Jump to content

Ivana Jordan


Baki

Recommended Posts

Guest RISE LORD VADER's guz

svi će to da gledaju

 

što se slušanja tiče, riba kao da ne zna šta će s glasom, sve nešto...jebu je rode

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bi Radovan rek'o, komarci ko rode.... A gde ti bas rode padose na pamet :)

A za sou, pa dobro bi bilo da joj otkaze neka bretela ili sta god....

 

Ovaj album joj je stvarno dobar i hvala na obavestenju, gledacu sigurno u ponedeljak!

Share this post


Link to post
Share on other sites

aii, ovde bre diskusija...

ne dirajte mi Jordanku :twisted:

btw, CD je stvarno dobar (mislim koliko kod nas neki CD moze biti dobar) :rockdevil:

ajde pogledcu i taj show program...pazi sad, show program...mora da je to RTS nesto zbudzio kao i sve ostalo, ali ajde da vidimo i to...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest RISE LORD VADER's guz

smrt bretelama, živeli tregeri!!!

 

seća li se neko onog njenog spota, kako se zvaše..... obrada je to, uglavnom tamo neke mokre majice i tako to

Share this post


Link to post
Share on other sites

To joj jedino i zameram, sto je tako divnu pesmu prepevala na srpski, time je u istoj ubila bar polovinu magije koju poseduje.......ta pesma je o albino cigancetu, ne o nekim tamo.......znanjima i osecanjima..... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, a tebi bas fali taj teks o cigancetu umesto znam to i osecam? :wink:

I ja ne volim obrade ali bar nije ko svi nasi izabrala neki orijent i trash za obradu vec tu pesmu. Dosta je to hrabro s njene strane da na taj nacin privuce ljudima paznju i na tu vrstu muzike. Hijo de la luna sam na radijima kod nas cuo dosta puta posle njenog spota (mozda zbog mokre majce ;) ) ali pre toga ne.

To je moje zapazanje. :azal:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, a tebi bas fali taj teks o cigancetu umesto znam to i osecam? :wink:

I ja ne volim obrade ali bar nije ko svi nasi izabrala neki orijent i trash za obradu vec tu pesmu. Dosta je to hrabro s njene strane da na taj nacin privuce ljudima paznju i na tu vrstu muzike. Hijo de la luna sam na radijima kod nas cuo dosta puta posle njenog spota (mozda zbog mokre majce ;) ) ali pre toga ne.

To je moje zapazanje. :azal:

 

 

 

Tacno je to sto velis, i svaka joj cast sto je obradila tu pesmu, zaista je sjajno i otpevala, ali zasto se nije potrudila i otpevala je na spanskom? HDLL je meni jedna od najlepsih pesama ikada komponovanih, i ima jedan od najlepsih stihova ikada napisanih....posebno zato sto je tekst jako tezak za izgovor, zbog ciganskog dijalekta i mnogo progutanih reci i slogova.....a uptravo sama radnja u pesmi je ono sto joj daje dramatiku i snagu.....a ovako, ona je to pretvorila u obicnu ljubavnu pesmu.....lepu pesmu, ali opet, nema tu potresne price kao u originalu...mislim, nije za dzaba iskomponovana i opera Hijo De La Luna na osnovu te pesme.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je tacno, Jordanka je mnogo doprinela tome da se pesma Hijo de la Luna zavrti i kod nas. Pre toga je malo ko znao za ovu sjajnu pesmu (ja priznajem da nisam, a nisu ni moji prijatelji). Pesma u originalu ima stvarno potresan tekst, odnosno pricu. Ako nista drugo, zahvaljujuci Jordanki, saznao sam i zainteresovao se za tu pesmu. A meni licno pesma Znam to i osecam ima vrh ljubavni tekst i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa njenog majspejsa:

NAJNOVIJE OBAVESTENJE!!!! Dragi prijatelji, u ponedeljak 16. jula 2007 godine, u 20h na televizijskom programu RTS2, bice emitovan Sou program posvecen novom albumu Ivane Jordan "Ovaj svet". Pozivamo vas da ga odgledamo zajedno!!! Puno pozdrava svima!!!!

Ovo mora da se gleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican show!!! Valjda ce biti i repriza, ako neko zna kad, nek javi. Pesme vec znam ali ovako kada ih i odgledam ostavljaju jaci utisak. Bilo je i metalaca u bendu!!! Coool!!!!!! :rockdevil:

Jel se to meni cini ili je ona sve bolja i bolja riba?

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...