Jump to content

Testament


RNA

  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ovo je za zvuk na Legacy-u bila filharmonija. Dobar provod, vreme bas posluzilo, culi ste da danas sve kasni, bilo je pitanje da li ce se i odrzati zbog nevremena. Fina setlista, zvuk manje vise isti svuda, prosetao sam se na par mesta. Festival korektan, mogli bi da izbace te bendove sa sajkacama. :)Dosta ljudi sretoh, pivo jeftino, pljeska losa, Kojot u kroksicama, Cipi u lepoj kosulji. :)  METAL!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tačno je ovo za tonca i 100 decibela.Pero Deformero je bio,mislim,oko 120db,zato su se mnogo bolje čuli.Prve 3 pesme je bubanj zvučao kao kanta,posle su malo ispeglali.Ja sam recimo Skolnika odlično čuo(bio sam blizu levog video bima),ali zato Pitersona ništa.Drugar koji je bio na drugoj strani Pitersona je čuo odlično,a Skolnika ništa.Vokal se često gubio,cela svirka mi je bila nekako neskladna,iako su momci pošteno odsvirali.Znači tonac je usrao sve:(.Svirka ne može da se poredi sa Anthraxom pre 2 godine.Sa druge strane drago mi je da sam video ovaj veliki bend u mom gradu,i nadam se da će se nastaviti sa dovođenjem svetskih metal bendova na Arsenal fest.Najviše bude posetilaca,najviše se piva popije,a i u gradu se jedino može osetiti dobra atmosfera kada ga metalci okupiraju.Jedino ove godine nije bilo braće Bugara.Što se članova benda tiče,skroz su normalni likovi,i uopšte nisu imali posebnih zahteva.Skolinik se celo popodne šetao gradom,jeo sladoled kod Goranca i sa svakim se slikao i ćaskao.Čak su ga pustili u crkvu u kratkim pantalonama:haha:

  • Like 2
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

TESTAMENT, EXODUS and DEATH ANGEL will join forces for "The Bay Strikes Back 2020" European tour. The trek will kick off on February 6 in Copenhagen, Denmark and will hit 25 cities before concluding on March 11 in Hannover, Germany.

 

Feb. 06 - DK Copenhagen, Amager Bio
Feb. 07 - SE Stockholm, Arenan Fryshuset
Feb. 10 - FI Helsinki, The Circus
Feb. 11 - FI Tampere, Pakkahuone
Feb. 13 - DE Hamburg, Docks
Feb. 14 - DE Oberhausen, Turbinenhalle
Feb. 15 - DE Wiesbaden, Schlachthof
Feb. 16 - NL Utrecht, Tivoli
Feb. 18 - DE Berlin, Huxleys
Feb. 19 - PL Wroclaw, Orbita Hall
Feb. 20 - AT Vienna, Arena
Feb. 21 - DE Munich, Backstage
Feb. 22 - DE Filderstadt, Filharmonie
Feb. 25 - IT Milano, Live Club
Feb. 27 - ES Barcelona, Razzmatazz
Feb. 28 - ES Madrid, Palacio Vistalegre
Feb. 29 - FR Toulouse, Bikini
Mar. 01 - FR Paris, Elysee Montmartre
Mar. 03 - UK Bristol, O2 Academy
Mar. 04 - IE Dublin, National Stadium
Mar. 06 - UK London, Forum
Mar. 07 - UK Manchester, Academy
Mar. 08 - UK Glasgow, Barrowland
Mar. 10 - BE Brussels, AB
Mar. 11 - DE Hannover, Capitol

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

testamenttitansofcreationbetter.jpg

01. Children Of The Next Level
02. WWII
03. Dream Deceiver
04. Night Of The Witch
05. City Of Angels
06. Ishtars Gate
07. Symptoms
08. False Prophet
09. The Healers
10. Code Of Hammurabi
11. Curse Of Osiris
12. Catacombs

 

Edited by Chicken Little 420
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam šta ljudi očekuju od Testamenta u 2020?? Oni od povratničkog albuma Formation koriste sličnu formulu za pravljenje pesama/albuma, kome se ne svidja neka zaobidje i čeka nove albume Amorphisa, Annala.. itd. Testament po meni pravi sasvim solidna izdanja koja pišaju po 99% današnjeg treša, po svemu sudeći i ovaj će;)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...