Jump to content

High Voltage


~MaX~

Recommended Posts

Juche sam saznao da tje biti tek krayem aprila.. :(

 

to je extra... pochetkom apriLJa nisam u BG-u, tako da stizem kuci i onda cekam manje za najsvirkicu,,, :opusteno::pivopije:

 

me love HV!!!!! :rolleyes:

 

@Metal Bloodshed -> dobro si se setio da precrtash to BIVSHI! :zeleni:

Edited by Anya

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swirka pochetkom marta.. kako smo i obetjali, sat ipo rammstein-a (plus 6-7 autorskih) i yosh par bendowa..

Bitjete blagowremeno obaweshteni..

:pivopije:

 

i za propusnitze tjemo neshto da sredimo (ako si mislila na Stewa's groupie..) :bigblue:

 

 

Juche sam saznao da tje biti tek krayem aprila.. :(

 

Koliko vidim, ako svirke u opste bude bilo bice krajem maja :icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ewo slichaka.. Znachi klub me ye odushewio, spolja deluye ko neka napushtena fabrika ili shta wetj, a kad udjesh ko awion da se srushio (bukwalno :) )

Nazalost nema nashih slichaka na bini yer niko od nashih niye bio u prwim redowima da mu damo foto aparat, al usliko sam na yednoj fotki atmosferu za wreme nasheg nastupa.. :pivopije:

Shot sa stage-a

Awion

jopet awion

ma odushewio me :)

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

AUDICIJA ZA NOWOG KLAWIYATURISTU HIGH VOLTAGE-a!!

 

Zare ce swirati s nama do nashe samostalne swirke (koja btw najwerowatniye netje biti u skc-u nego u domu)..

 

Posle toga HV trazhi nowog klawiyaturistu.. ako ste mladi, perspektiwni, lepi, sharmantni, to nas totalno ne zanima.. treba nam neko ko ima dobre kljawe i da hotje da swira i pored Rammstein-a radi na utorskim pesmama.. Ko ye zainteresowan ili zna nekoga ko poznaye nekoga chiji prijatelj poznaye nekoga, yawite mi na PM ili se oglasite owde na temi, niye bitno...

 

Pozz.. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

shta se deshava sa ovim bendom?... Jel to Steva pocheo da rasteruje muzichare? :)

 

pozdrav momcima... dugo se nismo drugarili.... ako imate vremena svratite na NightFall svirq u nedelju u Dangubi.. imate temu na "svirkama"....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...