Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

svi psi su krvolocni ako ih istreniras tako...

 

 

posla sam jednom do drugarice na kafu [zivi na 2 min od mene]...ispred njene zgrade naletela sam na neko stene koje je jedva bilo vece od mog dlana...mali se odmah zalepio za mene i ja ga naravno pokupila sa namerom da mu nadjem mamu, jer sam pretpostavila da mora da je tu negde, cim je tako mali...i tek kada sam ga uzela u ruke, kontam kako je neki lik stao ispred mene i blene...htela sam da ga oteram u p.m. kad vidim drzi prutic... i onda skontam da je stene njegovo... spustim stenca, poigram se jos malo sa njim i krenem, a on pocne da cvili i da trci za mnom...taman se okrenem i covek pocinje da se dere na stenca "gde ces?gde ces?" i da ga mlati prutom... ukapirala sam da je mali trazio zastitu kod mene... ostala sam sledjena, nisam mogla ni da zinem, nista... i onda je naisla drugarica i odvukla me... taaako mi je posle bilo krivo sto nisam reagovala...

 

eto kako nastaju krvolocni psi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

psi ubijaju amere?

Било у Асовима дивљине . Амери највише гину од паса ( од свих животиња ) , и то не џукела пошто таквих тамо нема...

Share this post


Link to post
Share on other sites

trebalo bi da se uvede neki trip da polazesh testove da se vidi dal si sposoban i spreman da drzish zivotinju u kuci...

ista stvar za djecu - dozvola sine...... pa se izdrkavaj sam sa sobom, kad je ne dobijes icon_smile.gificon_smile.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gif

 

 

alvaro: jel ti mislis na beskucnike pse ili sta? laugh.gif

 

 

 

Cookie: vidis, da si u USA, nazoves fino pajkane, upratite lika, i njemu se shtenac ODUZME. tako to ide.. icon_da.gif

vidjoh na temi `video klipovi` neku dvojicu imbecila koji spalise macku u kavezu, i to je valjda sad kul. da je zakona kao sto ga nema, lezali bi bar jednu godinu na robiji, a drugu uslovno. a trece - to bi im bilo dovoljno sjebano za dalji posao, skolu, bilo sta - pa bi ih opametilo.

nisam ljubitelj macaka, ali ono sto su uradili je ogavno. zali boze samo geografije pa su se zadesili u srbiji u bezakonju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cookie: vidis, da si u USA, nazoves fino pajkane, upratite lika, i njemu se shtenac ODUZME. tako to ide.. icon_da.gif

vidjoh na temi `video klipovi` neku dvojicu imbecila koji spalise macku u kavezu, i to je valjda sad kul. da je zakona kao sto ga nema, lezali bi bar jednu godinu na robiji, a drugu uslovno. a trece - to bi im bilo dovoljno sjebano za dalji posao, skolu, bilo sta - pa bi ih opametilo.

nisam ljubitelj macaka, ali ono sto su uradili je ogavno. zali boze samo geografije pa su se zadesili u srbiji u bezakonju.

no.gif ne mogu da verujem icon_mad.gif

ja bih takve ljude spalila na lomaci icon_mad.gif poslala na goli otok...stoke...

 

komsije u zgradi do moje [matori bracni par] bili su dezurni za tamanjenje macica i kucica koji bi se pojavili u komsiluku... pojavi se neka zivotinja, bude tu, svi je vole, svi je paze i odjednom nestane...niko nije pravio frku dok redovno nisu poceli da nestaju macici jedne macke koja se macila par puta...i onda je otac moje drugarice konacno shvati ko sta radi... pa smo im se kolektivno nacestitali nove godine...

 

od svih zivuljaka oko zgrade [ostale su normalne komsije udomile] ostao je samo dzukac koga smo prozvali Meda...prava flegma... a onda jednog dana ni Mede nije bilo... komsinica koja se najvise vezala za njega, otisla je do shintera, pronasla ga i vratila... a onda otisla do stana matorog bracnog para i zapretila im da ce ih zapaliti ako jos jednom pozovu sintere....

Share this post


Link to post
Share on other sites

bila izlozba pasa ovde u KG-u...juce wub.gif

 

na zalost, cula sam da su dvoje chivavica uginuli u kolima od toplotnog udara dok su putovali iz Novog Sada na ovamo... icon_cry.gif ne znam samo koji ih je debil vozio u sred podneva icon_mad.gif jbt, kad god putujem sa Cezarom, ja ustanem u 3 ujutro i krenem [kolima, naravno], samo da mojoj sreci ne bude vruce ili tesko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

persijanci kostaju od 150 do 300 evra... minimum... zavisi od boje i kvaliteta dlake, 'ruznoce' [sto su ruzniji, vise se placaju, jer je pretpostavka da su cistokrvni persijaneri jako ruzni], boje ociju, pedigrea i tako.... ali, uvek se nadje neko ko poklanja icon_mrgreen.gif .. ako mi ostane neko viska, javicu ti. icon_mrgreen.gif

Edited by Cookie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ufff dobro te je priklala. ph34r.gificon_sad.gif Shto joj ne sechesh nokte? Trebala bi jer je u stanu, vec sam ti to rekao.

 

Nego...

 

It's official, ostala mi je jedna machka jer mi je josh jedna nestala pre par dana. icon_cry.gif

Predpostavljam da ju je neko maznuo jer nije bila plasljiva i mogao je da je mazne ko je hteo (posto je izlazila van dvorista). Tako da mi je ostalo jedno debelo, razmazeno i mazno mache. Na kraju cu nabaviti psa i raskrstiti sa mackama. icon_sad.gifno.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ufff dobro te je priklala. ph34r.gificon_sad.gif Shto joj ne sechesh nokte? Trebala bi jer je u stanu, vec sam ti to rekao.

Zato što je tvoje dete jako teško primiriti na duže od 3 sekunde... čak i kad sam probala na prevaru nije se dala...

Mada nije strašno.. Sada imam izgovor da nekome drugome uvalim neki broj kućnih poslova icon_razz.gif

 

 

 

 

 

A koja je sada nestala? Bebica ili Kravica? icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shto joj ne sechesh nokte? Trebala bi jer je u stanu, vec sam ti to rekao.

 

Nooooooo.

Nikad macki ne secite nokte. (Jbt. ovo nokte zvuci ko manikir).

Odvojte neki drveni predmet koji vam ne treba, pa neka na njemu ostri kandzice. Aman, pa to je mackama primarna potreba.

 

Predpostavljam da ju je neko maznuo jer nije bila plasljiva i mogao je da je mazne ko je hteo (posto je izlazila van dvorista).

no.gif Imam jos gori primer - dripac od 20 godina, pre neki dan maznuo mace detetu od 3.

Sto nisam Car Dusan...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mojim mackama (macki icon_sad.gif ) nikada necu seci nokte jer 90% vremena provodi napolju ali kada je macka non-stop u stanu-kuci treba joj seci nokte. Sta ce joj uopste? Da lovi hranu nece, da se penje po drvecu nece, da se brani od druge macke/psa? Sta ce joj onda? Ne kazem da moja macka mora da se bori protiv drugih zivotinja i da hranu nalazi na drvecu ali nokti joj trebaju za svaki slucaj. biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Samo prenosim sta je meni rekao veterinar. icon_da.gif

Moracemo da za razloge pitamo nekog kompetentnijeg.

 

Inace, moj Viktor icon_cry.gif (prelepi sijamac) je bio cisto kucni macak. I imao je svoju drvenu hoklicu koju je pretvorio u rezance.

Jos je cuvam icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...