Jump to content

НАРОДЊАЦИ


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Izvinder, Darkic...bio sam nesto na moru, pa me smaralo da ulazim na forum

Sisic legendica, edan od naiacih violinista u staroi Jugi...cak mislim da se poavljue u ednom segmentu, u Decaku iz Junkovca, kad Radomir vodi Zecevica i ekipu SVOIM KOLIMA (neka zaebata limuzina i crveni tepih stail) na lokalnu svadbu...i tu Sisic cepa violinu, a Radomir se popeo na sto i karakteristicno se veseli kao Grk Zorba i cima nogom, koa e podignuta poluvisoko...preveliki kvlt

@Vodovod - esi to sa Lopusinom isao u Bec? :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 6/18/2019 at 9:22 AM, darkonet said:

i nagradno pitanje, u kom filmu kolovodja sa linka isto ovako a mozda i jos bolje przi? :D:D:D

 

On 7/2/2019 at 1:02 PM, darkonet said:

druze bojnice? Imate li vi odgovor?

 

Vala, i ja tek sada vidim klip. Nisam zavirivao, promaklo mi...

Zna se, u jednom svojevrsnom remek delu jugoslovenske kinematografije. :D Dakle, konačan odgovor - Jagode u grlu. Nikako Grlom u jagode.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

13 hours ago, vudun said:

 

 

Vala, i ja tek sada vidim klip. Nisam zavirivao, promaklo mi...

Zna se, u jednom svojevrsnom remek delu jugoslovenske kinematografije. :D Dakle, konačan odgovor - Jagode u grlu. Nikako Grlom u jagode.

Apsolutno, bravo druze vudune, mada za iskrene i prave poznavaoce pitanje i nije bilo tesko

moj omiljeni film, kakve scene i uloge ahahahah, pa kad lepi jovica oplete becarac

zarko lausevic mlad a glumacki balavac medju onim azdajama a znamo svi koliko je veliki glumac postao

fi lm ci naaaaa !!!!

i naravno CUNE bogotac!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaebi, sila nebeska od filma, kad dođeš u tridesete sabereš dva i dva i shvatiš.

Cunetova rola je nešto specijalno, ja tog čoveka prepoznati nisam mogao. To je ta transformacia, to je umetnost!

A možda i Berčekova najjača uloga. Maybe je čak prevazišao onu kultnu u Čkode koji obetjava.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako si me samo zajebao..moram ponovo pogledati filmcinu...reci jbt ono se snimili odjednom..nema sile da su ponavljali scene..kako god da je popisam se na holivud i ostala govna pa ima li boljih glumaca od jugoslovenskih u pm

Ne verujem da je to Bercekova najbolja..veliki  je spisak..jeben je mada mu se onaj sps ne sme oprostiti

Cune u filmu hahahaha onaj smeh pa igranje na splavu...fantazija

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je bio bas ovih dana na Pink filmu, prema tome... 

ja gledao u drustvu pre neko vece obracun u kazino kabareu na istom kanalu (ovakva remek dela ne mozes da gledas sam, a ni trezan), mozda i najveci tres u domacem filmu ikad :D mada se Calic pocetkom 90ih solidno potrudio da zauzme sva mesta pri vrhu te liste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bzv što spamujemo temu ali...obračun u kazino kabareu je jedan od pet najgorih domaćih filmova ikad..dodao bih tu dorcol menhetn,  krojacevu tajnu a za još dva moram razmisliti

Gidra me je ozbiljno razočarao tim u uratkom. . Olakšavajuća okolnost je ta što je nazalost bio ozbiljno bolestan

Calic je ozbiljno prednjačio tim sranjima a započeo je sa prva cetiri dela Dinastije koji su dobri filmovi

Bilo je tu i dobre muzike..Zorica i a tebe nema u kakav deda takav unuk..treći deo ono kolo kad boba ide u vojsku koje danas Borko svira svuda itd

Dodajem i Calicevu Lutalicu sa Lidijom Vukicevic na spisak filmova sa dobrom muzikom

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...