Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Није ни Ливерпул баш нешто много заслужио финале али је Челзи још мање.

Заслужено мада - како Ливерпул зна да укења, ни сам Милан не усере тако жестоко, јеботе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa po igrama tokom cele sezone i po timu,objektivno je Celsi zasluzio,ali mi je drago sto nisu u finalu zbog

toga sto su klub na nivou Ofk Beograda...jebo ih KGB i mafija.Liverpul igra kurtonski,ali jebiga rezultati u ligi sampiona su evidentni.

Ako Milan prodje Mancester,mislim da ce biti prvaci evrope...neverujem da ih Liverpul moze dva puta sjebati u finalu.

 

Jebote,polufinale iz nocne more!Tri engleska kluba i skrnavi Milan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

You'll Never Walk Alone

 

When you walk

Through a Storm

Hold your Head up high

 

And don't be afraid

Of the Dark.

 

At the end of a Storm

Is a golden Sky

 

And the sweet silver Song

Of a Lark.

 

Walk on

Through the Wind,

 

Walk on

Through the Rain,

 

Tho' your Dreams

Be tossed and blown.

Walk on,

Walk on with a HOPE

In your Heart

 

And you'll never

Walk alone,

 

You'll never,

Ever walk alone.

 

Walk on,

Walk on with a HOPE

In your Heart

 

And you'll never

Walk alone,

 

YOU'LL NEVER,

EVER WALK

" ALONE "

 

 

liverpool_fc_04.jpg

 

 

 

Ako prodje i Mancester sreci nikad kraja,Grcima predlazem da se oproste od Akropolja jer ih ocekuje stampedo sa Enfilda,a o Celsiju i velikom Murinju necu da trosim reci,videlo se ko je koliko veliki,a navijaci su dokazali da su najbolji na svetu,sto ce sigurno potvrditi i u Atini.

 

Много глупа утакмица... Уместо да куцам семинарски...

 

 

Navijaci malog Intera nemaju pravo glasa,ajd slavi taj usrani skudeto jer u narednih 10 godina kad se Juventus vrati neces biti u prilici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam... ovaj Milan je budjav... plasim se da ce osvojiti...

 

Jesu budjavi,ali pederi znaju igrati na rezultat.Da nije Gatuzo izasao,kurac bi njima Mancester zabio dva komada.

Kazem ti,ja mislim da ce osvojiti ako prodju Mancestera.Najobjektivnije bi bilo da Mancester bude prvak evrope,jer su i zasluzili,ali budjavi Milan je to...zabije Inzagi pertlom gol,bunkerica do kraja i ajd' zdra'o.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normalno,jedan navijac Juventusa nemoze prema Milanu osecati nista drugo sem gadosti.Iako,nemogu svariti ni Mancester,tako da me zabole ko ce proci.

 

Strava ti je avatar! :rockdevil:

 

Hvala :da:

 

Pored toga dodati Inter i Romu, a da ne govorim o Milanu koji pored istog sudjenja (skandala) dobije da igra ligu sampiona a Juve bace u b ligu :no:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navijaci malog Intera nemaju pravo glasa,ajd slavi taj usrani skudeto jer u narednih 10 godina kad se Juventus vrati neces biti u prilici.

 

 

Kraljevi se vracaju nagodinu...i onda pocinje krvoprolice!

 

FORZA JUVE!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako Milan prodje Mancester,mislim da ce biti prvaci evrope...neverujem da ih Liverpul moze dva puta sjebati u finalu.

 

Jebote,polufinale iz nocne more!Tri engleska kluba i skrnavi Milan...

 

Pa mnogi su mislili da Liverpul ne dobiti i dva puta Celsi,ni Barselonu,pa je opet bilo suprotno,iskreno verujem da Liverpul ima vece sanse da osvoji ako je u finalu Milan,ali ipak zelim finale sa Mancesterom,jer su najvise pokazali ove sezone.

 

Tvoja nocna mora je za mene najlepsi moguci san!!!!!!!Cim se srce vrati u normalu spavacu ko beba

 

 

Jesu budjavi,ali pederi znaju igrati na rezultat.Da nije Gatuzo izasao,kurac bi njima Mancester zabio dva komada.

 

Pa kurac bi i Kaka dao da je odbrana Mancestera bila kompletna.

 

Ako se dvoumis za koga da navijas,navijaj za Mancester,mada znam te dobro navijaces ti kao i uvek za Italijane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala :da:

 

Pored toga dodati Inter i Romu, a da ne govorim o Milanu koji pored istog sudjenja (skandala) dobije da igra ligu sampiona a Juve bace u b ligu :no:

 

Covece,Berluskoni je odradio svoj posao.Ali neka,nagodinu se stara dama vraca,i nastavlja dominaciju.

Inter je jos jedan zakleti neprijatelj,koji izaziva osecaj gadosti.Roma meni licno ne smeta,ali Lacio...fuj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, bre, kakvi ste vi to fanovi ?

Dok se bianco-neri lome po 'talijanskim selima, vi gledate LŠ. :D

Dakle, Frosinone - Juventus 0-2. Zalajeta metnuo dva komada.

 

Naravno, krajičkom oka sam ispratio i dosadno polufinale epskih razmera.

