Jump to content

НАРОДЊАЦИ


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Druze Kazime. .prijatelju po pravoj muzici...ocekivah od tebe noćnu pticu varalicu..dodji za bolje sutra..nemoj pogled da sakrivas...sanjam ženu s malisanom. .bolujem ti dušo...to je bila ljubav za nezaborav

Ih sunce ti jebem..ubacim Sabanovu celu diskografiju. .znam bar 90% pesama..kakav car.. pa ona s početka karijere..ne placi srce dragu ne zali možda je bolje sto smo se rastali

Pa sa Ilidza festivala ...dosta je bilo lazi i varki tvojih znaj praštanja nema više sada je svemu kraj 

Uh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, zna se to sve, nego sam i ja ispao iz fazona od momenta kacam bio u kafani, sa uzivo muzikom...i zoemo muzicare, reko da se agresivno ne namecem ja, nek ovi ostali poruce nesto za svou dusu...edno 5 min su se zagledali i nisu znali sta da naruce...kretose sa nekim pesmama za dj-eve, voimia oca...i sta cu tad sam izvadio situaciu i reko da se i ja pridruzim ovim novotariama...slaba vaida od stare domacice, sveie jasno kad na svadbama vidis matori lik ne zna tekst, pa mora da izvadi pametni telefon vrste hemoroid da pronadze lirike...a nekad se zapisivalo u notes :D Izgubio se tai smek kako god okrenes 

Edna lasta ne cini prolece mie u poslednje vreme preiaka, nisam e nesto slusao pre, sad se to naivise gustira

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

druze @KazimKazim poslednjih pola godine cesljam Borka Radivojevica materijal, dodje mi tako da pustim neko kolo a mali svira pa ubija

ako znas kolo Zikina dinastija, tako ga zovu, to je ono iz Ljubi ljubi a glavu en gubi kad Boba treba u vojsku da ide, cepa Borko samo tako

 

i jebalo vas stavljanje BMK u ovu temu, @Sreta ne zajebavaj Legende ti gazda Nebojse, BMK ima poseban status, dajte ovde neki hit jbm mu misa

uh pala mi na pamet ova od gazda Mitra

http://www.youtube.com/watch?v=5uIvykAmm1Q

p.s

zasto nece da pokaze lepo link nego samo ovako izbacuje adresu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobarie Borko, bas sam gleao neki njegov klip dje prica kako se razviao, isao u muzicku skolu, osvaiao nagrade bla bla bla...i bas e spomenuo kako su ga tamo sprdali sto e odlucio da predze da svira svadbe i narodnjake, umesto da se drzi klasike...a njega privlacilo ovo prvo...zato ga i jos vise cenim, odupreo se kultur fasizmu :)

Ista prica i za onog Acu Cergara i on e osvaio pun kurac nekih nagrada na tim takmicenjima...lepo ciga kae - ne odricem se klasike i onoga sto sam svirao u muzickoi skoli, naprotiv, samo mue pomoglo u razvoiu...ali sviram ono sto volim :)

Na ovo sam slucaino naleceo, dok sam saltao kanale
 

Nie neko otkrivanje tople vode i svecko cudo, ali propast mi se svidza ovo kolo...brzo, dinamicno, pa se ispreplece sa onim medenim trilerima na sredini...es da vrti 3-4 deonice u krug, al svaka mi preaka...to se bre ceni, zaebi me sa preceranim eksperimentima i 300 deonica u minuti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...