Jump to content

Testament


RNA

  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Realno, objektivno, nie to neka produkcija

 

 

Da li ikome treba remaster, bez obzira na to, drugo je pitanje

 

 

Opet bih pre slušao remastere starih albuma nego First Strike Still Deadly. Ne mogu da razumem nikoga ko to pušta pre no original

 

Sve te produkcije su bas suplje i tanke, pogotovo The Legacy i The new order. Practice i Souls of black su daleko bolji, ali i dalje je tanko. A First strike mi je uvek bio blasfemija, pravim se da to ne postoji. Jedino sto je tu vredno paznje su Reign of terror i Alone in the dark sa Zetrom. Ovo ostalo boranija.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ех,што ми је симпатично кад ова омладина која је јуче почела да слуша метал са бендовима типа лимп бисквит и гуано ејпс сад пише елаборате о лошим продукцијама тестамент албума. И још све убеђује да је у праву :haha:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja od LB i GA ne znam ni jednu pesmu, nikad to nisam slusao, niti me je interesovalo. Ni dan danas me to ne interesuje.

 

A dobro, ima i vas matore gamadi koja je zasla u godine, a i dalje nista ne zna o bilo cemu i odmah se hvata necijih godina kad se ostane bez argumenata :mhihi:

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

У праву је Куруз. Пази на језик. Нико тебе овде не вређа. А оваквим постовима не само да показујеш "музичку неписменост" већ и крајњи примитивизам и безобразлук.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dekapitator

 

Ovde se niko ne nasladjuje, nego ocigledno ti glumis elitu pa kad te malo neko pokopa odmah krenes u vredjanje.

Ko si ti da bilo kome kazes da je matora drtina ili da su gamad?

Svi se mi napusavamo povremeno, ali drugo je kad ti se neko nakacio na licnu a stvar a sasvim trece raspravka o muzici.

 

Jel to zato sto imas tri, cetiri benda pa smatras da si bolji u razumevanju muzike od nas smrtnika?

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuruz nije u pravu. Sarma podjebava i izdrkava se kad god nesto napisem, i primecujem da to radi iz fazona. A s obzirom na to da mu nista nisam skrivio, na to sto on radi sigurno necu odreagovati fino i kulturno. Neko te jebe, a ti da budes kulturan. Gde to ima ?

 

A ta "muzicka pismenost" kod pojedinih ljudi ovde prisutnih su samo prepisani vec formirani stavovi i misljenja drugih ljudi, bez razmisljanja sta to zapravo znaci i bez dovodjenja u pitanje, a to se vidi u reakcijama i odgovorima kad neko kaze nesto drugacije od onoga sto je vec nauceno napamet i nametnuto. To vec nije do mene.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dekapitator

 

Pazi daleko od toga da smatram da prvih pet Testament albuma imaju sjajnu produkciju (pogotovo Practice i Souls), ali jbt ipak trebaš uzeti u obzir kada su ti albumi izdati, a za Metaliku pogotovo nisi u pravu (već smo raspravljali)

 

Ajde onda, pošto si toliko stručan po tom pitanju, reci kojih su to pet thrash albuma iz 80ih koji po tebi imaju sjajnu/odličnu produkciju?

 

PS. Stvarno bi mogao da povedeš malo više računa na rečnik i da imaš iole poštovanja prema strarijim i iskusnijim ljudima, jer verovao ili ne i ti ćeš upasti u te proklete, poznee (30-e) godine :bigblue:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Testament je kraj osamdesetih, tu je zanr vec uznapredovao zajedno sa produkcijom.

 

Ja bih stavio Ride the lightning na prvo mesto, pa onda Reign in blood, The Years of decay, Fabulous disaster, Extreme aggression. Naravno, ni na njima mozda nije sve savrseno, al su u principu do jaja radovi.

 

A sto se tice komunikacije, da niko nije krenuo licno da mi kenja, ne bih ni ja odgovorio tako. Sa Sarmom sam resio van foruma, sve je u redu, ne treba se vracati na to.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...