Jump to content

High Voltage


~MaX~

Recommended Posts

Guest venicequeen

da, bilo je super...

 

pozdrav za drustvance iz benda, shtrex me nagovori da dodjem da viidm sta se radi ovde, pa ajde reko prvo kod vas da postujem :)

 

bili ste dobri...

btw... srela sam nevena na ustaniockoj, uspeo je da stigne na bas :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

da nisu maaaalo kratko svirali??? (mislim,jasno mi je da je bilo mnostvo bendova itd,ali barem pola ljudi je doslo samo da cuje tribute to rammstein!!!) :mad:

 

 

i btw,zasto ne bese nista sa Herzeleid-a??? :sad:

 

 

inache,bilo je do jaja (ahm,ali sta bi sa mann gegen mann :lol: :lol: :lol: ),samo se slazem da living room bas i nije najpodesniji....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Pozdrav ljudi.

 

Evo par vesti od benda:

Bend tje organizovati samostalnu swirku onda kada bude imao NORMALNOG klavijaturistu koji tje imati volje i zelje da svira Rammstein.. Dok ga ne nadjemo raditjemo na autorskim pesmama.. Nadamo se da tjemo uskoro uraditi neki demo pa da okachimo pesme na Spejs..

Daklem, ako je neko zainteresovan da svira klavijature ili zna nekoga ko zna nekoga chija sestrichina ima drugaricu chiji brat poznaje devojku lika koji hotje da swira, nek nas kontaktira na pm ili na spejs, kako god..

 

poz.. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Word sista'! Anya, yesi chula.. :bigblue:

 

a shto se tiche owoga, jedno je kad ti u studiju opushteno pewash, a dugo kad na bini dajuesh swe od sebe da nadjachash gomilu, hwatash kiseonik chiji je procenat wazduhu jako mali pored prashine i dima, mlatish glawom ili ostalim delowima tela, i josh plus pazish na izgowor chije greshke chuje u proseku 1% ljudi... poslushaj neki koncert Rammstein-a, ni pewach bash ne izgowara swe jasno i glasno ko na studijskom snimku..

:pivopije:

 

Hahahahahahahahaha, do jaja kako ovo nema veze sa zivotom :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...