Jump to content

Testament


RNA

  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Krajem pretprosle nedelje, u jednom slova'kom klubu, gitarista Erik Peterson se "skrshio" niz stepenice,i polomio nogu na tri mesta!

Nakon operacije su mu ugradili metalne sipke u nogu,tako da mu je strrogo zabranjeno da se krece - dok ne prezdravi.

 

Formerni gitarista Stiv Smit ce svirati ritam gitaricu kao ispomoc bendu, do kraja turneje.

 

E jbg!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E vidis ja za taj skrsh nisam znao i onda odem na Bang Your Head i kad su Testament izasli na binu ja sam se zaledio,prva misao mi je bila"evo ga i Erik ode" a mrzim kad se postava mjenja pa kad jos ode neko ko je godinama tu,elem tek posle svirke neko rece da je Erik"nesto bolestan"...

 

BTW Testament su zestoko zajebali Iced Earth

prvo su njihovi tehnicari iskilavili postavljanje bine sa 20 na 40! minuta...

a onda se ni Chuk nije pridrzao dogovora da skrate set list zbog svoje greske nego je posle zadnje stvari Over The Wall kad je vec tada reklamirano od strane tehnicara i onog gitariste sto je sviro kod Halforda valjda Patrick,jednostavno rekao Fuck it i najavio Disciples ofThe Watch.

Naravno vec posle prvog refrena iskljuceno je kompletno ozvucenje ali Testament ni onda nisu napustili stejdz nego su sa tri pojacala i bubnjem svirali za prvih 10 redova do kraja.

E kad su zavrsili ja sam ocekivao fajt na bini ali nista se nije dogodilo,organizatori su samo razmjenili par rijeci sa Chukom i nista,tako je dosadno kad Polzovici ne organizuju festu icon_twisted.gif

 

Iced Earth su skratili svoj set za tri pjesme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ех, па где би било лепо да неко бије легенду као што је Чак? Кажеш, само са појачалима? У сине, то мора д аје био призор. Testament свира без пристојног озвучења, као на почетку каријере.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mislim da nebi nista bilo od toga da neko njega bije vec obrnuto da on nekog polomi... laugh.gif

Jel´znas kakav je to sifonjer od 2 metra preko ledja?

 

Prizor je bio za bogove jer su fanovi otpjevali Disciples...do kraja i lako nadglasali bend...doduse nije fer prema Iced Earth...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ех, па где би било лепо да неко бије легенду као што је Чак? Кажеш, само са појачалима? У сине, то мора д аје био призор. Testament свира без пристојног озвучења, као на почетку каријере.

Ko jos moze da shiba onu cepanku indijansku?! ....vide svu tu masivnost, tih cirka 120 kila. icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Me too icon_mrgreen.gif

 

Mada,ne mogu da verujem da legende Testament svuraju ispred IE.Nisu ni oni mali ali Testament je Testament.

Stvarnost je nekad skroz drujgachija nego ono sto ti a boga mi i ja prizeljkujemo.

Iced Earth je u zadnjih 5 godina izdao 3-4 odlichna albuma i svi do jednog su se dobro prodali.Ovaj zadnji je samo Njemackoj otiso u preko 100 hiljadarki a to je za danasnje vrijeme mnogo.

 

Na drugoj strani Testament, izdali prije 5 godina zadnji studijski album a ostalo reciklaza starih albuma Best of,Best of of, pa onda Greatest Hits, pa smori to malo znas...

Edited by dr.lecter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Смори то мало више, али мора се узети у обзир Чакова болест и борба са њом. Истина је да су изгубили инерцију коју су добили задњим албумом, али ако буду урадили добар нови албум, све ће доћи на своје. Ја сам бар тог мишљења.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tуђе и понеку своју. Надајмо се да су научили, али толико чекање баш не слути на добро. Све се надам да грешим.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da kažem da sam skinuo 'Into the Pit' video uživo sa Thrash of the Titans, preko DC++ naravno, nekih 32 MB.

*Testament - Into The Pit (Live, Thrash Of The Titans 2001).mpeg*

 

Preporučujem i vama ukoliko ste u mogućnosti, samo ću to reći.

Razvaljuje.

 

Posebno mi se sviđa Čak sa crnačkim imidžom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Dr BBC

more terajte se sv vi narkomani u picku lepu materinu zajedno sa tom vasom bolesnom muzikom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...