Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Samo je problem ako ti se mishonja zavuche u nogavicu ili duks - jer machka kidishe k'o blesava - tako je meni nastradao moj nekada omiljeni duks Venoma, mish mi uleteo u kapuljachu, a machka je u tren oka raskidala k'o svinja masnu vrecu... :rolleyes:

 

Ti mi se nije desilo :rolleyes: jadan duks ... ja sam ponekad dobivala ogromne ogrebotine po rukama kada bih mazila macora!Valjda bih poremetila nesto u njegovoj glavi pa bi pobesnuo skroz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je samo jedan jedini put ujela machka, od mog komshije, i to zato kako sam sedao na fotelju sam je sasvim sluchajno pritisnuo celom podlakticom jer je nisam ni video, pa me onako krvnichki gricnula tachno izmedju palca i kazhiprsta na desnoj shaci... Oh, well, zasluzhio sam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, ovako...

 

Uspela sam samo jednom da ga slikam pre nego sto je popizdeo...

IPB Image

 

Lena-kuca gleda macu...

IPB Image

 

Lena-kuca krece ka maci...

IPB Image

 

NAPAAAAAD! :twisted:

IPB Image

To je, inace, Bela, koja se ziva pokidala od tripova i vratila se tek pre pola sata...

IPB Image

 

A tu je i zaspala snom (istraumiranog) pravednika...

IPB Image

 

Ovo je Cakani (iliti Veliki) macak, koji se vratio posle dva dana smucanja kojekuda...

IPB Image

Naravno, odmah zatim je zaspao :spava:

 

 

Prelazimo na majog mackaka i MIIIIIIIICU!...

IPB Image

 

Mackak je lutkica koja je jedva stigla da pogleda u kameru...

IPB Image

 

Pre nego sto mi je, 3 sekunde kasnije, zaspao u rukama... :spava:

IPB Image

 

A sa MIIIIIIIIICOM! sam imala zescih problema (nije dzabe drkusa :mhihi: ) jer se otimala, grebala i rezala...

IPB Image

IPB Image

Vec sledeceg trenutka me je ujela i izletela mi iz ruke... a usput je prebila i majog jer joj se nasao na putu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Скарфејсу се инфицирало уво. Трескао је главом и исту држао нагнуту на десну страну док хода. Носио сам га код доце и овај му дао неке капи и две боце. Овај пут инјекције није мушки поднео. Драо се као коњ, запрепастивши и уплашивши мачку која је стални инвентар у ветеринарској. Морао сам да га пустим (почео је крвнички да ме уједа за прст) и онда је трчао и кукао по ветеринарској. Ова мачка је ишла за њим и он уместо да искористи шансу да појебе, јербо јој се очигледно допао, скакао је по неким полицима, мајукао и завлачио се иза неких ормана (па је изашао прекривен паучином). Никад болешљивијег мачора нисам имао. Сигуран сам да је овај искористио макар шест од регуларних девет живота. :) Посекотина му је супер зарасла али се ожиљак види, што је најбитније.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da, kada bi mi nesto ovako stalo na ruku, umro u istom momentu :mrtav: kukavica :ph34r:

 

nash mali goxy je kukavica.. :razz::razz::razz:

 

eee bash kazah mami pri neki dan..reko majka kad mi next time budesh dolazila u positu triba da pogledash na trosid pri no sidnesh da mi ne zgnjechish pauka.. :da: a ne voli da gleda pitoma pa moramo da pokrijemo kavez da ju ne strefi srcka.. :mhihi::):)

 

dakle buduci chlan familije.. :red:

 

http://img403.imageshack.us/img403/6686/me...arantularf5.jpg

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Azaralena, machke su ti super. Ne pushtaj onog vrazhjeg kera na njih! :rolleyes:

 

Axi, shta da ti kazhem, vidim ja da ce Kole da nadje novi dom u Bajinoj Bashti. Juche ishamarao nekog kera, nisam to video, rekla mi majka, ali jutros kad sam ishao na posao, videh kera, njushka u haosu, dve oooooogromne posekotine na levom boku, i jedan ogroman ujed iza desnog uha. Znachi, Kole se izgleda napio za Svetog Trifuna pa povileneo i razbacao pola kerova iz kraja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чекај, има овај мој још 4 живота најмање. Вала, шта је све преживео током послдњих месец дана, не би ме зачудило да поживи 15 година.

Знаш како је смешно изгледало кад му је вет давао инјекцију витамина Ц (који много пече) - ја га држим за ноге, овај га боде, а мачор ме крвнички уједа за кажипрст, а она мачка (из вет. станице) то гледа одоздо и кука урла заједно са њим... :)

 

Азаралена, мачке су ти преслатке...

