Jump to content

Oroz


lemmy sixx

Recommended Posts

Sta si sa ovim tacno hteo reci???Ajde prosvetli me,o ti covece visokih standarda. icon_wink.gif

nije bio prozivacki post...

 

ali mi je bilo cudno...znam da si brutalno direktan u ocenama nekih bendova(za koje se doduse vecim delom slazem...)

 

ali mi izmedju toga i vashe svirke malko poveci jaz...(nekako mu dodje kako si najmanje iskren prema svom "celjadetu"...)mora tu jos mnoooogo da se vezba...ozbiljno. icon_da.gif

 

(znaci nisam ti nista novo rekao...sve je vec pisalo u prethodnom postu... icon_smile.gif )

Edited by darijus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ni ja ne tvrdim da je nas demo materijal perfektan i iznad svega,naprotiv,ima svojih mana kao i svaki prvi materijal benda koji je tek poceo.I naravno da moramo jos mnogo da radimo.Ali smatram nase pesme dobrim pesmama i ponosim se na njih. (a zbog cega je tebe sramota stvarno ne znam)

Naravno da sam brutalno direktan u ocenama nekih bendova,ali ovo je moj bend,i nemogu ja donositi sud o njemu.To je posao potencijalnih konzumenata muzike...

Evo recimo,ti si izneo svoje misljenje (koje ja postujem,ali nisam shvatio razlog onoga "zvuci kao gomila jedanaestogodisnjaka bez nadzora starijih.",i zbog toga sam i citirao taj deo).Dosta ljudi pre tebe je iznelo svoje misljenje.Mediji kojima smo slali nas materijal su izneli svoje misljenje.To su ljudi koji trebaju oceniti,a ne ja.

 

I hvala na komentaru.Svaki je dobrodosao,cak i negativan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Od sada mozete pronaci sve pesme sa demoa na nasem sajtu, a to su, pored predhodnih koje smo postavili, Stranac i Rana.

 

Na sajtu mozete naci i textove pesama, kao i jos neke informacije u vezi benda.

Edited by Antichrist Superstar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Свирасте ли скоро? Не најављујете свирке овде, па се питам шта се дешава са бендом.

 

Pa imamo u skorije vreme nekoliko svirki u planu,ali to cemo najaviti kada budu bile 100% potvrdjene.

Kao sto je rekao Antichrist, radimo na novim pesmama,za sada su dve potpuno zavrsene i uvezbane,zovu se "Prljava Igra" i "Ti mozes sve".U pripremi je jos nekoliko stvari,tacnije muzika je zavrsena,ali se radi na textovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace,da ne dodje do zabune,demo se ne zove MMV,vec jednostavno Oroz.Ono MMV je u sklopu logoa,i oznacava godinu osnivanja benda.

Sto se tice novog snimka,postoje planovi za kraj leta,ali to je jos uvek pod znakom pitanja.Videcemo kako ce se stvari odvijati.U svakom slucaju,ukoliko bude doslo do toga,bice rec o MNOGO ozbiljnijem snimku nego sto je ovaj demo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant

Ok. Kad završite nešto, dobacite neki mail u redakciju Metal Sounda-meni, Bošku,Marku..., mogao bi i neki intervju da se odradi, čisto kad nov materijal bude u ''kanalu''.:)

Recenzija za prvi demo će biti u trojci, jerbo smo imali tehničkih problema pa nije ušla u dvojku. Sve najbolje:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

28.04.2007. - Oroz nastupa na Devil's Wheels Meeting-u, povodom otvaranja sezone okupljanja ljubitelja motorciklizma i Rock 'n' Rolla.

 

Vise informacija mozete naci na nasem sajtu.

 

Ono sto je lemmy izostavio da pomene je da su jos dve nove pesme uvrstene u nas repertoar autorskih stvari. To su pesme "Prljava Igra" i " Ti Mozes Sve". Ove pesme se ne nalaze na demou i, za sada, ih jedino mozete cuti na nastupima benda.

 

U planu su jos neke svirke, van lokale, ali o tome nesto vise drugi put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Iskoristio bi priliku da najavim dve nove svirke koje cemo uskoro imati. Jedna u Backoj Topoli, a druga u Zrenjaninu. U pregovoru su i drugi gradovi, a o tome cemo vas vec naknadno informisati. Vise informacija u vezi ovih svirki mozete pronaci na nasem sajtu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BAKITJU, hocemo jebati neke picke posle svirke ili ces opet da mi ih predas? :twisted:

Daj jebote, koji ti kurac, zbog jedne picke pravis tu neku frku, kao ne pricas sa mnom. Riba ces imati jos ohoho a frendova ne. Mentol si do jaja ako ne skapiras sta se u stvari desilo, a desilo se to da se riba razocarala u tebe i eto, meni se digo kurac i ... To ti je brale moj Sex, Drugs & R'n'r... Ne mora bas tim redosledom, naravno, hehe :rockdevil: A hvala kurcu, rockeri smo i ako ne mozes da iscooliras, zaboravis scenu i nadjes sebi drugu ribu koja te nece varati, onda ti nema pomoci, izgubljen si slucaj... Ovu Ivanu si video 3 puta u zivotu, zivi 500 KM od tebe a ti planirao vec decu s njom. ALO!!!!!!!!! I eto, sta se desilo?

Bolje vezbaj pevanje i probaj da poradis na svom 'mirisu'. :rolleyes:

 

See ya!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covece boziji,zbog cega ostavljas na forumu ovakve stvari kada on ni ne prilazi yumu?

 

 

Ma nema veze. Bakic je mentol :evotigana:

 

Uglavnom, evo mala natuknica o predstojecoj svirci Progressia-e.. sta bi se sviralo:

Testament - Low

Megadeth - Holy Warz

Iced Earth - Travel in Stygian

BLS - Death March...

And MUCH MORE...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...