da se menjam.

Ne moze nam niko nista jeste bolja pesma od spijuna, ali bas zato sto je postala mainstream ne moze ni da prismrdi jednom takvom underground trash biseru kakav je Spijuni su medju nama...

 

 

jednog dana će to verovatno biti klasika, kult, andergraund, bokte!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez ikakve uvrede ali da li si ti svestan koliko je ovo glupo sto si napisao? Nema logike.

:pivopije:

 

 

Ne nisam svestan...a jesi ti svestan sta sam ja komentarisao...koji ce kurac trance na yumetal forumu? eto to sam komentarisao, i rugao sam se pomenutoj temi "psyuchodelic trance" koja je postavljena kao vazna tema na "ostala ne metal muzika"!!!

I rugao sam se onioma koji izmisljaju ovakve glupave podzanrove!!!

Jel ti sad jasno????

Share this post


Link to post
Share on other sites

playlista za mesec februar:

 

kemal malovcic - rekla si mi da ne volis zimu

kemal malovcic - dosao sam samo da te vidim

muharem serbezovski - za vjencanim stolom

sinan sakic - hej evo me

sinan sakic - ja poklanjam zlatnu burmu

sinan sakic - na baklanu

sinan sakic - ne trazi je sine

sinan sakic - vetre prijatelju

saban saulic - devojcice moja

saban saulic - dodji da ostarimo zajedno

saban saulic - dodji nam sine u goste

saban saulic - kocijas

saban saulic - s namerom dodjoh u veliki grad

saban saulic - sam za stolom jedan covek sedi

saban saulic - vidjas li mi staru ljubav

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasnis druze. :):pivopije:

Видиш да не касним. Има да ти натрљам нос због овог безобразлука кад се будемо видели. :violent:

 

Ja nisam. O cemu se radi, neka "duboko grlo" varijanta sa Tosketom?

Иди на YouTube и нађи снимак са студијске пробе песме Тихи убица, па ће ти све бити јасно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...