Jump to content

Testament


RNA

  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

2 hours ago, perzekjušn menijak said:

Samo da vrate Over the Wall i bila bi super.. i da, Disciples na encoreeee:violent:

40 minutes ago, PayaKG said:

t1.jpg

A pošto je ova priatelju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzas.  Znaci, gledao sam svasta, al ovako los zvuk tesko da sam cuo, nigde gitare, Chuck samo usta otvara, nigde pevanja... Nisam lik koji se zali na set liste, al ovo je moglo dalekoooo bolje da bude. Pre dve godine u Pesti je bilo savrseno u svakom pogledu, ovo je sramota kako su lose zvucali. Hteo sam da idem u Pestu u avgustu, sad cu dobro da razmislim jel da zapalim tamo il ne. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ionako sam izrazito nadrkan došao na nastup. Pokradena titula i još svašta nešto. Ozvučenje sramotno. Peterson debelo zatajio. Bio sam skroz pozadi. Između one dvojice nabildovanih momaka. Sa kapuljačom i tamnim naočarima. Potajno se nadao da će na kraju odsvirati ''The Ballad''. E, kurac od ovce. Raspršile su se sve nade. Posle sam po Lekinoj bari tragao za naprdnjacima. Bilo kakvim. Kako bih utolio glad i žeđ. Darkan je sprečavao, njemu da se zahvale. Neuporedivo bolje je bilo pre 11 godina kad je Frubi organizovao.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono sinoć ide na dušu ton majstoru (čuj majstoru!?!). Odavno nisam čuo onakvu zvučnu zbrku, gitare su bile brutalno panovane, tako da su samo u centru se mogle čuti obe, a i tada nekako daleko u uglovima. Dzaba Hoglanu što svira kako svira, kad ovamo izlazi užas od zvuka. Set lista je mogla da bude bolja, ladno ništa sa prvog albuma. Bilo je više ljudi nego što sam očekivao, gotovo kao na Anthraxu, nikad više ženskog sveta nisam video na nekom metal koncertu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na prve dve užasan zvuk, posle dosta bolje tu gde smo mi stajali

lista kao ona iz Bugarske, čini mi se

 

videli smo Humana iz kola i urlali, ne znam da li nas je prepoznao default_icon_biggrin.gif

 

OnePlus 6 / Tapatalk

 

 

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvuk katastrofa, ali ne verujem zbog tonca toliko koliko verovatno zbog sranje ozvucenja. Jbt, kad ti bolje zvuci Garden bina nego main stage.

Testament je posteno otprasio, mogla je bolja setlista, al jbg, dobro da je i bilo starih stvari.

Elem, i Dead Joker a i Pero su zvucali lose na Mainu, tako da je izgleda organizator stedeo , sta znam. 2017 sam bio sva tri dana, to je mnogo bolje zvucalo. 

U svakom slucaju vredelo je putesestvije zbog zezanja i druzenja najvise.

Pozdrav za bracu Azala, Kuruza, Faprila, Groba, Humana. :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije zvuk bio loš, nego ga jednostavno nije bilo. Gitara nigde, vokal prvo dobar pa utišan...

Da su gurnuli par kabineta ispred onih zastava, sve bi bilo kul.

Prašenje bilo korektno, ali pre bih platio kartu 2000 i slušao još pola sata/sat starih stvari.

 

 

Neko okačio klip, ja većinu ovoga nisam čuo tamo

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio  zatečen početkom i tek onda shatio koliko ne poznajem sve ove stvari,  a kako i da ne budem kada mi je zadnje od Testamenta što sam slušao  bio Ritual... Ok je bilo, početak najlošiji,  kasnije  je  čini mi se bilo mnogo bolje. Šteta što nisu otrpašili još  starih stvari... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jbt kad ste pre ustali:D

Pre svega pozdrav za moje velike fanove:D mislim da sam samo Kuruza video u kolima, ali sam predpostavio ko je sve tu:bigblue:

Elem, složio bih se sa Lazom da je zvuk mogao biti daleko bolji, ali nije bio baš katastrofa, ja bio na sredini u prvim redovima Peterson se sasvim dobro čuo kao i DTA deo ekipe, najveća mana naravno preterano utišan Čak koji je malo kasnije kolko-tolko doveden u red, Skolnik takodje samo na momente mogao valjano da se čuje, ali je zvuk generalno bio tiši nego što bi trebalo, kontam da se ekipa sa čepićima dosta radovala. Ja set listom prilično zadovoljan, samo mana što nisu barem Over the Wall opičili sa prvog, a ostao sam bez glasa deraći se:D Atmosfera zaista na nivou, dosta ljudi bilo i dosta se pevalo uglas.. šutke, moš, bengovanje itd. Meni generalno super bilo, kul ekipa, dosta poznatih faca, pilo se, jelo, sralo, šta ćeš bolje.. E da, odgledao i Alitor na kraju, momci su nabrijani do bola, odličan zvuk (bolji nego na Testamentu:haha:), e sad dal je prednost il mana to što zvuče Death/Carcass heavily influenced, do te mere da pojedini delovi zvuče kao totalni ripoff.. ali super svirka bila, doduše publika već malo istrošena do tada, al bengovalo se..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, čuo sam samo Hjumane naš:D Šteta što se nismo sreli na samom certu da zaliemo koju, sreo Hellsarmu i Drogarita, ne sećam se dal sam još nekoga sYuma video, bilo baš dosta poznatih faca.. i Čipi:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pocetak je bio bas tezak antiklimaks sa jako losim zvukom i dve s poslednjeg albuma.

Posle se malo sredio zvuk i po meni isto ovo sto Laza rece: mnogo je bio gori npr na Legacy, ovo nit dobro nit uzasno, moglo se pratiti pozadi blizu tonca.

Pros za setlistu: cuti stvari sa The Gathering

Cons za setlistu: imas na stejdze baner sa Legacy motivom i ne odsviras nista s istog? wtf genijalno. Poslednja pesma Formation isto antiklimaks imo.

Kul je bilo isto videti all star ekipu na bini... samo bi bilo jos mnogo vise kul da su se bolje culi.

Pero je cak imao bolji zvuk, doduse pobegli smo glavom bez obzira posle par pesama.

Kul je festival inace, fin prostor, entuzijasticno organizovano, gde jos da vidis Cipija, kojota i Bethora na par kvadratnih metara, tvrda ekipa se skupila, ja zadovoljan.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bile, jel kačio PajaKG, bili i diskovi, od Dead Djokera:bigblue: btw jel ih neko gledao, na šta to sad liči?

Evo još jedan snimak, viš odavde se Skolnik super čuo..

 

2 hours ago, Grobodan said:

 mnogo je bio gori npr na Legacy, ovo nit dobro nit uzasno, moglo se pratiti pozadi blizu tonca.

 

Šta bre pričaš, na Legasiju bilo uništavanje, ne bih menjao tri ove za onu brutalnu svirku, gde se zidovi ruše, a kosti pucau..

Doduše baš smo konstatovali da bi treća sreća bila kada bi zvuk bio nešto izmedju ove dve, pošto je ista ekipa bila i na Legasiju, al meni ipak daleko jači utisak 2008-e..

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...