Jump to content

Beavis and Butt-Head


dark666

Recommended Posts

  • 5 months later...

meni su oni vrh... obelezili su stvarno pocetak i sredinu 90ih i secam se da smo se u skoli mi koji nismo slusali turbo folk kleli u njih... jednostavno su nam oni bili selekcija sta je dobro, a sta ne...

 

sada bi mozda i bili malo dosadni kad bi se emitovali (ustvari, mozda se i emituju, ne znam) i jasno je da ih danasnja omladina "ne kapira" kad su bizarnosti na mtv-u postale svakodnevne....

 

imam sve epizode, ali nemam one sa komentarima spotova, tako da i nije neki dozivljaj gledati ih bez toga... ako ima neko te verzije, raspolozen sam za razmenu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Volim da ih gledam. Nije da ne umeju da smore, ali su ipak maskote heavy metala. Ko sto umeju da smore, tako umeju i da te nateraju da se upishash od smeha. I, da, komentari na spotove su dobri. :)

 

Ko ne razume B&B, taj nije bio rocker/metalac u zlatnim godinama ovog zanra. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Najjači su, baš iz razloga što propagiraju Američki način življenja (upale bulja u foteljama).

 

2.Kul fora je kad su našli onog miša, pa je zbog smrada Butt-head konstatovao da je miš prdnuo pre nego što je crko :lol:

 

I ono kad su iskopavali "naftu", pa našli kurton :) :) :)

 

I svaji put kažu za onu klinku "uh huhhuh, shut up Diarea"!

 

Majstori!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 years later...

Morao sam da iskopam temu, jer je razlog prikladan.

 

Confirming reports that first surfaced last summer, MTV announced today that Beavis and Butt-head is returning with new episodes. Mike Judge is back as the main creative force, and of course, the voice of the title characters, who were last seen in a cameo in Jackass 3D.

 

:rockdevil:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Prve dve epizode nove sezone. Navali, narode!

 

http://www.fileserve.com/file/TcnFQ4C/Beavis.and.Butt-Head.S08E01.Werewolves.of.Highland.Crying.720p.HDTV.x264-DHD.mkv

 

Što se mene tiče, materijal je podjednako dobar kao onaj iz devedesetih, to su te fore koje očekujemo od ove dvojice. Jedino je bezveze što je animacija lošija kada su u krupnom planu dok gledaju TV.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Humor je dobar, moglo bi to i bolje (mogli su da osmisle mnogo bolje fore u zadnje 2 epizode), likovi su nekako premekani, niti psuju a i retko vređaju, sve im je cool (čak i gluposti), autor je trebao sad kad je video South Park, Family Guy itd da uvede još crnji humor a ne da još ublažuje stvari. I naravno najviše mi smeta što više ne gledaju Heavy Metal spotove nego neki usrani Jersey Shore i MTV-evska sranja. Sad će očito i da gledaju i slušaju jedino Lejdi Gagu, Džastin Bibera, Kejti Peri, Kešu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Humor je dobar, moglo bi to i bolje (mogli su da osmisle mnogo bolje fore u zadnje 2 epizode), likovi su nekako premekani, niti psuju a i retko vređaju, sve im je cool (čak i gluposti), autor je trebao sad kad je video South Park, Family Guy itd da uvede još crnji humor a ne da još ublažuje stvari. I naravno najviše mi smeta što više ne gledaju Heavy Metal spotove nego neki usrani Jersey Shore i MTV-evska sranja. Sad će očito i da gledaju i slušaju jedino Lejdi Gagu, Džastin Bibera, Kejti Peri, Kešu...

Bilo bi trulo da određuje svoj humor na osnovu drugih serija, pogotovo zato što nikada nije bilo mnogo crnog humora. Serija je osvrt na društvo i televiziju, tako da se tu predstavlja činjenično stanje i kritika istog. Dao je dovoljno kritike u toku devedesetih, zašto bi sada radio istu stvar? Nema potrebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mediji trebaju dobru i ostru kritiku vise nego ikad. Devedesete su zlato u poredjenju sa ovim danas. Juce uhvatim na kratko neku reklamu sa t-mobile, ljudi ono je zabolelo koliko je retardirano i jezivo. Sve se vrti oko brze hrane - lekova za stres i gojaznost - automobila. Lanac koji savrsno reflektuje moderno drustvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...