Jump to content

Ivana Jordan


Baki

Recommended Posts

icon_smile.gif Brate ne mogu sve da budu Pamela icon_smile.gif

Ozbiljno, mislim da su joj sise prosecne velicine...ne bih ih bas nazvao malim...sta sam sve video, ona je jos i sisata! icon_smile.gif

 

@ Kent

Ja priznajem da sam po tom pitanju neupucen, ali jebote valjda imam prava da pitam o onome sto ne znam? Je li ona pevala tu pesmu Volimo twe domovino nasa?? Jebote, secam se toga za vreme bombardovanja da se pustala. To je ono :"Jugoslavijo, domovino nasa ponosna, dedovino nasa prkosna....."? Ne secam se da sam nju video da to peva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svarog Baki: Da, ona je pevala tu pesmu. Spot na Beogradjanci cini mi se. Ona je 100% samo je tad bila anonimus tj. samo novinar a sad je cupi.

 

Ne mora da bude Pamela al moja komsinica Olja koja ide u 6. razred ima vece sise od nje... ph34r.gif Uostalom koga briga za sise...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sva je nakako metiljava i kenjkava i kad prica na tv-u svojski se trudi da se nikom ne zameri i da bude sa svima dobra. svaciji prijatelj, niciji prijatelj. mnogo preteruje sa "volume swell" stilom pevanja, bas ume da ode u krajnost. ostavlja utisak da je uobrazena do daske, stalno potencira kako je mnogo talentovana, kako je ovo, kako je ono. nema nikakav stav ni oko cega. mozda gresim, ali meni to deluje kao prazna prica u svakom pogledu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jebiga, jes'malo beda sto je pevala u toj pesmi, to joj bas nije trebalo...mada kapiram da pogresi covek, ponese ga patriotizam..... icon_smile.gificon_smile.gif .....no bolje i to nego Maja Nikolic...... icon_smile.gif

@ imaginos

meni to sto si naveo se cini kao ok. sto se talenta tice ima ga mnogo vise nego sve druge srpske pop/folk kvazi dive, ne vucara se po tabloidima za svaki odlazak u wc, a prazna prica definitivno nije......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sećam je se da je još za vreme bombardovanja pevala neku pesmu "ne damo te otadžbino naša" koja je tad bila hit icon_da.gif

Не верујем да је она певала ту песму, али ипак можда и јесте ... Имам неки од тих квазипатриотких на диску, и тај хит не пева Ивана ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pevala je, ali ne tu pesmu...to sto vi pricate je sa onim vojnicima koji trche kroz barustine i brane jugoslaviju icon_smile.gif

 

pevala je neku patriotsku pesmu, ali definitivno ne volimo te otadzbino nasa...i koliko se secam nije bila bljutavija od srbijo majko sestara cmaric...

 

i nije mi jasno sta ste se svi uhvatili za te sise (ne doslovno icon_smile.gif), pojeo vas svet+ icon_smile.gificon_razz.gif

 

uzdravlje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cesto sam na internetu i ovaj vas forum tek sad nadjoh. Pa evo i da se ukljucim.

Secam se te patriotske o kojoj pricate. Definitivno se ne radi o toj pesmi "Otadzbino nasa" vec je neka druga ali se sad ne secam naziva. Mogu da se raspitam ..... ne bitno. Ali, dobro se secam spota jer sam se nevidjeno napalio tada kako izgleda. Pesma je i bila ok u poredjenju sa ostalim bombaskim koje su tada pustali. Nisam bas primetio da je negde i nekome to pevala , na svu srecu.

Inace, sve sto sam do sada video i cuo od nje mi je vrlo na mestu iako ne slusam tu vrstu muzike bas nesto. Deluje mi fino i vaspitano , sto je danas retkost, a vama to vidim deluje "pihtijasto i kenjkavo" ?! Ok, svako ima svoj ukus.

Novi spot je super, izazovno na kraju. Bio sam prilicno iznenadjen! icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cesto sam na internetu i ovaj vas forum tek sad nadjoh. Pa evo i da se ukljucim.

Secam se te patriotske o kojoj pricate. Definitivno se ne radi o toj pesmi "Otadzbino nasa" vec je neka druga ali se sad ne secam naziva. Mogu da se raspitam ..... ne bitno. Ali, dobro se secam spota jer sam se nevidjeno napalio tada kako izgleda. Pesma je i bila ok u poredjenju sa ostalim bombaskim koje su tada pustali. Nisam bas primetio da je negde i nekome to pevala , na svu srecu.

Inace, sve sto sam do sada video i cuo od nje mi je vrlo na mestu iako ne slusam tu vrstu muzike bas nesto. Deluje mi fino i vaspitano , sto je danas retkost, a vama to vidim deluje "pihtijasto i kenjkavo" ?! Ok, svako ima svoj ukus.

Novi spot je super, izazovno na kraju. Bio sam prilicno iznenadjen! icon_redface.gif

dobrodosao na YUpop forum pivopije.gif

 

pa da, zena nije ni kurvetina ni ciganshtura ko 99,9% na nasoj estradi....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cesto sam na internetu i ovaj vas forum tek sad nadjoh. Pa evo i da se ukljucim.

Secam se te patriotske o kojoj pricate. Definitivno se ne radi o toj pesmi "Otadzbino nasa" vec je neka druga ali se sad ne secam naziva. Mogu da se raspitam ..... ne bitno. Ali, dobro se secam spota jer sam se nevidjeno napalio tada kako izgleda. Pesma je i bila ok u poredjenju sa ostalim bombaskim koje su tada pustali. Nisam bas primetio da je negde i nekome to pevala , na svu srecu.

Inace, sve sto sam do sada video i cuo od nje mi je vrlo na mestu iako ne slusam tu vrstu muzike bas nesto. Deluje mi fino i vaspitano , sto je danas retkost, a vama to vidim deluje "pihtijasto i kenjkavo" ?! Ok, svako ima svoj ukus.

Novi spot je super, izazovno na kraju. Bio sam prilicno iznenadjen! icon_redface.gif

Alal ti vera! icon_wink.gif

 

Nego, ljudi, o kom vi to "novom" spotu pricate?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sećam je se da je još za vreme bombardovanja pevala neku pesmu "ne damo te otadžbino naša" koja je tad bila hit icon_da.gif

Zar je ona pevala tu pesmu koje sam se naslushao za zhivota?!!!!!!!!!!! Fuck,ja sam hteo pobijem i textopisce za to a kamoli izvodjache.......

 

Inache,na Evrop(j)esmi sam za nju navijao......imala je po meni najbolju pesmu......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je to ta pesma na koju ja mislim, tu su 4 ribe, i refren ide :"Jugoslavijo, otadzbino nasa ponosna, dedovino moja prksona, jugoslavijoooooooooooooooooooooooooooooooooo, zemljo moja....."

Jesam li u pravu?

I opet pitam koji to novi spot pominjete?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo, hvala svima na dobrodoslici! pivopije.gif

 

Sto se tice te rodoljubive pesme, to definitivno nisu te koje spominjete. Dobro se secam spota a refren je isao nesto: "nedamo te nikada, ti si nama jedina....". Saznacu naziv.

Taj novi spot je "Carobna noc". Svira klavir i pred kraj se pojavljuje u beloj providnoj haljini. Vide se samo konture zbog svetla. Taman na granici.....bio sam zaprepascen wub.gif

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...