Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Svi se prže na pufnaste varijante. Ali ovako izgleda pravi prijatelj:

 

user posted image

 

Mačke ti nikada neće biti pravi prijatelji, koriste te za svoje ciljeve i komfor, tvoj dom pretvaraju u svoju teritoriju i igralište. Znam kako izgleda kuća kojom vladaju mačke, moja ortakinja ih ima šest komada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi se prže na pufnaste varijante. Ali ovako izgleda pravi prijatelj:

 

user posted image

 

Mačke ti nikada neće biti pravi prijatelji, koriste te za svoje ciljeve i komfor, tvoj dom pretvaraju u svoju teritoriju i igralište. Znam kako izgleda kuća kojom vladaju mačke, moja ortakinja ih ima šest komada...

Jao, gde me nadje, obozavam nemacke ovcare, imam dva i mnogo ih wub.gifwub.gif

Nedavno mi je jedan uginuo od starosti, jako mi nedostaje icon_cry.gificon_cry.gif

 

Za macke si u pravu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi se prže na pufnaste varijante. Ali ovako izgleda pravi prijatelj:

 

user posted image

 

Mačke ti nikada neće biti pravi prijatelji, koriste te za svoje ciljeve i komfor, tvoj dom pretvaraju u svoju teritoriju i igralište. Znam kako izgleda kuća kojom vladaju mačke, moja ortakinja ih ima šest komada...

moj teca je imao nemackog ovcara, ali je skoro uginuo... sad.gif

 

svi smo se izbedacili... sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

user posted image

 

Labradori su pravi filozofi. Moj Zakarije samo potvrdjuje pravilo.

 

 

Autohtone rase su mi mnogo lepse od 'odabranih i uzgajanih'.

Nasrocito mi se dopada kada je pas cvrste gradje i kada ima klinastu njusku icon_smile.gif

...nekada davno sam se bavila kinologijom.. ali sam shvatila da tu ima previse nepotrebne komunikacije sa ljudima...

 

Steta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da ce macke da preuzmu kucu kad ih ima 6, pa to je vise od prosecnog broja clanova porodice icon_smile.gif A i neuredno je i nepotrebno...

Da imam dvoriste uzela bih kucu i macu dok su oboje jos mali a mozda i nesto staticno, tipa papagaja/zmijicu... Mocicu od septembra makar to staticno biggreens.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

trenutno zivim sa tetkom koja ima dve macke, Boots i Singam... apsolutno su preslatki! obozavaju da se maze i da jedu icon_smile.gif i bas su mirne i dobre macke, cak imaju i posebno mesto za ostrenje kandzi. jedino je stan pun dlaka, iako se redovno usisava i njih redovno cesljamo...

jedna me je stvar odusevila. ovde postoji neki poseban maciji pesak, koji se posle flushuje u wc, nema smrada, nema iznosenja govana i peska u kesama itd. genijalan izum!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da ce macke da preuzmu kucu kad ih ima 6, pa to je vise od prosecnog broja clanova porodice icon_smile.gif A i neuredno je i nepotrebno...

Da imam dvoriste uzela bih kucu i macu dok su oboje jos mali a mozda i nesto staticno, tipa papagaja/zmijicu... Mocicu od septembra makar to staticno biggreens.gif

Pa bile su samo dve mačke do skoro... a onda su došli mačići, pre desetak dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

user posted imageuser posted imageuser posted image

user posted imageuser posted imageuser posted image

 

 

 

 

 

evo ljudi to je moj zeka! 233.gif seka ga skoro kupila i ja reko aj da podelim sa vama slike da vidite koliko je sladak.... icon_smile.gif

de si bre gavro pivopije.gif

kad uze zeca jebote?nije los....el musko il zensko da ga ukrstis sa ovim mojim icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

pa da otvorimo biznis:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm... znash kako, sestra je uzela neki kavez kao za ribice... nemam pojma dal mu je to dovoljno.... ph34r.gif

 

 

nije da smrdi, ali se hmm oseca... icon_smile.gif zato kenja ko lood... skoro gledao neki film i on se shetka po ivici mog kreveta i preshao je tu duzinu 2 puta a za sobom ostavio jedno 20-30 brabonjaka.... icon_smile.gif

 

 

eee da... i pisha kako gde stigne... icon_da.gif sestri se upishao par puta na majicu... icon_smile.gif ja sam imao srece...

 

 

 

i pored toga je sladak... wub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...