Jump to content

Testament


RNA

  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Neobično mi je bilo drago kad sam čuo da onaj debeli ćelavi gmaz kojeg neki ljudi nazivaju bubnjarem nije dobio vizu i samim tim nije snimao TFOD, ali nakon što sam odgledao DVD Live in Taiwan (Formoz Festival, 22.07.2007) smatram da taj čovjek treba da gaji cvijeće a bubanj da ostavi nekim drugim ljudima. Nisam slušao bendove u kojima je svirao prethodno, vidio sam da ga ljudi hvale poprilično, ali, ono što je on uradio u na par mjesta (npr. "The Haunting", "Electric Crown", "Low" i "D.N.R.") mi je bilo neshvatljivo, iako moram priznati da su neke pjesme sasvim korektno zvučale. Pored toga se osjeti da čovjek inače svira sa trigerima, dinamika mu je poprilično donja, ali dobro. Pozitivan momenat je da on tako smiješno izgleda dok svira pa mu mogu nekako oprostiti.

 

Inače, DVD je pro-shot, "digitalni kvalitet", ne baš najsretnije izmiksan zvuk sa miksete (u prvom dijelu poprilično fali bas), trajanja oko sat vremena, kompletan nastup Testamenta na tom festivalu. Billy, Peterson, Skolnick, Christian i omraženi ćelo. Ako naletite negdje na dotični DVD, svakako provjerite, ako ništa bar da vidite kako mali žuti igraju kolo (do njih još nije došao koncept šutke).

 

Fakat ću morati preko MySpace da kontaktiram Testament da vidim da li nose merch na Legacy (kontam da su male šanse da ne nose, ali valja provjeriti), i koliko košta novi album, kad ih već neću gledati da na taj način ispoštujem - uvalim pare nekom da mi to kupi. Dobar je novi album, nije nešto posebno, al' kad se pojača...

:D

 

Izmjena:

Upravo vidim da je to DVD iz njihove official bootleg serije:

 

bootleg-taiwan2007.jpg

 

Baš taj.

Edited by Vlaja Buraz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko traži setliste za neke bendove neka prvo pogleda na http://www.metalsetlists.com .

Evo šta recimo ima:

 

Testament -- New York, NY -- April 6th, 2008

 

Over The Wall

Into The Pit

Apocalyptic City

Practice What You Preach

The New Order

Electric Crown

More Than Meets The Eye

Low

A Trail Of Tears

Henchmen Ride

Souls Of Black

Evil Has Landed

The Preacher

----------------

DNR

3 Days In Darkness

Alone In The Dark

Disciples Of The Watch

Aha dakle to je to.

Znachi takva je lista za celu turneju(osim onog izuzetka kada Skolnick nije svirao)?

 

Dobra lista. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jebiga sad,uvek ce nekom nesto faliti.Eto ja bih da odsviraju Sins Of Ommision,Greenhouse Effect i Perilious nation.Ali verovatno nece ni jednu svirati.I sta sad?

Ништа, бојкот! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je set lista približna onoj gore, biće super. Fali svakom nešto ali ono što je navažnije je da uopšte DOLAZE. Vidimo se uveče narode, što se mene tiče kontrolisaću se, još malo pa Slayer i ne smem da rizikujem povredu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Данас су им продавали мајице и, колико сам приметио, лепо су ишле.

 

Ja sam uz'o onu koju niko nije uz'o... Ja sam sad кул. :D

 

Зашто је цар? Зато што је стајао иза бине?

 

E, najjače su ti ove izvale... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je super sinoć i kada se oduzmu sva sranja oko tehnike. Ljudi su ih odlično prihvatili i pored groznog zvuka, ne verujem da bi tako prošli da nisu svirali ovde.

 

Evo par fotki koje "valjaju", za one koji nisu mogli doci...sada uploadujem i na rapidshare kraći klip (užasnog zvuka) pa će biti i link ovde.

 

Testament-00.jpgTestament-01.jpgTestament-02.jpgTestament-03.jpgTestament-04.jpgTestament-05.jpg

 

Ako neko ima bolje dajte još.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Синоћ су обајснили шта и како! А сет листа... јебем ли ти сунце! Малко ми је фалила 'Raging Waters', али скоро цео "The New Order"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...