Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

http://i81.photobucket.com/albums/j228/eminaemina/34.jpg

 

ova mala divljakusa je provela 10-ak dana kod mene u sobi....dok smo joj trazili vlasnika...za to vreme sam ja zvala "Moca" i bila mi je interesantnija od Cezara, ali zato mi se on osvetio obelezivsi ostatak stana svojim "mirisom"..Moca se sada zove Rocky i ime joj savrseno stoji...jede kao mecava i maltretira dzukca koji je vec ziveo sa njenim sadasnjim gazdom,...

Edited by Sinstrel

Share this post


Link to post
Share on other sites

C-c-c-c .....bre nisam znao da imam devojku koja se bavi takvim poslovima......Znam da Ceki trlja....shape...ali bre...treba malo da odmori svoj tezak i veoma rizican posao:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

a nemojte da je sterilisete ......jadnaa...ako je parite sa mojim Cekijem, onda cete imati prelepe macice icon_mrgreen.gif kao ove sa slike icon_mrgreen.gif

ne naplacujemo usluge icon_mrgreen.gif

Diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiivni su!!!!!! wub.gifwub.gifwub.gifwub.gif

 

Ja jos uvek nedam da je sterilisu, ali nekoliko veterinara mi je to preporucilo da ne bi dobila tumor... icon_cry.gif

 

P.s: Mnogo dobro provodadzises... mhihi.gif Jel` svestan Cezar toga? mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiivni su!!!!!! wub.gifwub.gifwub.gifwub.gif

 

Ja jos uvek nedam da je sterilisu, ali nekoliko veterinara mi je to preporucilo da ne bi dobila tumor... icon_cry.gif

 

P.s: Mnogo dobro provodadzises... mhihi.gif Jel` svestan Cezar toga? mhihi.gif

mislim da je svestan biggrin.gif

kako bi inace bio tako "aktivan"...u narednih mesec i po ocekujem da se 3 macke omace mhihi.gif

 

a jos bolja je reklama on sam mhihi.gif znas kakav je pozer icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je svestan biggrin.gif

kako bi inace bio tako "aktivan"...u narednih mesec i po ocekujem da se 3 macke omace mhihi.gif

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

Neka, neka, samo da je nama sto vise lepih macica. wub.gif

 

Ja ne znam sta je sa Doninim macicima icon_cry.gif ...Znam da su ih kumovi odneli negde u Vojvodinu, kod kumine keve i da su postali seljacki macici...C, c, c...Macici iz centra grada... icon_frown.gif

Dona uopste nije patila za njima. icon_confused.gif

Ja sam se isplakala kad su ih nosili icon_cry.gif , a ona nista...Ne znam ni da li je bila svesna majcinskih duznosti, posto je jako mlada postala majka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ako je mlada maca i prvi macici, onda nema taj osecaj razvijen,,,posebno ako je malo razmazena...Cekijeva prva macka Milica [majka ovih macica] uopste nije imala taj osecaj, morali su ljudi da je teraju da lezi pored macica i da ih pazi...a mom drugu su uginuli svi macici zato sto nije imao pojma da macka preko noci ne greje macice nego predje da spava kod njega...sada se njegova macka ponovo omacila i sada ih vec pazi...

 

 

kada su Mocu nosili njenom gazdi [ja sam je samo cuvala 10-ak dana] ja sam bila tako depresivna da nisam htela da se narednih nekoliko dana igram sa Cezarom....sada smo ok...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam samo ovog narcisa Cezara...drugi slatkis je bila njegova kcerkica, ali samo na nekoliko dana [uzeli smo je od njene mame da bi joj nasli gazdu, a vlasnici majke su podelili ostale macice]...

mislim da bi svako trebalo da nabavi neku zivotinju...stvarno je atmosfera u kuci zivlja kada ima nekog malog ludaka koji misli da je centar sveta [ne mislim na svog brata, vec na cezara] icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a nisu djavoli....

ali jesu divlji...Moca me je svako jutro budila tako sto mi je zvakala bradu ili nos...da bi me probudila... a onda bi zaspala na mom stomaku i meni bi bilo zao da je budim pa sam tako lezala...dok njoj ne bi doslo da se igra i skace...

Edited by Cookie

Share this post


Link to post
Share on other sites

a nisu djavoli....

ali jesu divlji...Moca me je svako jutro budila tako sto mi je zvakala bradu ili nos...da bi me probudila... a onda bi zaspala na mom stomaku i meni bi bilo zao da je budim pa sam tako lezala...dok njoj ne bi doslo da se igra i skace...

Zašto li mi je ovo poznato? wub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sreca moja da imam kornjace...

Koliko god ja spor bio ne mogu da mi pobegnu...

