Jump to content

Ivana Jordan


Baki

Recommended Posts

Hm... Jel ta pesma soundtrack za neki film?

 

Mislim da sam je cula, dobra je. icon_da.gif A, te izazovne delove nisam zapazila, cak se ni ne secam spota. mhihi.gif

 

Ah, da, cisto da me neki ljudi ne shvate pogresno- daleko od toga da branim ponasanje nekih jezicara, Ivana Jordan zaista, po onome sto sam gledala u raznim emisijama, deluje odmereno i kulturno. Ali mi je pihtijast njen vokal, narocito u onom delu ''Lazarice'' kada pokusava da simulira neki operski vokal, ili kako vec. icon_confused.gif

Edited by Mary Joe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, pesmu "Otadzbino nasa" je pevala Ekstra Nena. Ne secam se samo da li je Nena pevala sama ili je tu bila i Leontina i td. Ivanina pesma se vrtela zajedno sa pesmom od Sladjane Milosevic koja se isto tada pustala. Ako se secate, Sladjanina ide: "...Dosta, suza, dosta (...?), 'ajd' da pevamo svi. Sto da trazim neke druge, kad si dovoljna ti" (misleci na domovinu). Strofe nemam pojma.

 

"Carobna noc" jeste pesma iz filma "Potera za Sreckom". U spotu se samo na kraju pojavljuje kadar iz filma. Uh kad bi neko mogao da skine sa tv-a i postavi te zadnje kadrove.... icon_wink.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm... Jel ta pesma soundtrack za neki film?

 

Mislim da sam je cula, dobra je. icon_da.gif A, te izazovne delove nisam zapazila, cak se ni ne secam spota. mhihi.gif

 

Ah, da, cisto da me neki ljudi ne shvate pogresno- daleko od toga da branim ponasanje nekih jezicara, Ivana Jordan zaista, po onome sto sam gledala u raznim emisijama, deluje odmereno i kulturno. Ali mi je pihtijast njen vokal, narocito u onom delu ''Lazarice'' kada pokusava da simulira neki operski vokal, ili kako vec. icon_confused.gif

Ma nije to operski, vec je samo isfalsirala malo visi vokal! icon_smile.gif

 

Inace, je li joj ta Carobna noc neka nova pesma? Na kojoj TV ste videli taj spot? Kad joj izlazi novi album?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo kako bilo, zvucalo je kao jadno prenemaganje. A, ako ocenjujete u porednjenju sa ostalim nam zabavnim pevaljkama, i njeno prenemaganje ispada vrh. Ali, taj kriterijum nije na mestu. icon_uhoh.gif

Edited by Mary Joe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je dovoljno ok to sto uopste i pokusava da eksperimentise sa operskim vokalom ili sta vec. Vidi se da razmislja kao umetnik a ne kao pevaljka.

 

dobro je sto experimentise na pravi nacin, a ne ko ona glupaca tarja... icon_smile.gif

operom mozda ne bi mogla da se bavi, ali bi opusteno mogla da radi neke renesansne pesmice tipa dzon dovland (ak je neko slusao znace o cemu pricam... ph34r.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo kako bilo, zvucalo je kao jadno prenemaganje. A, ako ocenjujete u porednjenju sa ostalim nam zabavnim pevaljkama, i njeno prenemaganje ispada vrh. Ali, taj kriterijum nije na mestu.  icon_uhoh.gif

njeno prenemaganje vrh? pa u odnosu na tijanu dapcevic ili cecu slavkovic jordankino prenemaganje tesko da je vrh. icon_smile.gificon_smile.gif

 

 

@ingwar: icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ona i renesansa ko moja baba i skejt-bord. icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

njeno prenemaganje vrh? pa u odnosu na tijanu dapcevic ili cecu slavkovic jordankino prenemaganje tesko da je vrh. icon_smile.gificon_smile.gif

 

 

@ingwar: icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ona i renesansa ko moja baba i skejt-bord. icon_smile.gificon_smile.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

sto da ne, mogla bi opusteno da zajebe pop i da upliva u renesansne vode... icon_smile.gif

 

ili eventualno nesto ko Lorena McKenit... imaju dosta slicnu boju glasa

Edited by Ingwar, JR

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro je sto experimentise na pravi nacin, a ne ko ona glupaca tarja... 

 

 

Znas sta, ja obozavam Ivanu, ali u poredjenju s Tarjom, ova druga mi mnogo vise zvuci kao operska pevaljka! icon_da.gif

 

 

njeno prenemaganje vrh? pa u odnosu na tijanu dapcevic ili cecu slavkovic jordankino prenemaganje tesko da je vrh. 

 

 

Ceca mozda ima snazniji vokal (a Tijanu ne bih komentarisao, odvrata boja glasa), mada se meni svidja vise Ivanina boja glasa, a i pesme su joj kvalitetnije....

 

A slazem se da bi cak i mogla da peva neku srednjovekovnu ili renesansnu muziku, cak ima nesto u glasu sto podseca na narodne napeve,....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja bi nju u krevet icon_da.gif ...a tamo moz' da peva kako 'oce! icon_smile.gif

Naravno, lepa je ona, i ja bi je ba!

Pravio djecu i tako to.... tejk edventedz of hR... ph34r.gif

 

Da mi pJeva pJesme od Sinana i Indire dok pravi rucak! icon_da.gif ;Ph34r:

 

Bez zezanja, mislim da je sasvim ok, if ju nou uat aj min... icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Koji ste likovi!!!!!!! Iskreno, ne smeta mi ni malo da razmisljam o Ivani u tom pravcu..........uh evo svasta mi pade na pamet .icon_redface.gif Ma opasna je ona, vidi joj se u tom njenom neznom pogledu. Prosto te zove.........

 

Inace, ona pesma se zove "Sveta zemlja", ako ikog to jos zanima. Mene ne, ova novonastala tema je mnogo zanimljivija mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...