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je najjace kad sam vodila Cuftu kod veterinara pa kad su gledali iz knjige koji lek sme a koji ne (jer jelte ima mozda 1 osoba u srbiji koja se napamet razume u morske prasice) i cita pomocnica "kunici, cincile, zamorci, misevi..." a doktor "pa zamorci su morski prasici, kako ne znate!" :) reko bice super ako joj ne budu trazili nos na stomaku koliko su smotani :)

Cuftica je uspela da polomi 2x nogu a da niko to ne zna i da joj nezgodno zaraste pa sad pliva prsno po parketu kad hoce brze da ide :) i smesno i tuzno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu misliti... Verovatno je ta veterinarska inventar machka bila u fazonu "u ljubavi sve boli po pola..." :D :D :D Ok, ponudjen k'o pochashcen, kad ti zatreba Kole, vichi. Ima ga deportujem odma'! Samo, Kole ne ujeda, to da znash. Bar mene nikada nije, chak ni ono jednom kad sam ga klepio jer sam se vracao sa punom kesom namirnica iz radnje, stao kod garazhe svoje da uzmem krompir iz gajbe za ruchak, a on mi lepo iz kese capio suvi vrat... Mada, sam sam kriv, on nije lopina, nego je suvi vrat bio u crvenom papiru, a on je navikao da sve shto je u takvom papiru je za njega...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lena i mackak su najbolji ortaci :mhihi: On uvek (UVEK :da: ) spava na njoj :wub:

 

 

Oh my god, animal travesty!!! :mhihi::mhihi::mhihi:

Shalim se, samo mi je malkice chudno, vuchjaci obichno ne podnose machke nikako... Mada, moj brat od strica je imao shar-planinca koji se sa celim tadashnjim nakotom machaka voleo k'o s' bracom rodjenom :rolleyes:

Radmila jutros htela napolje, al' sam ja bio zlikovac, pa je nisam pustio... Osecam da ce sad da sidje da se uvlachi kevi ili caletu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Данило

 

Уједао би и ти да су ти заболи онолику иглу.

Е, супер је тај фазон са папирима и новинама. Овај мој полуди кад шушкају кесе и новине (не може да једе из посуде, незгодно му је и просипа), зна да ће клопа ускоро.

 

@Марина

Ја сам већ био проверио на Нету шта му је - или су неке ваши или инфекција ува. Горе су потврдили да је инфекција и дали су гентамицин (из хумане апотеке, дакле за људе).

Чекај, јел' тај твој пацов мушко или женско? Раније си о њему говорила као о мужјаку. :збун:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Данило

 

Уједао би и ти да су ти заболи онолику иглу.

Е, супер је тај фазон са папирима и новинама. Овај мој полуди кад шушкају кесе и новине (не може да једе из посуде, незгодно му је и просипа), зна да ће клопа ускоро.

 

Kad vec pomenu igle... 2003. DDT i ja zajedno na lekarskom pregledu za vojsku. I sada, zbog azbuchnog reda, idemo nas dva u paru (poshto su prozivali po parovima, ja poslednji na S a on prvi na T). Iza nas na davanju krvi stoje dva lika, jedan moj drug iz kraja Vukoman, a drugi, brate, strvina, ima ga 3 sa 2 metra, ne znash da l' ga preskochiti il' zaobici... Vidimo nas dva, ovaj prebledeo, i reshimo da se zajebavamo. Kako nam je zabola iglu u venu medicinarka, tako nas dva krenemo da kukamo i jauchemo... Posle 20 sekundi lik padne u nesvest... Pita ona sestra "Je l' ste bash morali da budete takve stoke?" na shta DDT odvraca "Pa koliki je, jebote, obojicu u zubima da nas nosi, a plashi se igle!!!" :):):):):):):):):):):)

 

Inache, shto se tripova sa kesama i shushkanjem tiche, Radmila chim neko kazhe rech "chanche" odma' krene da kuka za mlekom... Prozhdrljiva stoka... :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oh my god, animal travesty!!! :mhihi::mhihi::mhihi:

Shalim se, samo mi je malkice chudno, vuchjaci obichno ne podnose machke nikako... Mada, moj brat od strica je imao shar-planinca koji se sa celim tadashnjim nakotom machaka voleo k'o s' bracom rodjenom :rolleyes:

Bukvalno k'o s bracom rodjenom :da: Ovde su generacije macaka i kucica odrastale zajedno. Cak mislim da oni i ne primecuju da postoji razlika :uhoh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ја сам већ био проверио на Нету шта му је - или су неке ваши или инфекција ува. Горе су потврдили да је инфекција и дали су гентамицин (из хумане апотеке, дакле за људе).

Чекај, јел' тај твој пацов мушко или женско? Раније си о њему говорила као о мужјаку. :збун:

Ti to meni? :confused:

 

Nije pacov, blizi mu je zec nego mish ako cemo tako :)

I zenka je, oduvek bila :) Moram da je opet slikam, udvostrucila se :) I odlepi nacisto kad neko suska, cijuce odmah :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...