Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Само да неки не заврше на породиљском ...

;)

Мада, то уопште није лоше.

 

А да, што бре да тешите Гавру?

Ел му неко умро, далеко било?

Јок, брате, Гавра постао искусан шетач и склекаџија - упртиће он кеку и изнети и на Мјесец ако треба!

 

Откуд се сад и Villain умешао у кампању?

:lol:

 

(морам мало да се шлихтам са овим Мјесец и сл.)

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није то спам, то је оживљавање теме... :bigblue:

 

Иначе, баш ме нервирају мачори попут твог, ти који подсећају на кравице, са неким безвезно набацаним шарама...

 

IPB Image

 

Мусави СМО око уста јер СМО јели непосредно пред сликање.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akseanosilas, presladak je! Ne reče kako se zove? Kako je samo stao, kao da pozira. Moje kornjačice nikad ne mogu da uhvatim mirne, i nikako me ne slušaju, a meni se čini da je ovaj mačor baš jedno mirno i poslušno stvorenje (to ne znači da samo takve i volim :D )

 

Kad budete dolazili u Sutomore obavezno ga donesi. :mhihi:

Edited by Vampiria

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akseanosilas, presladak je! Ne reče kako se zove? Kako je samo stao, kao da pozira. Moje kornjačice nikad ne mogu da uhvatim mirne, i nikako me ne slušaju, a meni se čini da je ovaj mačor baš jedno mirno i poslušno stvorenje (to ne znači da samo takve i volim :D )

 

Kad budete dolazili u Sutomore obavezno ga donesi. :mhihi:

 

Никада не дајем имена животињама, можда ћу дати псу ако га будем имао. Значи, овај мачор је једноставно Мачор или Мачак, како ко воли. Јесте миран кад је сит, овде је миран јер је гледао како на монитору помера курсор. Кад је гладан, онда ме прати по стану, скакуће около и "урла" као луд.

Пар пута је, док сам нешто радио у Офису, чувши ону мачку која ми је "Офис асистент", скочио на сто и почео да тражи око звучника. :)

 

Срећице, што се тиче Сутомора, наравно да ћу понети мачора, никада се нисмо ни одвајали... ;):)

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Никада не дајем имена животињама, можда ћу дати псу ако га будем имао. Значи, овај мачор је једноставно Мачор или Мачак, како ко воли. Јесте миран кад је сит, овде је миран јер је гледао како на монитору помера курсор. Кад је гладан, онда ме прати по стану, скакуће около и "урла" као луд.

Пар пута је, док сам нешто радио у Офису, чувши ону мачку која ми је "Офис асистент", скочио на сто и почео да тражи око звучника. :)

 

Срећице, што се тиче Сутомора, наравно да ћу понети мачора, никада се нисмо ни одвајали... ;):)

:wub:

 

Kao što se mom drugu kuče konkretno zove Kuca. :D

Voljela bih da imam mačora, ali mislim da se sestra i cimerka ne bi složile.

Kornjačice nikome ne smetaju, mačor već bi. Ako naredne odem u Bgd, e ima da imam mačora :D Htjela sam da kupim i iguanu, ali opet isti problem.

Moj drug planira već neko vrijeme (rusku) plavu mačku. Preslatka je (a i cijena bogami!) :

http://img216.imageshack.us/my.php?image=c115gg5.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što se mom drugu kuče konkretno zove Kuca. :D

Voljela bih da imam mačora, ali mislim da se sestra i cimerka ne bi složile.

Kornjačice nikome ne smetaju, mačor već bi. Ako naredne odem u Bgd, e ima da imam mačora :D Htjela sam da kupim i iguanu, ali opet isti problem.

Moj drug planira već neko vrijeme (rusku) plavu mačku. Preslatka je (a i cijena bogami!) :

http://img216.imageshack.us/my.php?image=c115gg5.jpg

 

Супер су расне мачке, али ем би морао да га стерилишем, ем га не бих смео пуштати напоље, ем ово, ем оно...

Овако, мој мачор редовно упражњава секс (кад је сезона), пишки и каки испред зграде, а воли и да се вере по дрвећу, једном сам видео да је ухватио миша и пола сата се играо са њим, више пута се потукао са мачорима из комшилука (и добио батине јер су ово неки много велики мачори), више пута сам истрчавао напоље да га браним и тако. Обично се буди око 03:30 и онда дође до моје собе и мјауче док ме не пробуди, а кад устанем оде до улазних врата и чека да га пустим напоље. Једном је шеткао по тераси и пао на нешто, а ја ни дан-данас не могу да верујем како је наскочио горе (само то морам да сликам не бих ли ти лепо објаснио, урадићу то сутра). Невероватно.

Живи живот слободног мачора, само што углавном спава у стану и углавном га ми хранимо...

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sviđa mi se život tvog Mačka.

Što se tiče seksualne zrelosti, ja mogu da odmorim još koju godinu :D

(ovo se isključivo odnosi na moje kornjače, gdje "moje kornjače" nemaju funkciju nadimka)

Edited by Vampiria

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sviđa mi se život tvog Mačka.

Što se tiče seksualne zrelosti, ja mogu da odmorim još koju godinu :D

(ovo se isključivo odnosi na moje kornjače, gdje "moje kornjače" nemaju funkciju nadimka)

Јадне корњаче.

 

Кад ће то лето... ;)

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јадне корњаче.

 

Кад ће то лето... ;)

:wub:

Da ne bismo spamovali po temi, sada obavezno spomenimo nešto o našim ljubimcima.

Ipak si ti moderator i ne smiješ dozvoliti da ti ime kalja jedan lord of metal. :D

Ljeto će ubrzo...

 

 

 

...čim prođe proljeće.

