Jump to content

Beavis and Butt-Head


dark666

Recommended Posts

Guest حسين

Jebeni kraljevi.

 

 

Pratio sam ih još na satelitskoj na početku 90-ih.

 

 

How they managed to like GWAR, I will never know... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

u principu, serija je krsh krsheva i shtetna je po IQ, iako se ja (zheshcje) palim na apsurdni humor. crtezh je morbidan do bola. "B&B do America" mi je bilo kidanje, tho. mada, ima i par cool flash igri na temu.

 

futurama & south park shutiraju dupe. tom green i ali g, takodje icon_smile.gif jackass & co su vecj previshe imbecilni...

 

a happy tree friends konzumirati na kashichicu. sick fucks... pukeface.gificon_smile.gif

Edited by [MechanicalAnimaL]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su oni neuspeli pokushaj slikanja pokreta. Ok jesu im neki komentari na spotove tipa Poison (Look at that wooss hehehehe) ok al` ja taj humor ili ne kapiram ili vredja moju inteligenciju....a bili su vrlo popularni dok sam ja bio pubertetlija...To mi se chini kao velichanje Bill&Ted`s excellent adventure samo zato shto su o metalerima ili npr. last action hero zato shto je soundtrack totalno metal...

Ne znam od svih tih metal varijanti iz `90ih jedino je JUDGEMENT NIGHT ispao kako valja iako je u pitanju crossover...jedini je imao dozu gotivanije u sebi koja je prevazishla sve te bedne pokushaje komercijalizacije...

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi kenjate po seriji, a gledate nevidjena sranja kao SpongeBob ili Ren&Stimpy...

 

Beavis & Butthead su vrh vrhova. Southpark (koji je potpuno propao) je najbolja serija svih vremena, ali B&B su nastali mnogo ranije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi ovako: likovi su krajnje bledunjavi, a epizode su spore i pored toga shto jedna ne traju dugo. fore pucaju na retard-humor, a ponekad su bash onako, desperate... nadje se i po koje kidanje. ajde, kao interesantno je shto je crtezh trash do koske. jebesh tu stariji-mladji prichu. gledaj objektivno. pivopije.gif

Edited by [MechanicalAnimaL]

Share this post


Link to post
Share on other sites

У ком сте фазону, јееее ...

Бивис и Батхед су 2 просечна америчка тинејџера 90-их који су по правилу били рокери тј. металци ...

Јасно је да су ти ликови били тотални ретарди!

+ што је била баш зајебана сатира друштва и музичке индустрије.

Металци - нешто се бацакају по спотовима и онда њих двојица кажу да су у ствари неке пизде и млакоње!

laugh.gif

+ што су и пљували те исте дебилне метал спотове ...

Цртаћ је био екстра трип кад се појавио!

И да - Бивис је дефинитивно глупљи!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, Beavis nije gluplji, nego ga Butthead konstantno pravi glupim. Kad god Beavis dobije neku iole normalnu ideju ili kad god počne da razmišlja normalno Butthead mu opali šamar: "Settle down, Beavis u-huh huh u-huh." Inače, pre sam gotivio Butthead-a, ali od onog filma mi je Beavis omiljeni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
' date='31. 5. 2006, 15:36'] pazi ovako: likovi su krajnje bledunjavi, a epizode su spore i pored toga shto jedna ne traju dugo. fore pucaju na retard-humor, a ponekad su bash onako, desperate... nadje se i po koje kidanje. ajde, kao interesantno je shto je crtezh trash do koske. jebesh tu stariji-mladji prichu. gledaj objektivno. pivopije.gif

Pa uopste i nije poenta u fazonima, vec u tome koliko ta dva debila oslikavaju americku i (sto da ne) svetsku omladinu. Kada sam prvi put gledao taj crtac, zabrinuo sam se koliko to zapravo lici na moj zivot laugh.gif

 

Inace, naj epizoda je kad prozivaju neki spot Overkilla laugh.gif

 

Ili kad Butthead nekom klincu u sobi pise markero Anthrax po zidu laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...