Jump to content

Testament


RNA

  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

''This is Steve DiGiorgio and he will show you something!''

Ovo tek sad primetih.

 

Jesi ti siguran da je to rekao?

 

 

p.s. skinuh "Practice What YOu Preach" video snimak sa ove turneje sad..kako je milina gledati Aleksu kako terorishe icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo tek sad primetih.

 

Jesi ti siguran da je to rekao?

 

 

p.s. skinuh "Practice What YOu Preach" video snimak sa ove turneje sad..kako je milina gledati Aleksu kako terorishe icon_rockdevil.gif

Tako nesto je rekao, mislim da je tacno to.

 

Jesi lli video kako Alexa izgleda, nisam ga prepozno jebo te

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo tek sad primetih.

 

Jesi ti siguran da je to rekao?

 

 

p.s. skinuh "Practice What YOu Preach" video snimak sa ove turneje sad..kako je milina gledati Aleksu kako terorishe icon_rockdevil.gif

A najopasnije je sto je na flajeru Steve DiGiorgio

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Au, sto je koncert bio dobar! Imali su tri predgrupe. Prvi su nastupili Divine Empire. Oni sviraju neki death i zesce su bili dosadni. Posle njih su nastupili Demolition iz Austrije. Za razliku od D.E. ovi su bili zanimljiviji. Cak sam dobio i dve trzalice. Treci bend, i najbolji support bend, bio je Susperia. Momci sviraju izvanredan thrash.

 

Onda su se svetla ugasila. TESTAMENT, TESTAMENT, TESTAMENT! YEAHHHH icon_rockdevil.gif Svetla se pale i pocinje THE PREACHER! icon_rockdevil.gif Onda je nastao totalni haos. Sledeca je bila THE NEW ORDER pa odmah posle THE HAUNTING. Redari su pustali likove da se penju na stage i benguju na kratko posle cega su nam skakali na glavu i ostalo. Posle the Haunting su svirali ELECTRIC CROWN, pa INTO THE PIT na kojoj je bilo ubedljivo najzesce. Onda moja omiljena - SINS OF OMISSION icon_rockdevil.gif pa TRIAL BY FIRE. Dok su svirali PRACTICE WHAT YOU PREACH, Chuck je davao da neko iz prvog reda kaze ono PREACH! Onda je 'ladno stao ispred mene i dao mi. Viknuo sam koliko sam mogao PREEAAAACH! Zaboravio sam da kazem da je od Trial By Fire pa do kraja Bostapha na bubnjevima zamenio pogodite ko. LOUIE CLEMENTE. Onda je Chuck rekao: ''This is Steve DiGiorgio and he will show you something!'' Poceo je onaj uvod na basu. SOULS OF BLACK! Posle S.O.B. su svirali LET GO WORLD pa RAGING WATERS (JEBO TE!!!). I za kraj DISCIPLES OF THE WATCH!

 

Sve u svemu, jebokevno! Zao mi je sto nisu svirali Burnt Offerings i Dog Faced Gods, ali nije bitno icon_rockdevil.gif

Nishta sa Gatheringa?!?!?! icon_mad.gificon_confused.gificon_mad.gificon_confused.gif

Pobogu...

trebalo bi da je sada u toku reunion turneja (kao sto kaze vanish), a u toj postavi sigurno nije steva di djordje...

A Lombardo?

Chuck,naravno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Ma ce gledamo TESTAMENT sledece godine na EXIT,sta se plasite.

Mnogo je to undergound za festival tipa Exit icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Nista ove godine od Testamenta u Evropi.Samo ovo:

JULY

07/15/05 Rome, Italy - Summer Day in Hell Festival

07/16/05 Helsinki, Finland - Tuska Festival

Share this post


Link to post
Share on other sites

ponavljam: ispunjenje moga sna! icon_da.gif

 

EDIT: skoro sam cuo da je na nekom festivalu u grckoj, valjda, u isto vreme svirao i testament i slayer pa sam nesto pricao sa ortacima sta bi uradio... vala otisao bih na testament... icon_da.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jedno pitanje koje svaki dan pozelim da pitam, a uvek zaboravim: da li chuck billy peva "Return To Serenity"? extra je pesmica... jos je lepsa akusticna verzija... nikad ne bih rekao da je to TestAmenT... pitam se jer znam da je "Alone In The Dark" pevao prvi pevac TestAmenT-a, pa rek'o da nisu mozda njega zvali i za ovo, ili nesto slicno... aj', uzdravlje... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...