Jump to content

High Voltage


~MaX~

Recommended Posts

Ma samo par njih to uocava...Svi ti prokleti pozeri znaju samo du hast,ali kada bi neko znao sta u prevodu znace njihove pesme npr.Du riechst so gut,ti lepo MIRISES!!!!Oni su u nEmackoj komercijala...

Ne dirajte SteWu on je kul i skida ga koliko moze i koliko zna,ceo bend sjajno zvuci tako da....... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma samo par njih to uocava...Svi ti prokleti pozeri znaju samo du hast

Govori u svoje ime.

 

ali kada bi neko znao sta u prevodu znace njihove pesme npr.Du riechst so gut,ti lepo MIRISES!!!!

Your point being... ?!?! :blink:

 

Oni su u nEmackoj komercijala

o_O A sta je po tvom misljenju komercijala? Kad je bend popularan?

 

Ne dirajte SteWu on je kul

Ma da, u pravu si, koga bole paja za textove i Rammstein, bitno je da on headbanguje k'o Lindemann... to je bas kul :rolleyes:

 

 

:no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grlz, bez swadje, ako wam ye do prepirke organizujte rwanje u blatu, swirace wam HighVoltage da naprawimo atmosferu.. :bigblue:

 

E sad ozbiljno..

1. U studiju izgowor zwuchi saswim ok, swirka ye neshto drugo..

2. Tekstowi su kewa, ali i ya sam gotiwio samo Du Hast pre nego shto sam pogledao ostale tekstowe..

3. Jesu komrcijala, ali to narawno ne znachi da su loshi..

4. Shto se tiche Stewe... sledi scena rwanja u blatu, pobednica nosi swe..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

da... i ja ne planiram da ucestvujem u tome :D

 

A sto se tice h8er komentara... svako ima pravo na svoje misljenje, ja u svakom slucaju necu drzati jezik za zubima (tj. prste u dzepovima), pogotovo sto se Ramm-a tice. A vi ako ne zelite da vam kvarim koncepciju, otvorite fino "SteWa High Voltage" temu... :rolleyes:

 

1. U studiju izgowor zwuchi saswim ok, swirka ye neshto drugo..

e sad sam zbunjena... Stage fright izaziva poremecaje u izgovoru? :blink:

Edited by Innerspirit

Share this post


Link to post
Share on other sites

...otvorite fino "SteWa High Voltage" temu...
Word sista'! Anya, yesi chula.. :bigblue:

 

Stage fright izaziva poremecaje u izgovoru? :blink:
a shto se tiche owoga, jedno je kad ti u studiju opushteno pewash, a dugo kad na bini dajuesh swe od sebe da nadjachash gomilu, hwatash kiseonik chiji je procenat wazduhu jako mali pored prashine i dima, mlatish glawom ili ostalim delowima tela, i josh plus pazish na izgowor chije greshke chuje u proseku 1% ljudi... poslushaj neki koncert Rammstein-a, ni pewach bash ne izgowara swe jasno i glasno ko na studijskom snimku..

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a shto se tiche owoga, jedno je kad ti u studiju opushteno pewash, a dugo kad na bini dajuesh swe od sebe da nadjachash gomilu, hwatash kiseonik chiji je procenat wazduhu jako mali pored prashine i dima, mlatish glawom ili ostalim delowima tela, i josh plus pazish na izgowor chije greshke chuje u proseku 1% ljudi... poslushaj neki koncert Rammstein-a, ni pewach bash ne izgowara swe jasno i glasno ko na studijskom snimku..

:pivopije:

 

Dobro de... Mi se ocigledno ovde bas ne kapiramo najbolje.

 

Ne kazem ja da on reci izgovara nedovoljno glasno ili jasno, ili da falshira. Nego kao da tako nesto isprevrce da zvuci kao daizmislja reci. Tako da ono sto je izgovorio je jasno, ali na sve lici osim na glagol/imenicu/stagod koja je trebalo da sledi.

 

Sto se ljudima koji pevaju na engleskom cesce ne desava da otpevaju, da banalizujem, umesto "Ejdzls on a sajdlajn" - "Edzls ona sajdlan"? Kapiras sad sta pokusavam da kazem? I da jos ponavljas istu gresku na svakom certu.

 

E vidis, tu nije problem u klimatsko-atmosferskim uslovima (jer da je to u pitanju, glas bi mu se gubio ili bi fashirao ili mozda ne bi izgovorio rec do kraja), nego u fakin' neznanju i manjku inicijative i truda da se nesto poboljsa. A to sto nemacki nije toliko globalno zastupljen kao npr. engleski nije nikakvo opravdanje.

 

Moja krajnja poenta je: neka vezba. To je sve.

Edited by Innerspirit

Share this post


Link to post
Share on other sites

a shto se tiche owoga, jedno je kad ti u studiju opushteno pewash, a dugo kad na bini dajuesh swe od sebe da nadjachash gomilu, hwatash kiseonik chiji je procenat wazduhu jako mali pored prashine i dima, mlatish glawom ili ostalim delowima tela,

to nema veze sa binom.....kapiram ako zafalshira (shto se deshava) ili neshto drugo ali to nema veze sa izgovorom..... mada opet ne podrzhavam da mora sve da bude identichno....nisu profi tribut bend....u tom sluchaju,morali bi da imaju matrice i kojekakva chuda ako cemo vec da budemo picajzle....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...