Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :icon_ne:

 

Maca se porodila i ne mogu da nadjem macice! Nemam pojma gde su! Mislim da ih je tata pojeo. :cry:

 

 

 

Ne moj tata vec njihov tata, naravno!

Edited by Faustus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :icon_ne:

 

Maca se porodila i ne mogu da nadjem macice! Nemam pojma gde su! Mislim da ih je tata pojeo. :cry:

 

 

 

Ne moj tata vec njihov tata, naravno!

 

 

Nije ih tata pojeo, ni tvoj ni njihov vec ih je mama negde dobro sakrila. Moras ih potraziti jer ko zna gde su, meni se jednom macka okotila u kuci u ormaru, popizdeo sam. Prati je gde se krece pa ces ih locirati. A kad ih lociras slikaj pa baci ovde da vidimo kako izgledaju maleni musonci :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma tate imaju obicaj da pojedu male kako ako pomisle da nisu njihovi... Pa se plasim da se to desilo. A macka kulira, kao da nije dobila macice, non stop je tu i ne ide da ih hrani i ne znam... :sad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam imao na hiljade macaka i nikad se nije desilo da ih tata pojede (ni moj ni njihov) takod a nema sanse da je to u ptanju . A s' obzirom da kazes da je ona stalno tu pripazi da se nije okotila tu negde. A mozda ima samo jedno pa se i ne cuje mnogo i ne mora svaki cas da ide da hrani. Prati je malo i gledaj gde ide, kuda se krece..

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sisus- Prelep je, prelep.

Ja sam isla na neku ergelicu na jahanje, steta sto mi je daleko pa nisam mogla da nastavim sa tim, ali zelja mi je da imam jednog konja za ljubimca, kad god to bude moguce.

:wub:

Meni je to najveca neostvarena zelja. Jos od decackih dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam bio klinac, pa kad odem kod dede, obavezno prvo u stalu. Pa gurnem kobilu do valoga (ili valova, kako ko vec kaze), popnem se u njega i uzjasem kobilu. :D

 

P.S. BEz klinackih upadica, molim. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao je moj deda jednu zelenu kobilu. Zvala se Zeka. Kasnije je pobelila.

Ja najvise volim vrance..

 

Ne znam, ja sam se valjda zaljubila u zekane jer mi je omiljeni konjic zekan :) mislim, nije moj, nego od tog lika cije konje jasem.

Pele mercedes i ima kriv nos :) i lep i brz i udoban i lako upravljiv i nema tripove da se cima i izbacuje i tako to.. a i voli da se mazi :)

 

a i lepi su, ko dzordz kluni :) :) onako, sarmantno sedi :)

 

@Sisus- Prelep je, prelep.

Ja sam isla na neku ergelicu na jahanje, steta sto mi je daleko pa nisam mogla da nastavim sa tim, ali zelja mi je da imam jednog konja za ljubimca, kad god to bude moguce.

:wub:

 

jbt i meni, al volela bih da mogu da imam ergelu, da ih gajim od kad se rode bukvalno i da ih ono bas ja licno najahujem.

mada imati konja u beogradu i nije neki preterani cim, samo treba da se sa nekoliko ljudi iscimas da podelite kes (par hiljada evra za konja i posle za klopu i smestaj nek ide jos 300 evra mesecno i jos oprema jbg al to kupis jednom i posle te zabole) i onda ne mroas ni svaki dan da ides na hipodrom nego svaki npr treci-cetvrti i super.

 

meni je to sigurno neki plan kad pocnem da zaradjujem. mislim, ako nista drugo ono bar to.

Edited by toy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zabe gotivim od malena :da:

A i puzeve naravno; kad na njih nabasam dok setkam u prirodi, uvek ih sklanjam sa staze da ih neko nebi slucajno spljeskao ;)

 

Случајно?! Дођавола, ја их намерно угњетавам. Потпуно се слажем са Роута.. Инсекти и гмизавци су ЗЛА бића. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odkad znam za sebe volim machke,trenutno imam jedan komad,crnog machora,imao sam ih poslednjih 15 godina 7,svi su potomci jedne iste machke koju koju sam spasio od pijanih zivotinja kad je kao malo mache uslo u kafanu,ja ne mogu da vam opishem kako je stoka skocila kad su ugledali mache,da je nisam uzeo verovatno bi je zivu raztrgli cak su pokusali da mi je izcupaju iz ruke.....prvog njenog potomka je ubio komsija dok sam bio u vojsci ali to mu je bila zivotna greska nije ni svestan sta ga ceka(mozda mu zapalim kucu i necu da krijem da sam to ja uradio),inace hranim i tudje,non stop mi ispred vrata sedi bar jedan kacipardo....stavio bi slike ali umro mi Bluetooth(pao ispod sekire).... :zuba:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...