Jump to content

High Voltage


~MaX~

Recommended Posts

Generalno ne volim da otvaram teme o svojim bendovima ali evo drugi put tju da napravim izuzetak......

 

Za sada smo tribute to Rammstein ali je vetj u planu autorski rad....svirali smo do sada na Demo Mastersu za tribute(i pobedili) i na tri hita 202.....

 

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se ne varam zovete se High Voltage? Uvrnito znam neke likove koji imaju bend u Senti koji se ito tako zove!

Ljudi sviraju vec nekoliko godina ( 4-5 )! Sada su shit ali nekad su bili jako dobri sa odlicnim bubnjarem i extra pevacem .............................moram da ih hvalim to su mi najbolji ortaci! 233.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I DALJE PLANIRAS DA LUPAS BUBANJ????

Shto da ne?... icon_mrgreen.gif pobednichki tim ne valja menjati..............odmah icon_smile.gificon_mrgreen.gif

 

@metalthrone-bitje vrlo skoro......

 

@soya-duga pricha.......veruj mi tako je bilo bolje i za jedne i za druge...... pivopije.gif

 

@Kali Yuga-Thanx pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@soya-duga pricha.......veruj mi tako je bilo bolje i za jedne i za druge...... pivopije.gif

 

steta icon_frown.gif ivan mi je uvek pricao kako si mu ti najbolji drug.... icon_sad.gif

nema veze vidim ja da je tebi super u novom bendu i stvarno ste odlicni.....ajde bre te autorske icon_biggrin.gificon_mrgreen.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ljubitelj RAMMSTEIN-a, ali mi se dopada kako ste svirali. icon_da.gif

 

Max za bubnjevima je bio prijatno iznenadjenje.Mislila sam da ce da boli, ali sam se uverila da se odlicno snalazi.Eto, jedan bend u kojem on ne peva...Mislim da cu zbog toga zavoleti High Voltage icon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gif

Edited by Jackie Brown

Share this post


Link to post
Share on other sites

......sviramo 25. juna u Kuglashu......sviratje sa nama josh Flush i Outlaws......eto zgode......

Sjajno. Nisam imala priliku da vas cujem do sada. Bas me zanima kako svirate pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A , pobedili ste , a?A nemate ni bubnjara...Je li pjevach jei uspeo da polomish jezik na nemachkom?Niste u fazonu , morate da se shminkate...Ako ne znate kako , imate besplatan tretman kod nas...Trajna izmena lichnog opisa...Morali biste i malo da se samospaljujete i bichujete....Svirate tu neke ispljuvke Laibach-a...Kako je proshla svirka u Mitrovici?Jeste i tamo pobeili , a?Ocete pehar?Orden?Kome ste lizali chmar da pobedite - Dzetu ili olgi?Ocete sad i na WSC 2006 da se takmichite...mozhda i fudbal igrate ko nemci...

 

ACHTUNG DICHTUNG FICH DEINE MUTTER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taman. Jbt, nisam ochekivao ovako brz odgovor za svirku ali super icon_rockdevil.gif

Koji je repertoar ako nije tajna? Shta je bilo proshli put?

treba josh da se dogovorimo shta tjemo svirati ali ocheqj sigurno hitove ich will,links,du hast i te fore........ pivopije.gif

 

 

@IRA- Do jaja,vidimo se tamo......

 

 

@ButholeSurfers- Napushi mi se qrca debilu...... evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...