Jump to content

Oroz


lemmy sixx

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

Sve je dobro ako se rukuje po uputstvu za koriscenje. Na svoju ruku uvek ispadne lose.

 

''u slućaju pada u komu obratite se najbližem doktoru...''

 

prićamo o memorabliji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

''u slućaju pada u komu obratite se najbližem doktoru...''

 

prićamo o memorabliji.

 

A ne sa doktorima ne pricam. Vec su mi ubili verenicu, a ne bih da i ja podlegnem njihovom strucnom lecenju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Guest Razbijač-NAAĆI

naso sam neke videje na jutubetu,bakic peva whole lotta rozi,bolje reci,jede ona njega.auuuu,nesto iz 2007 ima i lemi kako se kurći z gitarom.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Izvinjavam se, ali moram :haha: :haha: :haha:

 

OROZ:

A ćini mi se da sam u masi na Motorhedu vido Borisa Dobrokeša odnosno Lemmy Sixa sa yu metala,šparto baš brzo kroz masu,možda se nasevo žešće,il ga ufatila sraćka ko i mene,pa išo nekud da kenja.Kosa mu raste iz pola ćela,prvi put to vidim,i one obrve,ko onaj negativac iz filmova Ćarlija Ćaplina.I sad,a siguran sam da je on,al bre deluje mi ko cigan.Baš je garav,posle razmišljam,i onaj Miroslav Bakić je bio nekako garagan,što opet me navodi da,pa i onaj sa kukastim nosom što je sviro u Orozu gitaru je imo neke ciganske obrise lice,što navodi da su Oroz bili možda i među prvim domaćim metal rock bendovima de su svirali cigani.Al opet,nije to ništa novo, i Bane Garavi Sokak je furo cigane u bendu,pa grupa Balkan,ja mislim da im je pevać bio neke ciganske fele,pa ona dva brata što uvek na TV vojvodina sviraju u nekim emisijama sa penzionerima babama i dedama,i oni su cigani bilo.Al to je lepo od nas,mi smo tolerantniji recimo od onih u Beogradu,al vidim i oni su se otvorili ka ciganima u zvezde granda,pa ih ima sad,se takmiće,što ranije nije bijo slućaj.A što se Oroza tiće,sad i da me neko pita: BRATE PECO,pa što se Oroz raspo,ja bik reko: PUSTI BAĆA,ciganska posla.

 

http://petarvranjesic.blogspot.com/2015/07/exit-2015_15.html

  • Upvote 19

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...