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne bismo spamovali po temi, sada obavezno spomenimo nešto o našim ljubimcima.

Ipak si ti moderator i ne smiješ dozvoliti da ti ime kalja jedan lord of metal. :D

Ljeto će ubrzo...

...čim prođe proljeće.

 

:D

 

Ето, шта човек направи себи кад се заљуби, ако неко није спамовао, онда сам то био ја...

Сутра ћу ти реконструисати шта је мачор урадио...

:wub:

 

Него, јесу ли те слатководне корњаче дуговечне попут рођака им?

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ето, шта човек направи себи кад се заљуби, ако неко није спамовао, онда сам то био ја...

Сутра ћу ти реконструисати шта је мачор урадио...

:wub:

 

Него, јесу ли те слатководне корњаче дуговечне попут рођака им?

Pa znaju da budu, ako im uslovi tretiranja odgovaraju. Namjerno sam podebljala, jer Ludikudov Cane živi asketskim životom već 3. godine, dok moja Lulu u skoro idealnim uslovima ima probleme u 4. mjesecu života. Biće da joj je prešlo od gazdarice, jer je i ona kao beba jedva pretekla.

 

A što ćeš da radiš, zaljubljeni čovječe, kada Vampiriji počne škola, pa kada ne bude imala kompjuter (jer je isti crk'o u dragom mu Nikšiću), i kada bude dolazila svaki peti dan na forum? :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znaju da budu, ako im uslovi tretiranja odgovaraju. Namjerno sam podebljala, jer Ludikudov Cane živi asketskim životom već 3. godine, dok moja Lulu u skoro idealnim uslovima ima probleme u 4. mjesecu života. Biće da joj je prešlo od gazdarice, jer je i ona kao beba jedva pretekla.

 

Још један од доказа да Пост јача и тело и дух. :)

 

A što ćeš da radiš, zaljubljeni čovječe, kada Vampiriji počne škola, pa kada ne bude imala kompjuter (jer je isti crk'o u dragom mu Nikšiću), i kada bude dolazila svaki peti dan na forum? :D

 

Вјерно ћу те чекати и одбројавати дане до љета. ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vampirija će razočarati Akseanosilasa i otkucati mu tužno da voli drugog.

Moji ljubimci trenutno spavaju.

 

Проклетство, живот ми губи смисао по ко зна који пут. Надам се да ћеш бити срећан са тим. Проклет да си, Лудикуде.

Поздрави корњаче. Одлазим.

Goodbye, cruel world! Goodbye, cruel lamp. Goodbye, cruel velvet drapes, lying together what appears to be some sort of cruel muslin and the curtain pompom tails, cruel though they may be ... Oh!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pokušavam moje da ubedim da kupimo Sibirskog Samojeda, al mi slabo ide :(

Čim budem imao svoj stan kupujem ga.

Sad sam guglovala i vidjela ga. Joj, što je sladak! :da: Moja sestra je htjela onog kineskog lava, ali mama i tata isto ne daju. Meni se ipak čini da su u pravu, ali ne zbog samog držanja ljubimca, već što psima treba prostora, a stan koliki god da je-mali je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иначе, мој мачор је промукао, уопште не може да мјаукне као "човек", већ све нешто пискаво. Шта да му радим?

 

 

kao dugogodisnji uzgajivac macaka pokusacu da ti dam nekoliko hintova od cega macka moze da promukne ;)

dakle, posto je rijec o macku i koliko vidim iz price nije puno star ,moze biti da mu "glas" mutira (da, dobro si cuo, i macke prolaze kroz pubertet. macori dostiyu punu polnu yrelost poslije otprilike dvije god zivota)

drugo, mozda je pojeo nesto hladno (hladno mlijeko iz frizidera ili slicno), pripazi kad ga hranis

i tece mozda je izgubio glas u dvoboju sa nekim drugim mackom napolju. znas ono kad se nakostrijese i onda se deru jedan na drugog pri cemu cio komsiluk odjekuje.

 

i ja imam macka (zove se Raki i pravi je gospodin) koji je ove godine dostigao punu polnu zrelost pa iz pohoda cesto dolazi promuklog glasa.

 

@ Vampiria: Maki sto cinis ovijem momcima. poluđe ih! poz iz Petrovca :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao dugogodisnji uzgajivac macaka pokusacu da ti dam nekoliko hintova od cega macka moze da promukne ;)

dakle, posto je rijec o macku i koliko vidim iz price nije puno star ,moze biti da mu "glas" mutira (da, dobro si cuo, i macke prolaze kroz pubertet. macori dostiyu punu polnu yrelost poslije otprilike dvije god zivota)

drugo, mozda je pojeo nesto hladno (hladno mlijeko iz frizidera ili slicno), pripazi kad ga hranis

i tece mozda je izgubio glas u dvoboju sa nekim drugim mackom napolju. znas ono kad se nakostrijese i onda se deru jedan na drugog pri cemu cio komsiluk odjekuje.

 

i ja imam macka (zove se Raki i pravi je gospodin) koji je ove godine dostigao punu polnu zrelost pa iz pohoda cesto dolazi promuklog glasa.

 

Хвала на одговору. Млеко не пије, биће да је од секса. :):pivopije:

 

Maki sto cinis ovijem momcima. poluđe ih! poz iz Petrovca :bigblue:

:lol:

 

@ Вампирија

 

Дуга веза, сјајно. такве најлакше пуцају. :mhihi: If there is a will, there is a way. ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da je off topic al' me Farnzvortov govor potpuno osvojio :pivopije::):):pivopije:

 

Удара човека где је најтањи, ааа? Морам раскинути ту везу до лета, па то ти је... :):)

 

Него, јесу ли Енглези стварно толико луди за кућним љубимцима. Имају ли све бакуте по мачора и те форе...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...