Jump to content

Testament


RNA

  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ako neko traži setliste za neke bendove neka prvo pogleda na http://www.metalsetlists.com .

Evo šta recimo ima:

 

Testament -- New York, NY -- April 6th, 2008

 

Over The Wall

Into The Pit

Apocalyptic City

Practice What You Preach

The New Order

Electric Crown

More Than Meets The Eye

Low

A Trail Of Tears

Henchmen Ride

Souls Of Black

Evil Has Landed

The Preacher

----------------

DNR

3 Days In Darkness

Alone In The Dark

Disciples Of The Watch

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko traži setliste za neke bendove neka prvo pogleda na http://www.metalsetlists.com .

Evo šta recimo ima:

 

Testament -- New York, NY -- April 6th, 2008

 

Over The Wall

Into The Pit

Apocalyptic City

Practice What You Preach

The New Order

Electric Crown

More Than Meets The Eye

Low

A Trail Of Tears

Henchmen Ride

Souls Of Black

Evil Has Landed

The Preacher

----------------

DNR

3 Days In Darkness

Alone In The Dark

Disciples Of The Watch

 

I treba da umrem posle ovoga...auuu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko traži setliste za neke bendove neka prvo pogleda na http://www.metalsetlists.com .

Evo šta recimo ima:

 

Testament -- New York, NY -- April 6th, 2008

 

Over The Wall

Into The Pit

Apocalyptic City

Practice What You Preach

The New Order

Electric Crown

More Than Meets The Eye

Low

A Trail Of Tears

Henchmen Ride

Souls Of Black

Evil Has Landed

The Preacher

----------------

DNR

3 Days In Darkness

Alone In The Dark

Disciples Of The Watch

 

U sunce ti jebem...odlicna lista.Jos da ubace na ovo "Sins Of Omission",i do jaja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad malo ja.

Prvo, mnogo mi se svidja novi album. ima taj stari šmek old school-a, te harmonije, solo deonice i rifovi kao u zlatna vremena osamdesetih. Utisci su naravno svi individualni ali mene ovo ozbiljno drma. Da zanemarimo to malo growl-a kao posledicu devedesetih, ovde je proradila ona stara hemija od pre osamnaest godina. Sad komotno može da se kaže - thrash ponovo jaše i ja sam ponovo mlad. Dokle, ko to zna?

Pogledajmo malo i liste internet posetioca na www.bnrmetal.com, prva tri mest trešina naravno. Dakle, album ima pravu meru agresivnosti zvuka, pravu hemiju medju muzičarima, pravu dozu melodičnosti, jednom rečju, za mene - od 1 do 10 - ČISTA DESETKA! Ako to ne možete da osetite meni je žao, ne mogu se ljudi naterati da nekog vole, a ja thrash jednostavno volim, meni je to u krvi.

Jedva čekam da ih vidim uživo, ovih dana uzimam karte, ljudi, ja ovo čekam dvadeset i kusur godina!

Pozdrav svim OLDSCHOOLTHRASHMANIACS-ima i ostalim ljudima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kriki
Sad malo ja.

Prvo, mnogo mi se svidja novi album. ima taj stari šmek old school-a, te harmonije, solo deonice i rifovi kao u zlatna vremena osamdesetih. Utisci su naravno svi individualni ali mene ovo ozbiljno drma. Da zanemarimo to malo growl-a kao posledicu devedesetih, ovde je proradila ona stara hemija od pre osamnaest godina. Sad komotno može da se kaže - thrash ponovo jaše i ja sam ponovo mlad. Dokle, ko to zna?

Pogledajmo malo i liste internet posetioca na www.bnrmetal.com, prva tri mest trešina naravno. Dakle, album ima pravu meru agresivnosti zvuka, pravu hemiju medju muzičarima, pravu dozu melodičnosti, jednom rečju, za mene - od 1 do 10 - ČISTA DESETKA! Ako to ne možete da osetite meni je žao, ne mogu se ljudi naterati da nekog vole, a ja thrash jednostavno volim, meni je to u krvi.

Jedva čekam da ih vidim uživo, ovih dana uzimam karte, ljudi, ja ovo čekam dvadeset i kusur godina!

Pozdrav svim OLDSCHOOLTHRASHMANIACS-ima i ostalim ljudima!

Mislim da je covek opisao neke stvari...Iskreno, nije mi bas za 10tku, ali je za svaku pohvalu!Takodje jedva cekam Testament uzivo, gledajuci ove setliste od skoro, bice extra!!!Jos 43 dana!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Preslusao ga jedamput, toliko vuce na modernizovan Low da to nije jebeno normalno! :rockdevil:

Ako novi album bude na legacy kupujem bez razmisljanja. (i ako se bude imalo para)

Ха, тек сад видим ово. Мени је Low омиљени албум, мада ће овај вероватно то да промени.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene nista specijalno nije dotaklo jos od Rituala, ali kao sto "thrash" rece, i meni je ovaj album dao neki miris 80-ih i nekako mi je "najtopliji" od svega ostalog u zadnjih 15 godina. Nisam ocekivao "bombu na sceni" kojoj cu bez razmisljanja dati 10-ku, ali meni licno je bas dobar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinite pre svega zadnji Delirious ako zelite da chujete dobar Testamentovski album.

 

Skinite zadnji Paradox ako zeli te chujete bash, bash dobar thrash album iz 2008e.

 

I skinite pod obavezno novi Alex Skolnick Trio, uzivancija :da:

 

 

Ili kupite, ako ne verujete u mp3 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je poslednji album ekstra. Svidja mi se mnogo. I po meni je najkompletniji od svih albuma. Svi prosli albumi imaju bar 2-3 pesme koje ne podnosim ( Ritual je izuzetak, Legacy takodje. Ritual ne podnosim a Legacy obozavam ). Ja volim Chuck-ov growl i te njihove death momente ( Koji mi fale na Legacy-u ), tako da mi je ovaj album najkompletniji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...