Jump to content

Ivana Jordan


Baki

Recommended Posts

Cudi me da jos ne postoji tema o ovoj, po meni, najboljoj srpskoj pop pevacici. Mislim sta reci, prelep glas, andjeoski izgled, akademski obrazovana, sama pise sebi muziku i textove, jednostavno je predivna! Doduse jes'malo matora, uskoro puni 29! icon_smile.gif

Svidja mi se sto kombinuje pop, rok, folk, pa cak i klasicne i elektro uticaje u svojim pesmama, i stvorila je svoj stil koji je apsolutno izdvaja u moru kvazi-popa i "zabavnjaka" u Srbiji. Za one koji ne znaju, izdala je dosad dva albuma, a uskoro planira i treci. Albumi su Zora (mislim da je izasao 1999.) i Dvobojne oci (izasao 2004.). Meni su njene omiljene pesme Lazarica (sa ovogodisnje Beovizije), Svetlo koje trazim, Dan da dodjes ti, Glupavi kraj, Znam to i osecam (obrada pesme Hijo de la Luna, koju su izmedju ostalih izvodili i Jose Maria Cano i Tetka Sara Brajtman).....

Sta vi mislite o ovoj plavojki?

 

user posted image

 

 

user posted image

 

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji novi spot??? icon_rolleyes.gif

Ja sam gledao samo za Svetlo Koje trazim i Dan da dodjes ti (doduse jednom sam uhvatio na pola i spotove za Znam to i osecam i Zora, ali sam i zaboravio kako izgledaju).....

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehehe, ja sam je video uzivo u korsetu koji je kasnije nosila na beoviziji icon_biggrin.gif zlo...

keva radila kostim a ja slucajno banuo u radionicu icon_redface.gif

 

icon_smile.gif

Majke ti!!! Da li to znaci da ju je tvoja keva videla golu??? biggrin.gif Eh, kad bih mogao oci da joj iskopam, da vidim tu scenu! icon_smile.gif Je li barem nosila gace kad si banuo? icon_da.gif

 

@ Varg

Pa jebiga, ja sam mislio da nema vise od 24-25......

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha, pa bila je u suknji i korsetu i namestala korset tako da sam imao samo mali peek, ali sam ostao bez texta icon_smile.gif istina, mene da stavis u korset imao bih sise, ali ono je ipak bilo isuvise za moje nikotinsko srce icon_smile.gif

 

a dal ju je videla gola...hm, pa posto se ispod korseta ne nosi brus....valjda? vidis, nije mi to palo na pamet icon_biggrin.gif

 

ne pratim nesto ovu domacu pop "scenu", ali mi ona deluje skroz okej i nije isfolirana i ne peva narodnjake...haha, keva je prvo morala da me pita jel ok da radi za nju to sranje posto nit prati te domace nit zeli da radi sa narodnjacima...ali dobila je dozvolu, a ja ivanu jordan u korsetu na par sekundi. posteno zar ne? icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj tjale mnogo gotivi njen glas, stalno je hvali i zahvaljuje sto sam mu presnimila igrom slucaja. icon_smile.gif

 

ja mislim da je bas simpaticna cica cak i ako je matora, a i nisu lose pesme, mada su negde reci bas u fazonu ,,al sam se naduvala, bas sam se naduvala'' al valjda mora da kenjka malo u pesmama zbog prodaje

 

icon_wink.gif

svaka cast na temi laugh.gificon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam gledao samo za Svetlo Koje trazim i Dan da dodjes ti (doduse jednom sam uhvatio na pola i spotove za Znam to i osecam i Zora, ali sam i zaboravio kako izgledaju).....

Ја се сећам Зоре и квалитета Знам то и осећам из кога је ваљда она њена слика у белом.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, znas ono, cujes neku stranu pesmu i prepevas je na srpski, to se zove kradja icon_da.gif

Ne znam, jedino sto meni zvuci poznato jeste pesma Znam to i osecam, ali to i jeste obrada Hijo de la Luna, mislim, muzika je bukvalno identicna, a Ivana tu cak i imitira stil pevanja tetka Sare Brajtman.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...