Jump to content

Testament


RNA

  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ništa tako čudno, Nuclear bi još malo para!

 

Demonic retko kad pustim kad mi se sluša Testament, ali mi nekad davno bio kul album, The Gathering strašno dobar album, medju omiljenim njihovim, vidi se da je All Star ekipa radila na njemu.

 

btw. Ovi novi omoti mi izgledaju još gluplje nego stari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па то са новим омотима се ради ваљда за колекционаре. Мало је вероватно да ће просечан металер који је већ једном купио албум кад је изашао,купити исти албум поново само са другачијом сликом.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nisu kolekcionari nego hrčci hoarderi :haha:

 

Kapiram sta os da kazes, ali ja bih pre kupio neki album koji nemam, nego dva puta isti album Testamenta, iako obozavam bend...

 

A isto tako bih pre kupio album sa prvobitnim cover artom nego sa promenjenim, ako ga vec nemam

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E vis to mi rusi koncepciju za ovo gore, Eindhoven je jedini Atlantic/Megaforce odje :D

 

Otvorih tekst ponovo, svake dve recenice govore classic classic :D

 

Classic ploca sa re-recordovima classic pesama sa classic pevacem na nekim pesmama, samo stim nije classic i pesme zvuce u startu utoliko otuznije :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo su sada u Americi reizdati peti i sesti album (The Ritual i Low) na vinilu za čini mi se Megaforce.

Prva dva su sigurno reizdata pre par godina valjda kao neki remaster, mrzi me sada da guglujem, ima mi ortak vinile, dobro to zvuči.

Omoti su originalni, ali je štampa odlična, što nije uvek slučaj, recimo ova Maiden reizdanja gde su svi albumi kao gatefold bolje izgledaju originalni omoti, ovi novi izgledaju nekako razvodnjeno.

 

Ova reizdanja su logičan potez, Testament su privatno preduzeće Chucka i Erica i para nikada dosta, seća li se neko kada su pre 15-ak godina valjali baš loše video bootlege preko svog sajta?

Ali na stranu to, pola ovih albuma je nenabavljivo na vinilu i logično je da postoje u ponudi.

Sad to sto su menjali omote je obican trgovacki potez da bi za par godina mogli opet da prodaju originalne omote.

Realno albume tipa Filmore ili Demonic tesko da ce skoro opet raditi na vinilu.

Nikakav remaster ne moze da pomogne produkciji Souls Of Black ili dobosu sa Practice What Your Preach :)

Mozda da urade remix, ali tesko da su sacuvane originalne visekanalne trake.

Share this post


Link to post
Share on other sites

souls of black (inače mediokritet od albuma)

 

Е видиш ја сам то исто мислио доста дуго времена и никако нисам могао да прихватим тај албум. Али поново сам му дао шансу пре око годину дана и неколико дана сам га стално вртео и на крају скапирао у каквој сам заблуди био. Албум је све само не лош и медиокритетан како си га окарактерисао. Али мени је требало више од 10 слушања да би то скапирао. У ствари са сваким слушањем је све бољи и бољи :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...