Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Па, онако, висока, згодњикава, плавуша...

Ја бих врло радо општио са њом....

I tata bi sine icon_biggrin.gif

Sta mislis, da pitamo Zimonjica da li bi nam je ustupio na koji dan icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako da ne.

Popushili smo od Cheha u kvalifikacijama za EP u rukometu.Tamo nemamo nikakve shanse.

Srecom nisam gledao rukomet, samo bi se nervirao. Mogu misliti kako smo igrali, dobiti 37 komada! Uh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chestitam.

Jebem ti crnca,majmun se zalece u 4 igracha.Ono bacanje lopte o parket u zhivotu nisam video..

Ima josh da se igra,da je Gurovic ushao ranije bilo bi neizvesnije.Kljuchni momenat je bio Jeretinov promashaj na 2 minuta pre kraja i 4 razlike.Iznenadio me Perovic koshem van reketa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam gledao bash celu tekmu,samo sam gubio zivce kad je Milojevic promasivao ona silna slobodna bacanja (dok sam ja gledao promashio ih je mislim 7),da toga nije bilo lagano bi pobedili sa 15 razlike,ali ni ovako nije loshe. icon_cool.gif

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam gledao bash celu tekmu,samo sam gubio zivce kad je Milojevic promasivao ona silna slobodna bacanja (dok sam ja gledao promashio ih je mislim 7),da toga nije bilo lagano bi pobedili sa 15 razlike,ali ni ovako nije loshe. icon_cool.gif

Ma ja sam se nervirao pa sam prebacivao na fudbal. neverovatno kako uvek povedemo desetak razlike i umesto da ih lagano odvalimo mi dopustimo da nas stignu.

Odlicna poruka grobara ciganima, jel video ko? icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto su se cigani kolektivno osisali, osvanula je poruka

 

Jel ste se osisali da vas skinsi ne diraju?

 

Druga je bila nesto u fazonu

 

Mali ganci obrijana glava

sestra cava a mama kurava!

 

Jos je pisalo nesto u fazonu

Osam godina drugi niste bili(posto su poslednji put cigani u finalu bili pre 8 godina)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ilustrujemo

Мислим да је транспарент политички некоректан и као таквог га се одричем. Мислим да је требало написати "роми" уместо "цигани". laugh.giflaugh.giflaugh.gificon_rockdevil.gif

 

Што се песме тиче...

 

Ако смета твоме оцу,

ако каже како грешиш,

ти му реци, душо моја,

циганин је, 'ал најлепшиииии laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam ko su vam ti cigani,ja znam za Delije.

Zna se ko su cigani.

A ni ime delije nije najsrecnije, to je turska rec!

Mada, grobari spominju tu rec u svojoj pesmi, cak su imali zastavu selije na gostovanju u Zagrebu jos pre nego sto su delije osnovane 1989.g. (tada su se dve velike ciganske grupe ujedinile pod imenom delije)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...