Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

auuu, znaci i Kostunicu i onu bubu sto valja govno u lopticu, i tvora, svinju, Seselja, crva sto jede lesinu .............i sve ostale gmizavce?!?!?! cccc :(

 

Kostunicu nisam upoznala, tako da jbg,

balegari su zakon, njih svi obozavaju,

egyptian-scarab-beetle.jpg:da:

tvorovi su zavodnici to bar svako zna

24536BP~Pepe-le-Pew-Posters.jpg:wub:

o mojoj ljubavi prema svinjama mislim da znaju svi koji me iole poznaju

pigbath.jpg (vidi samo tu guzu, kako to da ne volis :wub::) )

seselja nisam upoznala,

crvi su do jaja, bez njih bi planeta bila poprilicno sjebano mesto ;) (za to bolje da ne postujem sliku da me modovi ne zezaju)

a gmizavce u globalu gotivim :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

egyptian-scarab-beetle.jpg:da:

Odvratni insekt koji zdere govna, aaaaa, aaaaaaaaaa, aaaaaaaaaaaa, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ogavno, djavolji nakot, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, najezio sam se.....brrrr insekti...aaaa tripujem da gamizu po meni, aaaaaaaaaaaa....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta i ti ih se plasis?

Zbog toga sam Aci napisala da cu ga voditi...

 

 

Pa ja ih se ne plasim, ja ih se grozim :( Jedino sto mi je mrskije od insekata su gmizavci. Ja i dan danas kada vidim zabu na ivici sam da bacim peglu, da ne pricam o puzevima golacima i njima slicnim zverima :(

 

inace hvala sto ne zelis ni da me upoznas, stvarno si lik :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja ih se ne plasim, ja ih se grozim :( Jedino sto mi je mrskije od insekata su gmizavci. Ja i dan danas kada vidim zabu na ivici sam da bacim peglu, da ne pricam o puzevima golacima i njima slicnim zverima :(

Ja zabe gotivim od malena :da:

A i puzeve naravno; kad na njih nabasam dok setkam u prirodi, uvek ih sklanjam sa staze da ih neko nebi slucajno spljeskao ;)

inace hvala sto ne zelis ni da me upoznas, stvarno si lik :(

Nema na cemu i drugi put :lol:

Ja sam stidljivo dete, upoznajem se samo sa onima sa kojima bas moram :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha, koji si ti lik :D A znaci sa nekima ovde si se upoznala zato sto si bas morala? ccc ;)

Jaooo spameru :razz:

Pa kad me neka osoba totalno odusevi naravno da moram da je upoznam :D

 

Back to topic:

Moja Maza je juce pobacila...

Plakala sam kao kreten :cry:

 

Jos sam saznala da je Tony umro... Ljubav moja slatka, taman sam trebala da ga posetim uskoro i ... :cry: :cry: :cry:

 

Totalno gadan period za macke :(

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veceras ja sedim u sobi za kompom i od jednom cujem neku bukuu ormaru. Otvorim, pogledam nema nista. Vratim se nazad ono opet. Opet pogledam nema nista. Opet ista situacija i ja reko' sad cu da prevrnem sve unutra, i nigde nista. A posto u ormaru imam neku kutiju od kucista od racunara reko' hajde da je otvorim mozda je upalo nesto unutra kad ono imam sta da vidim: macor se bio popeo na kutiju ali posto je debeli sremac upao je unutra a ona se gore zatvorila i onda jeon ludak skakao i pokusavao da izadje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...