Jump to content

Ivana Jordan


Baki

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 2 years later...
QUOTE (Primeval_JAH_Guardian @ 24. 5. 2006, 22:54) hehehe, ja sam je video uzivo u korsetu koji je kasnije nosila na beoviziji icon_biggrin.gif zlo...

keva radila kostim a ja slucajno banuo u radionicu icon_redface.gif

 

icon_smile.gif

 

Majke ti!!! Da li to znaci da ju je tvoja keva videla golu??? biggrin.gif Eh, kad bih mogao oci da joj iskopam, da vidim tu scenu! icon_smile.gif Je li barem nosila gace kad si banuo? icon_da.gif

 

 

 

gde su ovakvi članovi, gde

 

Hm... hm...

 

Da i ja kazem koju. Ipak ja znam malo vishe o Ivani, da sad ne smaram kako...

 

Uglavnom, Ivana jeste jedan andjelcic itd. Al` ljudi, ona je prava nimfa. ZNate shumske niimfe.... fine, slatke, dobre...a zavodeeeee.... icon_da.gificon_da.gif

 

I u medijima nekad zna da pocne sa pricom o sexu i da ne stane...

 

Dalje... ona je neo-paganka, iliti simaptizer WICCA-e (Vike). Za razliku od Madam Piano koja je u jednoj britanskoj neo-paganskoj organizaciji, Ivana, kao i jos ejdna nasha pop pjevacica (nebitno koja), "radi" solo. Kol`ko sam ja upucen, nije clan neke organizacije, vec sama sve t... icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

 

Ako znate za onaj caffee il sta jev...koji se nalazi na Skadarliji, gdje dolaze pripadnici paganskih organizacija, tj vjesci, neo-vjesci/vjestice isl...? Mogu doci i "obicni ljudi". Tu se dodje, citaju se knjige, pije pice il kako vec. E pa, moj jedan poznanik koji je u jednoj organizaciji, neo-paganskoj, mi je rekao kako Ivana zna nekad da dodje u taj klub... i to u crnoj haljini, izazovno, paganski... il` okarakterisite kako zelite.

 

Kad je u pitanju muzika...ona inace vole Loreena-u, kaoi Blackmore`s Night, cini mi se.

 

pOz icon_wink.gif

 

evo još

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...