Jump to content

Ivana Jordan


Baki

Recommended Posts

21.01.2007, BEOGRAD

Izvor: PRESS

GLUMICA

Pevačica Ivana Jordan glumi u novom filmu Branka Miloradovića "Ulica sreće". Pored Ivane, glavne uloge u ovom filmu tumače Svetozar Cvetković, Marija Vicković i Miloš Vlalukin

 

 

Pop pevačica Ivana Jordan, posle izdavanja novog CD-a, rešila je da se oproba i u glumačkim vodama. Atraktivnu plavušu, koja je poznata po snimanju "filmskih" spotova, nedavno je angažovao reditelj Branko Miloradović kao jednu od glavnih glumica u njegovom filmu prvencu "Ulica sreće", čije je snimanje već u toku.

 

Kako Press saznaje, pored Ivane, glavne uloge dodeljene su upravniku Ateljea 212 Svetozaru Cvetković, Mariji Vicković, Milošu Vlalukinu i Mileni Kravić.

 

- Veoma mi je drago što sam se oprobala i kao glumica, jer me je to oduvek zanimalo. Super sam se uklopila u celu ekipu, iako su oni u početku bili skeptični kako ću se snaći. Sama ideja potekla je od reditelja, koji je gledajući moj spot "Dan da dođeš ti" shvatio da sam idealna za tu ulogu. Inače, ovaj film biće nešto novo u našoj kinematografiji i radi se o mešavini žanrova, a najveći deo filma snima se na otvorenom prostoru. Premijera je zakazana za oktobar - zaključila je novopečena glumica u kratkoj izjavi za Press.

 

Vlalukin sumnjao u Ivanu

 

Na vest da će im se u filmu pridružiti pevačica, najnegativnije je reagovao Miloš Vlalukin, saznaje Press iz izvora bliskih ekipi filma "Ulica sreće". Mladi glumac u početku je bio skeptičan da će Ivana Jordan moći da odgovori zahtevima reditelja, ali pošto je "glavnokomandujući" Miloradović odlučno rekao da će Ivana biti u filmu i da o tome nema diskusije, stvar je "legla". Već posle prvih scena, Vlalukin je promenio mišljenje i svi su oduševljeni Jordankinom glumom, ali i njenom harizmom.

 

 

N. P.

 

 

 

 

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Oooooo, iMA JOS VESTI - iVANA CE UCESTVOVATI NA BEOVIZIJI !!! Bio je neki spisak u jucerasnjem Blicu. Vec znam za koga cu da glasam ......... jos da cujem i pesmu... ne bih samo voleo da je etno ili neka balada..... novi album joj je vise pop rok pa se eto nadam.... :muzicar:

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Čekaj,čekaj... malo sam zbunjen ko bre još sluša nju, jes' da dobro izgleda al' bre vi pričate o kvalitetu njene muzike???

 

 

 

hahahah..... koje foliranje hahah...ili ti nisi u toku uopste. Poslednja dva albuma su joj fantasticna. Medju najboljim kod nas. Devojka sa andjeoskim glasom, dobrom muzikom i uopste posebnim pristupom pop muzici na ovom nasem sumanutom nebu domace pop muzike.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahah..... koje foliranje hahah...ili ti nisi u toku uopste. Poslednja dva albuma su joj fantasticna. Medju najboljim kod nas. Devojka sa andjeoskim glasom, dobrom muzikom i uopste posebnim pristupom pop muzici na ovom nasem sumanutom nebu domace pop muzike.

Ma dobro super je sve to al mi muzika baš i nije nešto!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuu, pazi, reggae je skroz ok :pivopije: ali ovo sto si ovde izrek`o za IJ je totalno prosipanje reci napamet...... Ocigledno ne znas o kome se radi. Bolje poslusaj, album je odlican!!! Jedna je od retkih koja bas ne cvili vec radi dobru muziku i ima odlicne tekstove sa porukama a ne neka plakanja idiotska u nedogled. Ona je sexy ali nije banalna sto, slazes se, nije bas lako postici. A meni se to svidja. Ok je naravno da se nekom ne dopada ali vidi se da bas nisi poslusao njene pesme pa pises stvari koje ne stoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok upravu si... ali na neki nacin je sva takva... ko da ce da se rasplace na sred pesme.... ima romanticne textove i to je to.... nista licno memam protiv nje ali mi tako deluje kako sam napisala prethodno

inace ja sam zensko :zuba:

Edited by yohca

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Sa njenog majspejsa:

NAJNOVIJE OBAVESTENJE!!!! Dragi prijatelji, u ponedeljak 16. jula 2007 godine, u 20h na televizijskom programu RTS2, bice emitovan Sou program posvecen novom albumu Ivane Jordan "Ovaj svet". Pozivamo vas da ga odgledamo zajedno!!! Puno pozdrava svima!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...