 

wallbash.gif

icon_smile.gif

 

Moj komsija je imao kornjacu koja

mu je pobegla, i na kraju crkla negde

u stanu no.gif

 

Imala sam i ja savrsenog macora

(mesavina oca persijanca i majke sijamke, ali

je vise povukao na oca),

crno belog, sa okruglom glavicom, dugom

mekom dlakom, i najdebljim repom na svetu...

Nazalost, posle par godina je otisao i

vise se nije vratio icon_cry.gif

Ali dobro, sada imam 7 njegovih potomaka,

tako da mi je lepo biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sreca moja da imam kornjace...

Koliko god ja spor bio ne mogu da mi pobegnu...

 

wallbash.gif

Imala sam i ja kornjacu, Koju (po vitezu icon_biggrin.gif ) ...Ziveo je mozda godinu dana, pa je uginuo. icon_cry.gif Kad sam ga nosila kod veterinara, sve je bilo ok i bio je zdrav... icon_sad.gif Ne znam zasto je uginuo.

 

Elem, moja Dona je najrazmazenija macka na svetu! wub.gif

Jede samo odredjenu hranu (kupovnu ili sveze meso) u odredjenim periodima, ima periode kad hoce da se igra ili da se mazi, pa ako joj zelje istog trena ne budu ispunjene, pocne da grebe i grize iz sve snage, gde koga stigne... icon_twisted.gif Zver! icon_smile.gif

Nije ni cudo sto mi ljudi non-stop postavljaju pitanje: "A ti imas macku, jel`?" nakon sto mi vide izgrebane ruke. icon_smile.gif

 

Mnoooooooogo je volim. wub.gif

 

I, da, i meni je zao da se pomeram kad zaspi na meni. icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, ni moja keva nije bila za to da uzmemo mace (ne zato sto ne voli zivotinje, naprotiv, nego sto misli da zivotinje nemaju dovoljno mesta u stanu).

Ali, kad je videla Donu, bila je to ljubav na prvi pogled wub.gif . Dobro, drugi, posto je na pocetku bila u fazonu: "Pedja, sta je to? Vrati to odakle si doneo!" - ortaku od koga sam dobila mace... icon_smile.gif

Voli ona zivotinje, samo sto je Donu docekala nespremna mhihi.gif , iako sam joj nedeljama nagovestavala da cu dobiti mace. laugh.gif

 

Znam mnogo ljudi (pogotovo matoraca - roditelja ortaka i ortakinja) koji su bili u fazonu: "Napolje sa zivotinjom" icon_smile.gif , a sad ne mogu da zive bez iste... laugh.gif

 

Samo ti donesi mace u kucu, i sve ce vec ici svojim tokom... mhihi.gif To ti je moj (iskusan) savet. icon_da.gif Tako se to radi. mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, ni moja keva nije bila za to da uzmemo mace (ne zato sto ne voli zivotinje, naprotiv, nego sto misli da zivotinje nemaju dovoljno mesta u stanu).

Ali, kad je videla Donu, bila je to ljubav na prvi pogled wub.gif . Dobro, drugi, posto je na pocetku bila u fazonu: "Pedja, sta je to? Vrati to odakle si doneo!" - ortaku od koga sam dobila mace... icon_smile.gif

Voli ona zivotinje, samo sto je Donu docekala nespremna mhihi.gif , iako sam joj nedeljama nagovestavala da cu dobiti mace. laugh.gif

 

Znam mnogo ljudi (pogotovo matoraca - roditelja ortaka i ortakinja) koji su bili u fazonu: "Napolje sa zivotinjom" icon_smile.gif , a sad ne mogu da zive bez iste... laugh.gif

 

Samo ti donesi mace u kucu, i sve ce vec ici svojim tokom... mhihi.gif To ti je moj (iskusan) savet. icon_da.gif Tako se to radi. mhihi.gif

Kako mi je poznata ta pricha! laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako sam ja Cezara dobila...komsinica ima persijsku macku i Cezar je jedini ostao kod nje, a morala je sve da ih razdeli...a nama samo sto je uginula Dasha, pa mama nije htela drugu macku...a onda je komsinica samo donela Cekija i ostavila ga...mami bilo zao da ga vrati...pa je postao jedna razmazotina...i veruje da se svet vrti oko njega icon_mrgreen.gif ...ipak je Cezar...

Edited by Cookie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je otac doneo mog Viktora, sijamsko macence, kad sam imala pet godina... Bio je toliko majusan da mu je ceo stao na pola dlana...wub.gif

(kako sam maaajii icon_redface.gif )

 

Izabrao ga je gledajuci njega i ostale velike macke kako se grabe oko girica... I on je, uprkos tome sto je tek bio progledao, uspeo da se izbori za svoju ribu. Pritom je sapicama pritisnuo jos nekoliko, iako bi ostale macke mogle da ga pojedu (jer je jedva bio krupniji od tih girica)... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...