Jump to content

Testament


RNA

  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 months later...

Nije to best of album, već su preradili pesme sa prva dva albuma: "The Legacy" i "The New Order". S obzirom da mi ta dva albuma spadaju među omiljene u thrash metalu i metaluz uopšte, nije mi se nimalo svidelo to čeprkanje, pogotovo kad Skolnik nije uključen u tim.

???

First Strike Still Deadly postava: Chuck Billy, Eric Peterson, Alex Skolnick, Steve DiGiorgio, John Tempesta & Steve Souza na poslednje dvije pjesme (inace, Louie Clemente je bio pozvan da svira, cak se i pripremao se oko nedjelju dana, ali je odlucio da ne svira jer nije svirao otkako je napustio bend, a Greg Christian izgleda jos uvijek ima problema sa drogom);

Naprosto fenomenalno, jer je produkcija na prva dva poprilicno losa, jedino zalim za pjesmama sa tih albuma koje se nisu nasle ovdje... i za vriskovima na "Over The Wall"...

Inace, tuzan sam (UZASNO) jer sam procitao da ce naredni album biti kao "The Gathering" (sto se tice vokala, opet ce biti mjesavina - "First Strike..." mi je ulio nadu da vise nece biti death vokala, al' opet bolje je i pola-pola nego "Demonic" slucaj). Kakva su vasa misljenja o pitanju vezanom za vokal?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A radio je Skolnik? Nisam to video, ali se definitivno ne oseća to. Šta fali produkciji na prva dva albuma? Savršena je za thrash metal!

Apsolutno se slažem za vokale. Nimalo mi se ne sviđa onaj tip vokala koji se pojavljivao na "Low" i "Demonic", a ako naredni album bude kao "The Gathering" ima da bude rasturanje. A kad se samo setim da je Čak u jednom intrevjuu kad je izašao "Practice What You Preach" rekao da je jedva čekao da počne sa čistim pevanjem... I onda okret za 180 stepeni ka death metalu! Malo mi je to nerazumljivo, ali dobro. Žao mi ej što se neće nastaviti saradnja između njih i Dejva Lombarda, a valjda će im se ponovo priključiti Džejms Marfi, ili još bolje da Skolnik ostane sa njima!

Čitao sam skoro jedan intervju sa Skolnikom i rekao je da ga metal uopšte ne interesuje i da ga neće svirati, pa mi ovo dođe kao VELIKO prijatno iznenađenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni jedan najboljih metal bendova(ako ne i najbolji)....

Za sad imam sve od "Low-a" pa na ovamo i svi albumi su mi do jaja...

Samo jedno pitanje za vas iskusnije fanove Testamenta i uopste Thrasha: Zar su ovi raniji albumi toliko bolji kad uglavnom pominjene njih u postovima??????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni jedan najboljih metal bendova(ako ne i najbolji)....

Za sad imam sve od "Low-a" pa na ovamo i svi albumi su mi do jaja...

Samo jedno pitanje za vas iskusnije fanove Testamenta i uopste Thrasha: Zar su ovi raniji albumi toliko bolji kad uglavnom pominjene njih u postovima??????

 

Uhhh jos pitas!!!Rasturaju!!Nabavi "The Legacy", "New Order", "Practice What You Preach"....ubitacno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Lepa vest, ali najbolje bi bilo da su mogli da zadrže Dejva Lombarda. Ona postava sa "The Gathering" je san snova:

Čak Bili

Erik Piterson

Dejv Lombardo

Stiv Di'Đorđo

Džejms Marfi

Share this post


Link to post
Share on other sites

na kom albumu je Gene Hoglan svirao? Demonic?

 

Da, Demonic (1997), ali mislim da nisu nikad svirali uzivo sa njim...

 

Inace, vijesti iz tabora Testamenta:

TESTAMENT's frontman posted the following health update at the band's website (www.testamentlegions.com): "What's up everyone? Just wanted to let you know that on Valentine's Day I had my FINAL two operations to remove a port from my chest and both surgeries were a complete success. Yesterday I had seen my surgeon Dr. Sweezer, the coolest cat out there, and he said "Get out there and enjoy life, YOU'RE DONE!" We said "Thanks and hope we never have to see you again." He laughed and said "Only at your concerts." So we are in full swing ahead. Practicing for our show in March in S.F. and our European tour in April. There are great offers out there for touring and we are in the process of working out schedules, so hang tight and we'll see you in the next coming months. Thanks for hanging in there with me and see ya soon. And remember "METAL FOREVER!"

 

European tour in April?! Momci, upregnite iz sve snage!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...