Da ne beše onog navijanja, odustao bih od gledanja utakmice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mnogi su mislili da Liverpul ne dobiti i dva puta Celsi,ni Barselonu,pa je opet bilo suprotno,iskreno verujem da Liverpul ima vece sanse da osvoji ako je u finalu Milan,ali ipak zelim finale sa Mancesterom,jer su najvise pokazali ove sezone.

 

Tvoja nocna mora je za mene najlepsi moguci san!!!!!!!Cim se srce vrati u normalu spavacu ko beba

 

Ako se dvoumis za koga da navijas,navijaj za Mancester,mada znam te dobro navijaces ti kao i uvek za Italijane.

 

To i ja kazem,Mancester je objektivno zasluzio...videcemo sutra.Jebe mi se i za jedne i za druge.Nemogu ja da navijam za Mancester,englezi su to,ja ih organski ne podnosim.Za Milan nemogu,to je ispod casti za navijaca Juventusa.Ako i budem navijao za Italijane,to ce biti zato da zajebavam tebe i Zlatka. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, bre, kakvi ste vi to fanovi ?

Dok se bianco-neri lome po 'talijanskim selima, vi gledate LŠ. :D

Dakle, Frosinone - Juventus 0-2. Zalajeta metnuo dva komada.

 

Sta tu ima prati,sve se zna odavno...igraju u nedelju protiv Cesene,jebo mec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navijaci malog Intera nemaju pravo glasa,ajd slavi taj usrani skudeto jer u narednih 10 godina kad se Juventus vrati neces biti u prilici.

Не зајебавај... Ливерпул не би освојио премиершип ни кад би Арсенал, Ман ЈТД и Челси испали... Нашао би се неко... А иначе Ђиђи Буфон је рек'о да Интер има тим који може да влада Италијом наредних година, мада то ништа не значи ако мајстор оде...

 

Ја мрзим Јунајтид од '94. и никако не могу да навијам за њих... Само да их сад Сити добије...

 

Рома и Јуве се воле од осамдесетих колќо ја знам...

 

И гледао сам досад оно на В92. Звезда је шампион Европе, па ме ухватила емоција...

 

 

Навијао сам против Ливерпула док није ушао Роби... Роби је цар!

 

А Мурињо, хехе... Џереми...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не зајебавај... Ливерпул не би освојио премиершип ни кад би Арсенал, Ман ЈТД и Челси испали... Нашао би се неко... А иначе Ђиђи Буфон је рек'о да Интер има тим који може да влада Италијом наредних година, мада то ништа не значи ако мајстор оде...

 

 

Majstor?Mislis na ovog papka sa tvog avatara koje greje klupu ceo zivot?

Inter ce sa ovom ekipom tesko vladati narednih godina,posto su mnogo matori...imaju odlican tim,ali dosta igraca je tamo na zalasku karijere,nece oni vladati godinama.Sada su prvi zato sto je Italijanska liga katastrofalna.Milan ocajan,Juventusa nema.Mozda jos sledece sezone budu prvi,ali posle te nemaju sanse.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majstor?Mislis na ovog papka sa tvog avatara koje greje klupu ceo zivot?

Inter ce sa ovom ekipom tesko vladati narednih godina,posto su mnogo matori...imaju odlican tim,ali dosta igraca je tamo na zalasku karijere,nece oni vladati godinama.Sada su prvi zato sto je Italijanska liga katastrofalna.Milan ocajan,Juventusa nema.Mozda jos sledece sezone budu prvi,ali posle te nemaju sanse.

 

Da, Juventus ce se boriti za 3-4 mesto, ipak treba izaci iz krize i dovesti kvalitetne igrace koji ce se boriti da juve igra kfalifikacije za LS. Sa druge strane mislim da inter nece naredne sezone osvojiti ligu. Milan sprema veliki kes za extra igrace.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majstor?Mislis na ovog papka sa tvog avatara koje greje klupu ceo zivot?

Inter ce sa ovom ekipom tesko vladati narednih godina,posto su mnogo matori...imaju odlican tim,ali dosta igraca je tamo na zalasku karijere,nece oni vladati godinama.Sada su prvi zato sto je Italijanska liga katastrofalna.Milan ocajan,Juventusa nema.Mozda jos sledece sezone budu prvi,ali posle te nemaju sanse.

Не греје клупу, него је повређен цео живот... А, иначе, нема много таквих који дају голове из корнера, са центра, од гола до гола и тако то...

 

Па сви Интерови играчи из прве поставе могу да одиграју још 3 сезоне ( и Виера и Матераци ), изузев можда капитена и Фига, а Морати ће да убаци велике паре сада за стогодишњицу... А Ђуве и Милан тек треба да праве тимове...

 

А италијанска ће следеће године надам се поново бити најјача у Европи. Вратиће се стари шампиони Наполи и Ђенова... Само да Торино не испадне...

Edited by Álvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не греје клупу, него је повређен цео живот... А, иначе, нема много таквих који дају голове из корнера, са центра, од гола до гола и тако то...

 

Па сви Интерови играчи из прве поставе могу да одиграју још 3 сезоне ( и Виера и Матераци ), изузев можда капитена и Фига, а Морати ће да убаци велике паре сада за стогодишњицу... А Ђуве и Милан тек треба да праве тимове...

 

А италијанска ће следеће године надам се поново бити најјача у Европи. Вратиће се стари шампиони Наполи и Ђенова... Само да Торино не испадне...

 

KIKSnterovi igraci :uhoh: Kako bre, cim ojaca liga eto nijh ponovo vecito drugi ili treci.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...